IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Ще взема да отида на почивка и нищо да не правя два три месеца обмислям.
    Хаха,
    Съжалявам пич ама не можеш да не правиш нищо. Или трябва да си на кеш или на акции или злато имоти и т.н. Докато имаш капитал трябва да се грижиш за него.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • вярно е

      Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Значи истината е че никой не знае кво става
      Обаче пазара реши че от този стейтмент ... няма да е Юни за това и нагоре.
      Стейтмента се тълкува че няма да е Юни.

      Това последно След 1 час може пазара да изтълкува стейтмента и по друг начин и да паднем

      Това е много вярно. Никой не знае какво става и какво да прави.Включително и аз А ФЕД си играят с нервите на част от хората вече не знам си колко години. Много хубав въпрос и зададоха на тая дрисла..."ако не е рано няма ли да стане прекалено късно". Според мен вече е късно. Пазара е толкова чуствителен на тема лихви - снощи видяхме нагледно....че с тази игра ФЕД вече осъзнават че всяко реално вдигане на лихвите ще доведе до сериозна корекция. Което води след себе си допълнителен страх да не съборят пазара , което пък от друга страна е нужно щото както е тръгнало С&П ще стане 2500 до няколко месеца ако ФЕД продължава да си играе на котка и мишка, което пък ще доведе до катастрофа в един момент и истински балон който ще трябва пак да го спасяват още 5 години. .Всички тези мисли ме карат вече да си мисля че нищо чудно вобще да не ги вдигнат тази година и догодина пак игра на нерви.
      Целия пазар се върти около ФЕД в щатите и около QE в останалия свят. И в такава ситуация ако е по принцип е нормално в краткосрочен план пазара да няма връзка с разума сега връзката с реалността е тотално на майната си. Може би защото стадото е прекалено голямо блгаодарение на многото кинти. Анализаторите пишат все повече и повече откровенни глупости и общо взето следват пазара. Ако нещо се качва много му вдигат рейтинга като почне да пада го свалят. Като тази приказка дето питали метеоролога какво ще бъде времето и той казал " Днеска временто беше слънчево...какво ще е времето утре - ще разберем в други ден. Хич не ми харесва пазара. Ще взема да отида на почивка и нищо да не правя два три месеца обмислям.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        Няма толкова пари на света, колко са нужди, за да купя колкото искам!

        Няма препоръка
        Оправи ми настроението за една седмица напред.
        +++4567890-====-_=-+_+++
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Мухо чакай да ти кажа за двойните тестове.те са част от играта.не може наско да нества 5000 и да падне ей тъй.иска се двойно тестче.като го направи и у киреча
          Логиката братче,логиката!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Тия федаджии ще оплескат нещата.
            Га трябваше да вдигат лихвите се ослушваха, сега пак се ослушват.
            няма няма, те са я духали тази супа още 1929,,(ако ползваме така нашумялата реплика на мистър любо пенев)
            сега си знаят урока. само веднъж са я духали супата и вече са наясно, ами въпроса е къде сме ние/ бат ви бойко брутално напълни калеврите/
            така сме я оплескали, че по-добре пари да раздават на ръка, а не да бълват глупости
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Мухо чакай да ти кажа за двойните тестове.те са част от играта.не може наско да нества 5000 и да падне ей тъй.иска се двойно тестче.като го направи и у киреча

              Коментар


              • Няма толкова пари на света, колко са нужди, за да купя колкото искам!

                Няма препоръка
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Сега каза че не е решила ... ама като гледаме инфлацията петрола и докато няма инфлация няма да е Юни ... може би Декември.
                  или може би през 4068 година големия снег докато падне палатката ....

                  Коментар


                  • мухо таквоз обемче на минетка до сега не бях виждал на дъртия . че не сме го и били . приготви се сеееееееч и късо

                    незнам съде точно са го ичистили върхот е на 17853 средата на 17777 , аз се харесвам 17853

                    Коментар


                    • Сега каза че не е решила ... ама като гледаме инфлацията петрола и докато няма инфлация няма да е Юни ... може би Декември.

                      Коментар


                      • Бабата говори ... каза че няма да е Юни ... и че дори да дигнат ще е с много малко ... и няма да съборят пазарЯ

                        Айде нагоре

                        Коментар


                        • къде сте тръгна ли бе с атомните бомби на архитекта че ви изчистя .я къде е дакса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                            Този път вече нещата сочат към юни и пазарите тръгват нагоре - е никаква логика? Някой ако може да ми обясни какво пропускам


                            Едит: Смъкнали били прогнозите за ръст на икономиката... ясно - значи всичко си е на мястото - лошите новини са добри новини.
                            Значи истината е че никой не знае кво става
                            Обаче пазара реши че от този стейтмент ... няма да е Юни за това и нагоре.
                            Стейтмента се тълкува че няма да е Юни.

                            Това последно След 1 час може пазара да изтълкува стейтмента и по друг начин и да паднем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Еми "мошетата" са се наговорили срещу Архитекта и го гъбарят
                              Ръст ръст мошеееееее.архитекта няма стопчета те са за винени мушички като тебе

                              Коментар


                              • Не знам за вас, но аз продадох и останалите 20% от портфолиото. Вече съм изцяло на кеш и гледам мача. Нещо не ми допада обаче логиката. Замислям се за Европа, но с тая Гърция и там нещата може да се вмиришат след 2-3 месеца, поне временно.

                                Коментар

                                Working...
                                X