IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Добър е отчета, но при Епъл пазарът понякога смята добрия отчет за лош. Епъл са прекалено големи и не е сигурно, че могат да растат. Същите притеснения като през 2012-2013.
    Така е: а как ще се приеме - зависи от настроенията на инвеститорите като цяло - дали са бичешки, дали са мечешки, дали са мишешки.

    При предният отчет на власт бяха мишкуняците - ефектът видяхме го.

    Впрочем засега Франкфурт реагира на отчетът положително: ръст от 1.45%

    А че Ябълка - голямо - и няма накъде да расте - то така се говори от години и за Софарма Трейдинг - ама все не спира да расте.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • курс за инвеститори в акции

      Привет!

      За който се интересува, на 10 и 11 ноември провеждаме безплатни курсове за ролята на опциите върху акции при търговията с акции

      Успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Аз мисля - отчет - добър:

        http://www.apple.com/pr/library/2015...r-Results.html

        Оттук нататък зависи от настроението на пазарът - при излизането на предният отчет то бе изразено мишкуняшко.
        Добър е отчета, но при Епъл пазарът понякога смята добрия отчет за лош. Епъл са прекалено големи и не е сигурно, че могат да растат. Същите притеснения като през 2012-2013.

        Коментар


        • Аз мисля - отчет - добър:

          http://www.apple.com/pr/library/2015...r-Results.html

          Оттук нататък зависи от настроението на пазарът - при излизането на предният отчет то бе изразено мишкуняшко.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Да - Ябълката е ужасно важна акция - и може би най-най-най-търгуваната от могъщите компании на света.
            Аз мисля: няма да се издънят - въпросът е как ще бъде прието неиздънването от пазарът... помним какво се случи преди не ного отдавна пак с ябълкаджиите.

            Що си нямаш?
            Да, без ябълките сме за никъде, както показа периода октомври 2012 - юли 2013

            Коментар


            • Tomorrow Long Twitter

              Коментар


              • Пъкна вече ли? Ето - нищо особено не стана - даже Насдак: пьяу - нагоре.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Рехаво е, на мен все ми се струва че насдак прави локален връх, но сигурно ще добута още няколко пункта нагоре - вече май няма нито една важна компания която да бъде катализатор за растеж, а с тези до сега не можаха даже да достигнат предходния връх.
                  Абе сбъркана работа. На мен най-много на резултата на ябълката ми реагира петролът

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа
                    Рехаво е, на мен все ми се струва че насдак прави локален връх, но сигурно ще добута още няколко пункта нагоре - вече май няма нито една важна компания която да бъде катализатор за растеж, а с тези до сега не можаха даже да достигнат предходния връх.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа
                      Това 3 % е скока на афтър маркета ли? Щото там е 118 дол сега.

                      Коментар


                      • Последно, харесват им. Ама рехаво. 3% - нищо работа

                        Коментар


                        • Apple Reports Q4 EPS $1.96 Vs Est $1.88, Sales $51.5B Vs Est $51.11B
                          Apple Sees Q1 Sales $75.5B-$77.5B vs $77.1B Est.
                          Apple Q3 Sales to Greater China Rose to $12.5 Billion
                          Apple Reports Q4 Iphone Retail Units 48.046M Up 1%, Ipad Down 10% At 9.883M, Mac Up 19% At 5.709M Units

                          Коментар


                          • Стига с тия ябълки, утре има FOMC

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              епъл буквално определя на къде ще вървят пазарите. Аз нямам епъл и нямам и намерение да имам, но реално това е най-важния отчет на света. Ако тези се издънят няма да има стабилен ръст никъде следващите месеци.
                              Да - Ябълката е ужасно важна акция - и може би най-най-най-търгуваната от могъщите компании на света.
                              Аз мисля: няма да се издънят - въпросът е как ще бъде прието неиздънването от пазарът... помним какво се случи преди не ного отдавна пак с ябълкаджиите.

                              Що си нямаш?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • В първите секунди не могат да се разберат дали харесват резултатите на ябълката

                                Коментар

                                Working...
                                X