IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • те тия руските пендели май фалираха бе пантеро догодина ще се трепят , гарантирам ти
    Last edited by the architect; 15.12.2014, 19:47.

    Коментар


    • ай тъй хамериканци и руснаци , източни и западни мошета да го .............

      дакса иначе си изтества мойто 9311 и нагоре . много силно беше това

      Коментар


      • братя мои пуснах преди час дълга на долар рубла ---направо ги къса----120% на акаунта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          малИИИИИИИ
          Интересно що ли ще кажеш на 5$...а дали ще се спре дотам....
          В момента РВ 0.26

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Не знаех, че тези не са си публикували отчета / за Q3 ли говориш/?
            Иначе аз съм се набабанил в един петролен ЕТФ.
            Трябваше да публикуват на 17 ноември мисля. Не можаха.
            Днес изсмукаха малко числа от пръстите си и отложиха отчета за края на януари.
            От как отложиха отчета, акцията е 30% по-ниско и може да си коригира 20-тина до отчета.
            Ама само на който му се играе евтин петрол в комбинация с корупция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              Нещо подобно петролно или нещо подобно, което не може да публикува 3-месечния си отчет.
              Аз ще се поразтърся за компании, които не са могли да публикуват 3-месечен отчет и въпреки това са пораснали, но дотогава съм пас.
              Не знаех, че тези не са си публикували отчета / за Q3 ли говориш/?
              Иначе аз съм се набабанил в един петролен ЕТФ.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Дори пролетта да има корекция, движението е нагоре поне още няколко години
                Изобщо не си убедителен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Мдааа, според мен този петрол и всичко свързано с него ни дава огромен шанс за печалби. Аз лично имам нещо подобно при цена на петрола 61 /в момента под 57$/ и съм приготвил сума за удвояване на около 50. Ако падне на 40, ще го мислим
                  Нещо подобно петролно или нещо подобно, което не може да публикува 3-месечния си отчет.
                  Аз ще се поразтърся за компании, които не са могли да публикуват 3-месечен отчет и въпреки това са пораснали, но дотогава съм пас.

                  Коментар


                  • нищо ново под слънцето, продължава си 10% нагоре-надолу всеки месец докога

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      колеги виждате ли това,което и аз виждам като цена...??!?
                      http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr
                      Мдааа, според мен този петрол и всичко свързано с него ни дава огромен шанс за печалби. Аз лично имам нещо подобно при цена на петрола 61 /в момента под 57$/ и съм приготвил сума за удвояване на около 50. Ако падне на 40, ще го мислим
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        колеги виждате ли това,което и аз виждам като цена...??!?
                        http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr
                        малИИИИИИИ

                        Коментар


                        • купувайте 18000 идва скоро и всичко ще има ръст

                          Коментар


                          • колеги виждате ли това,което и аз виждам като цена...??!?
                            http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                              Последно четох в сайта им, че засега спират с дивидентите и ще се концентрират върху изплащане на задължения.
                              много смислено инвестиционно решение според мен към днешна дата....който влиза сега ще има повод да потрива доволно ръце след известно време...

                              Коментар


                              • удриииииии стопове долу

                                Коментар

                                Working...
                                X