IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Eй да му се не види, нещо пак на зеленко сочат фючърсите, белким се обърнат...има време.
    Тъкмо се канех на 1-ва взятка на 3-4 картона..MGA, MMM, JPM, GS...последното с отвращение..
    Е що пък точно тях с отвращение JPM да не би да са по-стока от другите

    Коментар


    • Eй да му се не види, нещо пак на зеленко сочат фючърсите, белким се обърнат...има време.
      Тъкмо се канех на 1-ва взятка на 3-4 картона..MGA, MMM, JPM, GS...последното с отвращение..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        Long Alpha Bank @ 0.16
        и днес ники5 продава

        Greek bank shares continue to rally.

        Коментар


        • таи като кирилицата тук се окаzва по важна от садаржанието, последно мнение.

          само един 4овек до сега бе пуснал некво мнение zа Петробрас, което бе обосновано

          Малко инфо

          The real hit a new low (not seen since 2002), as the currency approaches 4 reais to the dollar. Corporations who issued dollar-denominated debt will be in a world of pain.

          Investors remain uneasy with the sovereign credit in spite of the government's recent efforts to raise revenue. CDS-implied probability of default continues to rise.

          Brazilian 10yr domestic government bond yield breached 15.5%. At these interest rates it's hard to imagine much activity in credit markets. To be sure, Brazil has a large and a reasonably diversified economy, but the nation is facing severe headwinds of stagflation, austerity, and political uncertainty. It's also important to point out that the primary reason for Brazil's troubles is China - its largest trading partner. Brazil is in effect a levered bet on China.

          BUT MOST INTERSTING

          Related to the situation in Brazil, soybean futures are getting hammered (Brazil is the second largest soy exporter). It's hard for US farmers to compete with a nation whose currency dropped 40% in a year.
          Last edited by Vomma; 21.09.2015, 11:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            VW: -7%/-10% around 8, if DAX up, long VW around 12
            Daimler/BMW: -2%/-3%

            all intraday.


            close VW +221%

            goodbye
            Last edited by Vomma; 21.09.2015, 12:04.

            Коментар


            • VW: -7%/-10% around 8, if DAX up, long VW around 12
              Daimler/BMW: -2%/-3%

              all intraday.

              Коментар


              • Е, понапердашиха ни малко днес на всички фронтове, освен на източният - ама в Азия явно не знаят добре английски и не са разбрали какво е казало бабето от ФЕД.

                Който се възползвал днес от промоцията - възползвал - останалите може да се пробват пак в понеделник - дано имаме шанс и тогава да си купим по нещо сгодно по света.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение


                  така е бате, като стане сложно, големи прикаzки не помагат.

                  но 4акам книгата ти. нисто ли4но. важно е хората де се радват на дидакти4ните ти способности. хората си падат по прикаzки както w corporate world, така и в Инвестор.бг

                  ина4е парвона4алната волатилност помогна да zатвора опциите си и до 9 бех flat, с минимална пе4алба. касити ми поzиции в NZD ot летото остават.

                  осте вервам 4е credit ste bade bearish. в4ера на блоомбер терминала гледах спредовете, които zаедно с волатилносте се увели4иха, несто нетипи4но при акомодиитвна политика, но о4акванате нормалиzациа сте настапи. zатова сам осте далаг credit spread US High Yield

                  при петрола сам далаг от миналата седмица, nо zатворих днес, zастото има и интерсни сеzонални тенденции при рафинериите, които сте иzискват тиме спреад

                  успех
                  i said oil down

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Ама си е баш така!!!
                    Ми щом е толкова елементарно откривайте левърджнати къси и шапка на тояга.

                    Макар че нищо не му пречи на лаурета кейпа му по някое време да покаже и 150% надценен пазар..

                    ПС В момента на пазара има мечки колкото по корекцията 2011, тъй че....
                    Last edited by pipbel; 18.09.2015, 20:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      И аз това им обяснявам ама не слушат. Виж колко е елементарно. Ако свалят лихвите пазара ще се срине, ако не ги свалят пазара пак ще се срине. Няма алфи, бети, гами, фибота мибота, вълни и незнам си още какви глупости. Просто пазара е надценен и трябва да си падне до нормални нива. Освен това тези с големият левъридж трябва да си платят за лакомията. Репата го отнасят, другите зависи колко са им здрави нервите си изчакват и така
                      Ама си е баш така!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Мхм,даже лауреати го изчислиха, колко е надценен-цели 65%
                        Дано не са ги ги направили лауреати заради методологията, с която са го изчислявали

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          И аз това им обяснявам ама не слушат. Виж колко е елементарно. Ако свалят лихвите пазара ще се срине, ако не ги свалят пазара пак ще се срине. Няма алфи, бети, гами, фибота мибота, вълни и незнам си още какви глупости. Просто пазара е надценен и трябва да си падне до нормални нива. Освен това тези с големият левъридж трябва да си платят за лакомията. Репата го отнасят, другите зависи колко са им здрави нервите си изчакват и така
                          Мхм,даже лауреати го изчислиха, колко е надценен-цели 65%
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Млади сте още,неопитни!!!Ще поизгубите парички,ще се научите!!!А може и да не се научите!!!Само давайте кротко!!!

                            Ако знаете колко елементарна логика има в тая игра,няма да повярвате!!!Всичко велико е елементарно!!!Мисля,че Нютон го беше казал!!!
                            И аз това им обяснявам ама не слушат. Виж колко е елементарно. Ако свалят лихвите пазара ще се срине, ако не ги свалят пазара пак ще се срине. Няма алфи, бети, гами, фибота мибота, вълни и незнам си още какви глупости. Просто пазара е надценен и трябва да си падне до нормални нива. Освен това тези с големият левъридж трябва да си платят за лакомията. Репата го отнасят, другите зависи колко са им здрави нервите си изчакват и така
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • За моментът Насдак се бори ного храбро.... ама не знам - май точно в тоя момент предпочитам по-малко храбро да се бори сякаш.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                А бамкови акции в Швейцария напримерно: как мислиш?
                                Не им отбирам ни следя, питай Равния.
                                От европа секторния етф EUFN ми е достатъчен. Имам и сантандер и ейч ес би си, ма доста мънинко, а и те са си в етф-а.

                                Коментар

                                Working...
                                X