IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ши дадеш ти толкоз ти е ъкъла кво падам на нивото на такива не мога да разбера . пътници

    Коментар


    • твойто ниво какво е дай едно разбирачор

      Коментар


      • другата година пипчо ще те потърся ама ти няма да се обадиш ич биля

        Коментар


        • то тъи на броене на дау и мау на по 100 нагори нестава пипчо . иска се малко ъкъл

          Коментар


          • трол мол ше видиш ти едно купуване на американски шитове и чакане да ръъъъстат а пък те на пенито у боклука

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              the architect, още неколко въпроса ме глождят. Възможно ли е да вярваш в конспирации защото не може да обясниш света по друг начин? Имам предвид, че когато хората не разбират механизма на даден процес се опитват да го обяснят със свръх естественото. Конспирацията има още едно предимство, тя не се нуждае от доказателства и снема отговорността от провалилият се човек. Не неговата некадърност е причина за провала а организираната схема на целият свят срещу него. Винаги съм се чудил защо бай Иван от Попово си мисли, че смисъла на живота на Сорос е да го съсипе. Обикновенно конспираторите вярват във заговор срещу тях. Слушам твоите лафове за евреите, гнидите и винаги съм се чудил дали може да ги индентифицираш и да посочиш механизма по който се опитват да те прецакат. Това не е лична нападка а ти давам тема за размисъл.
              А ти друга работа нямаш ли си та да слизаш на нивото на архитрола ..пак изписа 1 страница постове след тебе...

              Коментар


              • сега го четат тия от цереуто и се спичат .

                Коментар


                • абе мене едни педерасти мошета ли ще ме стреснат

                  Коментар


                  • знаеш ли майкъле . тука се нагледах на оптимисти на злото на върха , на оптимисти на еврото на върха , на оптимисти на нафтата на върха . на оптимисти за светлото бъдеще на върха . ще дотраям и тия и те ще клекнат . само се цвъкат тука и после изчезват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      @dddd кат искаш ти стой long още 5 години, то само на горе ше върви нема страшно сега всичко е от сигурно по-сигурно - гаранте ...
                      Много знаеш ти или аз дъртия еврейн Сорос кво прай и без тва са му останали 2 петъка не го знам за къде се запътил с тоя керван пари ....
                      Аз казвах и още твърдя, че е балонясало ДАУ, БАУ, МЯУ и съм оцелял още и съм на пазара, не може ти да печатиш пари и с тях да помпиш борсата и да лъжеш хората, че всичко е ок, вярват тука на разни стъкмистики еквилибристики, кат равния златото не било пари, долара било пари ....
                      Пазара ше падне и то от високо както е са таман, като започне major correction и да удари всичкото дългосрочно long по тиквите, кога и какъв ше е катализатора не знаем те ше си измислят нещо и ше ти го пуснат по Си мрън мрън или Еби си
                      да бе майкъле тия хора за 100 -200 долареси и са готови дявола в устата да цалунат . ама майкъле аз бъркам те знаят дъна върхове до пипове и пипони . всичкото е професионалист тука

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Диверсификацията на риска цели на намаляване на риска свързан с отделни компании и приближение на риска на портфейла до средния за сектора или пазара. ОБАЧЕ Гилд е реално втората най-слабо рискова в Биотех сектора след Амген и в същото време е една от най-растящите. Аз не искам да диверсифицирам такъв риск, защото така реално всъщност ще си увелича риска и ще си намаля доходността. Всичките останали от Биотех сектора, без амген, са много много по-рискови и много много по-скъпи.
                        Eми не съм съвсем съгласен относно риска. Като гледам маркета и той не е съгласен с тебе, та ги оценява най ниско спрямо всички останали.
                        Дори и като пърформанс от 3-4 месеца гилд се влачат след всички останали, дори и след секторния индекс.
                        Това не ли риск според тебе :
                        - Абви и евентиалното откъсване на по голям пазарен дял.
                        - Патентната война с абви , която маркета оценява като почти загубена за гилд и може да се наложи да им плащат роялтис. Може да отнеме години..ма си виси...
                        - новината от последната ч.др. конференция за новата ваксина за хеп С де може да стане налична от 2017 и да им отреже евентуални пациенти оттам нататък( надали, ама знайш ли...)
                        - мажовци де продават кат луди напоследък ( уж отдавнашни опции, ама...)
                        - за изтърканото уан трик пони да не споменаваме...и др.

                        Аз все пак съм оптимист и мисля че ще видим 140-150$ до другото лято, след отчета за 2-то тримесечие. Там смятам да продавам яко.
                        Last edited by pipbel; 13.11.2014, 12:54.

                        Коментар


                        • @dddd кат искаш ти стой long още 5 години, то само на горе ше върви нема страшно сега всичко е от сигурно по-сигурно - гаранте ...
                          Много знаеш ти или аз дъртия еврейн Сорос кво прай и без тва са му останали 2 петъка не го знам за къде се запътил с тоя керван пари ....
                          Аз казвах и още твърдя, че е балонясало ДАУ, БАУ, МЯУ и съм оцелял още и съм на пазара, не може ти да печатиш пари и с тях да помпиш борсата и да лъжеш хората, че всичко е ок, вярват тука на разни стъкмистики еквилибристики, кат равния златото не било пари, долара било пари ....
                          Пазара ше падне и то от високо както е са таман, като започне major correction и да удари всичкото дългосрочно long по тиквите, кога и какъв ше е катализатора не знаем те ше си измислят нещо и ше ти го пуснат по Си мрън мрън или Еби си

                          Коментар


                          • само едно нещо ме притеснява с този наско като го изсулят на 2800 се чудя дали ще има нет и ще мога да ви пиша . е ще ви пусна по един пощенски гълъп

                            Коментар


                            • а ти забелязваш ли че напоследък тази дума конспирация много често почна да се появява в тъй нареченото публично пространство . то няма конспирация ама това защо така се случи , задава си въпроса палачта по телевизията . и що си мислиш че някой не иска да си му роб до гроб и света е дъфки и бобмонки . истината ще лъсне следващите година две и тогава няма да се задават въпроси . а аз пак ще съм тук ич не ми пука кой на къв се прави

                              Коментар


                              • the architect, още неколко въпроса ме глождят. Възможно ли е да вярваш в конспирации защото не може да обясниш света по друг начин? Имам предвид, че когато хората не разбират механизма на даден процес се опитват да го обяснят със свръх естественото. Конспирацията има още едно предимство, тя не се нуждае от доказателства и снема отговорността от провалилият се човек. Не неговата некадърност е причина за провала а организираната схема на целият свят срещу него. Винаги съм се чудил защо бай Иван от Попово си мисли, че смисъла на живота на Сорос е да го съсипе. Обикновенно конспираторите вярват във заговор срещу тях. Слушам твоите лафове за евреите, гнидите и винаги съм се чудил дали може да ги индентифицираш и да посочиш механизма по който се опитват да те прецакат. Това не е лична нападка а ти давам тема за размисъл.

                                Коментар

                                Working...
                                X