IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • GDXJ sold. 15 бръзи % в джобчето.
    Към 17-18$ - пак.

    Mисля че скоро ще настане времето за пазаруване на юс банкови акции.
    Вчера се скинаха добре, днес - също, така ги искам да продължават.
    Когато вдигнат лихвите - вероятно тук ще е най печелившия сектор.

    Тоя Равен пак изчезна баси....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Затворих си късите позиции, излязах на бичи за 5 минути и пазара си еба майката.

      Ако този пазар не е ясна далавера за големите играчи ела ми се обади.

      Ебават се със всички..


      така е бате, като стане сложно, големи прикаzки не помагат.

      но 4акам книгата ти. нисто ли4но. важно е хората де се радват на дидакти4ните ти способности. хората си падат по прикаzки както w corporate world, така и в Инвестор.бг

      ина4е парвона4алната волатилност помогна да zатвора опциите си и до 9 бех flat, с минимална пе4алба. касити ми поzиции в NZD ot летото остават.

      осте вервам 4е credit ste bade bearish. в4ера на блоомбер терминала гледах спредовете, които zаедно с волатилносте се увели4иха, несто нетипи4но при акомодиитвна политика, но о4акванате нормалиzациа сте настапи. zатова сам осте далаг credit spread US High Yield

      при петрола сам далаг от миналата седмица, nо zатворих днес, zастото има и интерсни сеzонални тенденции при рафинериите, които сте иzискват тиме спреад

      успех
      Last edited by Vomma; 18.09.2015, 12:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Импе - вече 2%...облизваш ли се
        Тъпото е, че съм в кантората....

        Още не ного паднал Даксът - но поспаднали тия, дето ги дебна.

        Може понеделник да смогна.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Дали вярно ще спихне утре даксът с около 3%, та да гепна нещо?
          Импе - вече 2%...облизваш ли се

          Коментар


          • Нов пъклен план - купувам $$$ на 1,15 , ФЕД вдига лихвите на 27-28 октомври, пазара пада с едни 10-15% и тогава пълня кошницата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Напротив. Те казват, че по-дългото отлагане на вдигането ще "запази повишена волатилността" - while a longer delay could keep volatility elevated. Което просто казано означава, че пазарите ще паднат.

              Поне досега са прави. Но нищо не се знае занапред, защото от ФЕД сега ще наизлязат и ще започнат да говорят успокояващо. Ще видим.
              Вчера беше балгодатен ден.
              За волатилността в бъдеще съм съгласен, аз имах предвид настоящата
              Иначе моята търговия в голяма степен се базира на успокояващите приказки на ФЕД и ЕЦБ/за ужас на Ив/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Политиката на ФЕД е що-годе предвидим занапред, така че движението на цените ще зависи от фундаментите в реалната икономика.
                Tочно така, сега е време да се концентрираме към отчетите за 3 триада.
                Като общо не очаквам да са добри.
                Но се надявам да са ОК там където държа опции...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
                  Изгледай пресконференцията на Йелън заедно с котировките на борсата. Обърни внимание какво са я питали и какво е отговорила, когато тръгва да пада. Какво каза, когато почна да расте. Така ще разбереш от какво се страхува пазара и какво иска.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Така е, това решение дефакто нямаше как да има нито бичи, нито мечи сценарий,а просто укротяване на волатилността при сегашното решение и повишаването и при вдигане на лихвите. Политиката на ФЕД е що-годе предвидим занапред, така че движението на цените ще зависи от фундаментите в реалната икономика.
                    Напротив. Те казват, че по-дългото отлагане на вдигането ще "запази повишена волатилността" - while a longer delay could keep volatility elevated. Което просто казано означава, че пазарите ще паднат.

                    Поне досега са прави. Но нищо не се знае занапред, защото от ФЕД сега ще наизлязат и ще започнат да говорят успокояващо. Ще видим.
                    Вчера беше балгодатен ден.

                    Коментар


                    • Така е, това решение дефакто нямаше как да има нито бичи, нито мечи сценарий,а просто укротяване на волатилността при сегашното решение и повишаването и при вдигане на лихвите. Политиката на ФЕД е що-годе предвидим занапред, така че движението на цените ще зависи от фундаментите в реалната икономика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
                        Долното го постнах онзи ден. Не съм го измислил аз, но го подкрепям напълно. До голяма степен в него е истината.
                        -----------------------------------
                        BAML says "Our base case is a September liftoff, which would be a hawkish move for markets even if the Fed emphasizes a gradual pace. This would likely be a shock to front-end rates with a sell off in 1-3y yields. The US dollar also would appreciate further. A tactical delay means a greater chance for October than market pricing, while a longer delay could keep volatility elevated." Тия като ги чета, май за четвъртък не виждат бичи сценарий....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
                          С елементарни познания относно фундаменталният анализ и човешката психология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
                            Не трябва да се обеснява,а да се отиграва
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panayotb Разгледай мнение
                                Ми кажи какво е трябвало да се направи щом си с повече опит. Аз от 3 месеца се занимавам и не съм толкова наясно. Но мисля да не продавам тъй като не виждам причина да пада пазара. От това което съм научил досега, тъкмо като продам и ще тръгне обратно нагоре
                                Чети и гледай!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X