IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Форбс са по-зле и от форума на онея

    https://www.forbes.com/sites/johntam...h=81abe4a73cf3



    Тръмп требеше да бъде президент и да пусне 2-3 туита по темата

    Медиите щяха още 3 дена да реват само за неговите туити


    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      чудесно. Наслади му се. Ти си по безплатното
      Верно съм стиснат... Но не забравяй , че съм бонбонче...

      ... от телефона поне търсачката нa yahoo по %институции и %вътрешни не работи. Другите сайтове не ми си ровят.

      ... някой използва ли ibkr с алтернативен терминал, който позволява управление на няколко акаунта?

      Коментар


      • С кое съм под водата бе Monkey?

        Ти се налага сам да се похвалиш с другите си никове, защото както виждаш балъците, които ти се връзват на щуротиите не са много и напоследък май съвсем няма такива

        Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
        Мънки като е толкова лесно да се печели купувайки хот акции що си под вода ???

        Сега погледнах че регистрацията ми е няколко години по стара от твоята но и да съм шестият ник на Терзиев това не променя факта че ви направи на луди гъби само седите и гледате мача от страни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          KRVGZ, че го раздават направо без пари днес
          чудесно. Наслади му се. Ти си по безплатното

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Терзиев беше споменал над 120 акции още преди да го блокирам

            А тука видях, че се чудел дали да не продаде едничка акция в GME

            Ми дай почни и ти да споменаваш акции, особено като ги видиш в новините, че са hot и така и ти ще си успешен и даже купи трички на 50 и после продай едничка на $170

            Човек, ти добре ли си? Или си самият Ексчо Terziev с поредния ник...?


            Мънки като е толкова лесно да се печели купувайки хот акции що си под вода ???

            Сега погледнах че регистрацията ми е няколко години по стара от твоята но и да съм шестият ник на Терзиев това не променя факта че ви направи на луди гъби само седите и гледате мача от страни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              OZSC
              KRVGZ, че го раздават направо без пари днес

              Коментар


              • OZSC

                Коментар


                • И някакви типове там всъщност знаят какво правят макар че това което правят е силно рисково - но те и това разбират

                  https://www.reddit.com/r/wallstreetb...eb2x&context=3
                  Last edited by ravnovesie; 29.01.2021, 17:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                    Аз самата съм тежко инвестирана в PSTH и никому не препоръчвам покупка на ценни книжа. Рискът от загуби е значителен
                    и аз, от по спекулативната част на портфейла

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Това не са бисери, това са си теория на конспирацията и пропаганда, в която може и да има истина.

                      Много ясно че всяко решение, в ущърб на малките и в полза на големите ще бъде използвано по този начин из форумите и нета.

                      Даже се мотаха из Туитър "изповеди" на технически персонал от Робинхид, който с риск за работата си се кълнеше че от Белия дом се обадили да им наредят да спрат търговията.


                      А бисер е като репортер зададе въпроса на прес аташето на Байдън дали следят ситуацията и тя каза "Както знаете ние назначихме първата жена министър на финансите"

                      И после допълни "И тя и нейния екип следят ситуацията със сигурност"
                      доста от тях са купили просто частична акция през робинхуд, поне като гледам коментарите. Не слагат някакви големи суми с други думи. Но като има 5 милиона члена този форум, а GME има само 70 милиона акции - всичките вече шортени, то тези 5 милиона члена и с по 1000 долара да участват средно и наистина могат да предизвикат огромен шорт скуиз, и това сега да е само началото.

                      Коментар


                      • Това не са бисери, това са си теория на конспирацията и пропаганда, в която може и да има истина.

                        Много ясно че всяко решение, в ущърб на малките и в полза на големите ще бъде използвано по този начин из форумите и нета.

                        Даже се мотаха из Туитър "изповеди" на технически персонал от Робинхид, който с риск за работата си се кълнеше че от Белия дом се обадили да им наредят да спрат търговията.


                        А бисер е като репортер зададе въпроса на прес аташето на Байдън дали следят ситуацията и тя каза "Както знаете ние назначихме първата жена министър на финансите"

                        И после допълни "И тя и нейния екип следят ситуацията със сигурност"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Изобщо не го гледай. Днес ще е брауново движение. Идеално за бърза търговия, но няма да видиш по-ясна посока. Иначе е елементарно - гледате компании с голям % собственост на фондове... По-добре средни по капитализация...
                          къде ги гледам и защо да ги гледам. Говори разбираемо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            и аз нямам ама гледам пазара как върви. Ама може и да обърне посоката
                            Изобщо не го гледай. Днес ще е брауново движение. Идеално за бърза търговия, но няма да видиш по-ясна посока. Иначе е елементарно - гледате компании с голям % собственост на фондове... По-добре средни по капитализация...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Споко вече я купих на 175 $ и пак ще я продам на 214 $
                              ама аз изобщо не съм се притеснила. Дърто куче си ти

                              Коментар


                              • Е то днес изглежда доста спокойно в редовните часове на търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X