IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
    но българският ти език е страхотен
    Ами просто не ме кефят към момента и затова не барам.
    Относно българският ми - благодаря ти за комплимента.

    Пускай лонг


    Само се шегувкам, не ми се сърди. Чета с интерес мненията ти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
      Съжалявам, ако въпросът ми те обижда, но ти имаш проблем с клавиатурата или никога не си изучавал български език?!?
      По-добре пиши на английски или какъвто там език ти е познат, защото сегашния ти вариант на български е просто несериозен.
      Нищо лично.
      Нищо лично, ама ти сериозно ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Убихте ме с тези опции, пусто никаква идея нямам от тях
        но българският ти език е страхотен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Убихте ме с тези опции, пусто никаква идея нямам от тях
          По-добре да нямаш.

          Купувай си истински акции.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Contract
            Position
            Mark Price
            Mark Value
            Average Cost
            Unrealized P&L
            Realized P&L

            TAN, 20160115, 30, CALL, Option, SMART, USD 5 3.58 1,790.00 1.57 1,003.00 0.00



            Ма дал господ да кеширам до месец-2 на 4.50-70 ще е много по
            Убихте ме с тези опции, пусто никаква идея нямам от тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              вместо да се дърляте като първолаци поствайте трейдове
              Contract
              Position
              Mark Price
              Mark Value
              Average Cost
              Unrealized P&L
              Realized P&L

              TAN, 20160115, 30, CALL, Option, SMART, USD 5 3.58 1,790.00 1.57 1,003.00 0.00



              Ма дал господ да кеширам до месец-2 на 4.50-70 ще е много по

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                стандарден треди е таргувас ДАХ с опции около 8 и да ги продадес около 9- 9.05 когато
                ВДАХ се ка4ва много.

                ина4е интересните новини беха около ЕОН, но не ме изненадаха. сресту политиката не се варви

                може да спекулирас с промените в индекса, кадето ланксес наи веройтно сте изпадне, за сметка на Воновиа. неколко фунда са посиционират саответно.

                успех
                Съжалявам, ако въпросът ми те обижда, но ти имаш проблем с клавиатурата или никога не си изучавал български език?!?
                По-добре пиши на английски или какъвто там език ти е познат, защото сегашния ти вариант на български е просто несериозен.
                Нищо лично.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                  стандарден треди е таргувас ДАХ с опции около 8 и да ги продадес около 9- 9.05 когато
                  ВДАХ се ка4ва много.

                  ина4е интересните новини беха около ЕОН, но не ме изненадаха. сресту политиката не се варви

                  може да спекулирас с промените в индекса, кадето ланксес наи веройтно сте изпадне, за сметка на Воновиа. неколко фунда са посиционират саответно.

                  успех
                  виждам 4е ресенито всатност е взето. така е като сам на ваканциа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    вместо да се дърляте като първолаци поствайте трейдове
                    стандарден треди е таргувас ДАХ с опции около 8 и да ги продадес около 9- 9.05 когато
                    ВДАХ се ка4ва много.

                    ина4е интересните новини беха около ЕОН, но не ме изненадаха. сресту политиката не се варви

                    може да спекулирас с промените в индекса, кадето ланксес наи веройтно сте изпадне, за сметка на Воновиа. неколко фунда са посиционират саответно.

                    успех

                    Коментар


                    • вместо да се дърляте като първолаци поствайте трейдове

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Cyrillic alphabet - unavailable
                        Greece - definitely not
                        IQ and profit - unknown
                        Location - по доле и в лево .... южна Малякия - Кипър
                        Патагониа е хубаво место.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                          хората са казали: на крива раката, и космоса и пре4и.

                          кирилицата е важна, както и всеки друг език, и ако знеасе осте един, дори и малко, немасе да питас глупаваи вапроси за Инфинеон. Колкото до пазара: ако ми следвасе мнениата от Маи до момента когато си махнах страриа ник Ники5 и ги бе приложил сте да имас между 30 и 400 процента в зависимост оттова дали си използвал инструмент с делта 0 или инструменти с конвексен профил или видови стратегии. ти пуснал ли си траид с цел и временна рамка? НЕ.

                          у лево
                          Cyrillic alphabet - unavailable
                          Greece - definitely not
                          IQ and profit - unknown
                          Location - по доле и в лево .... южна Малякия - Кипър
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Това че пишеш на развален български от къде е ....от кирилицата или от това че ти е трудно да пишеш на български?

                            Въобще не се заяждам но единственото което ми прави сериозно впечетление у теб е това...че имаш голям проблем с кирилицата и с правописа.

                            Кой компютър няма и фонетична и по БДС кирилица в днешно време че това да е проблем. Няма нужда да инсталираш нали...?

                            Относно пазара...не ми се коментира.
                            мерси за мненито. както казах всеки език е важен. но нито това е местото, нито темата.

                            ако споедлис една идеа с цел и ентри и времева рамка, аз сте се постариа да ти отговора на добар бг език.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Стига се дърлихте
                              вижте това интерво на Бъфет , винаги е интересно да чуеш най-големия (пък и да го видиш)
                              http://www.bloomberg.com/news/videos...d-donald-trump

                              Vdax - само спами с глупави приказки и отговори. Ако имаш някакво виждане за пазарите го кажи, а не да дрънкаш глупости на развален Български.
                              хората са казали: на крива раката, и космоса и пре4и.

                              кирилицата е важна, както и всеки друг език, и ако знеасе осте един, дори и малко, немасе да питас глупаваи вапроси за Инфинеон. Колкото до пазара: ако ми следвасе мнениата от Маи до момента когато си махнах страриа ник Ники5 и ги бе приложил сте да имас между 30 и 400 процента в зависимост оттова дали си използвал инструмент с делта 0 или инструменти с конвексен профил или видови стратегии. ти пуснал ли си траид с цел и временна рамка? НЕ.

                              у лево

                              Коментар


                              • Това че пишеш на развален български

                                Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                                немам никакво мнени да се зайгдам. пазара ресава накраиа, не коментарите ми. аз сам приател на то4ни и йасно ресениа.

                                каде си ходил, кво ис у4ил, и колко милиона имас: за мен нема никакво зна4ени. да си
                                жив и здрав
                                Това че пишеш на развален български от къде е ....от кирилицата или от това че ти е трудно да пишеш на български?

                                Въобще не се заяждам но единственото което ми прави сериозно впечетление у теб е това...че имаш голям проблем с кирилицата и с правописа.

                                Кой компютър няма и фонетична и по БДС кирилица в днешно време че това да е проблем. Няма нужда да инсталираш нали...?

                                Относно пазара...не ми се коментира.
                                Last edited by Iv_max; 09.09.2015, 23:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X