IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тръмп започва економическа война с китай за да отмъсти за вироса . приготвяйте късите

    Коментар


    • 3/4 от сесията мина, пазара - 1.24, аз - 2.08%
      Скоро не съм ял такъв бой, поотвикнах малко, бях посвикнал да го дърмуня напоследък при тия меци...малко отрезняване не е зле.
      Ма пак си ми е криво де, особено след снощи постмаркет като гледах че съм на по малко от половин % от февруарския си атн...

      Коментар


      • Best Month In 45 Years?

        https://www.yahoo.com/news/m/c939658...oday-nail.html


        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Нямам, ще му реша в движение...по насетне. С тия дето взех на малко над 2800 ми е 2860 средната, та нека първо да изляза на профит, пък тогава ще му мисля.
          ОК, както се формира графиката, че ми е трудно да го прогнозирам до къде ще е, също мислех, че от към 2800 ще влезе в корекция пак, но все трябва да е в сектора на печалбата, ненормално скочи.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

            3000 си е сериозна кота, трудно ще я скокне сега. Имаш ли план до къде ще държиш надолу?
            Нямам, ще му реша в движение...по насетне. С тия дето взех на малко над 2800 ми е 2860 средната, та нека първо да изляза на профит, пък тогава ще му мисля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Гледайки примаркет - да не би да съм умерил таиминга на късите...


              3000 си е сериозна кота, трудно ще я скокне сега. Имаш ли план до къде ще държиш надолу?
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Гледайки примаркет - да не би да съм умерил таиминга на късите...

                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Същото количество и къси на 2950 пуснах, имам някакви спомени че преди време доста се мотахме на тия нива преди накрая да се покори 3та..та възможно е да се окаже силна съпротива.

                Коментар


                • Още добри новини преди да е дошъл реда на ябълката...

                  Shares of Altria Group Inc. MO, -0.59% jumped 2.6% in premarket trading, after the cigarette seller beat profit and revenue expectations, as COVID-19-related pantry loading helped boost shipment volumes. Net income rose to $1.55 billion, or 83 cents a share, from $1.12 billion, or 60 cents a share, in the year-ago period. Excluding non-recurring items, adjusted earnings per share came to $1.09, above the FactSet consensus of 98 cents. Revenue grew 13% to $6.36 billion, beating the FactSet consensus of $5.79 billion.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Добър отчет на майкрософт, мастърите и те не се изложиха по рано.
                    Да видим утре ябълката..
                    И Гугъл, и Гугъл...

                    Коментар


                    • Аз ударих кьоравото с WES. Купих на 3.30, а и дивидент лапнаф. 8.9 e сега; направо ми е наудобно от печалбата. Така се получи, че повече от половината ми акции вече са в пренос на газ и нафта (AM, ET, MPLX). За рейтове не можах да се вредя, много скокнаха вчера, а нямах свободен кеш.

                      Чудя се дали да държа BABA-то, където средната цена ми идва 212 (купих ги декември). По принцип вярвам напълно на компанията, но ако цената се задържи под 220 се трупат пропуснати ползи, защото това ми е втората позиция по стойност.

                      Коментар


                      • Microsoft (NASDAQ:MSFT): Q3 GAAP EPS of $1.40 beats by $0.13.

                        Revenue of $35.02B (+14.4% Y/Y) beats by $1.32B.

                        Shares +2.2%.
                        Добър отчет на майкрософт, мастърите и те не се изложиха по рано.
                        Да видим утре ябълката..

                        Коментар


                        • Maлии какви готини скуизове при авиокомпаниите и круизите..

                          Сдобих се с минорна позиция в stor. Е попрочел съм едно друго за него, ама главно влязох по ТА причини, макар рядко да са ми водещи, ала такова категорично тройно дъно нарисувано не ми се изпускаше. A и нивото е доста по сгодно от тия де е купувал дедо Бъф.
                          Същото количество и къси на 2950 пуснах, имам някакви спомени че преди време доста се мотахме на тия нива преди накрая да се покори 3та..та възможно е да се окаже силна съпротива.

                          Иначе като си гледам секцията с картони голяма красота е днес 5%+
                          И значителни промени са настъпили в челните ми акции - валерката след лудото рали разкарало ябълката и джедаите и заело 2то място след бабата, а джейди дори изместено на 5 място с едни гърди от пандизчииите на сивич.
                          Last edited by pipbel; 29.04.2020, 23:01.

                          Коментар


                          • Все още има рейтове на сносни цени. Акаунта на жената съм го заредил за O да дебне. Колко сериозен е рискът според вас?

                            Коментар


                            • Разкарах DFS, добавих от дипа на Merck

                              Коментар


                              • 3M’s Earnings Were Surprisingly Strong. Health Care and Masks Boosted Sales.
                                Тия люде у ред ли са, изненадани били.......
                                Скокна си кат птиче и вече се залепи за ма200.

                                Коментар

                                Working...
                                X