IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    5 август
    Линк нещо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Тия STOR трябваше на 31ви да излязат с отчет за 2 тримесечие. Ама що не го виждам никъде публикуван. Има ли такъв изобщо?
      5 август

      Коментар


      • Тия STOR трябваше на 31ви да излязат с отчет за 2 тримесечие. Ама що не го виждам никъде публикуван. Има ли такъв изобщо?

        Коментар


        • Какъвто и специалист да си, си безсилен пред реакциите на пазара на поредната новина. Която на всичкото отгоре може и да е фейк. Риск печели, риск губи - това е положението накратко. Иначе разбира се лошо нема тука да се перчим с познания и да си чешаме езиците

          Коментар


          • Ти ако излезеш на плюс тази година пак добре

            Па макар и на демото

            Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            NIO July deliveries expanded 322%
            +5.11% premarket

            Тюх. Отидоха надеждите да си го взема пак на 10. Кой евал евал... Пък си представям, ако Ивелина се пусне на MBS пазара, как ще продължавате да ѝ обяснявате, че 12%/годишно са добър резултат.

            Ивелина, не се занимавай с ипотеки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              NIO July deliveries expanded 322%
              +5.11% premarket

              Тюх. Отидоха надеждите да си го взема пак на 10. Кой евал евал... Пък си представям, ако Ивелина се пусне на MBS пазара, как ще продължавате да ѝ обяснявате, че 12%/годишно са добър резултат.

              Ивелина, не се занимавай с ипотеки!
              не схванах за кви ипотеки иде реч. Нито какво е MBS пазар. А питаш ли ме кво ми, като без да искам продадох Apple оня ден.

              Коментар


              • NIO July deliveries expanded 322%
                +5.11% premarket

                Тюх. Отидоха надеждите да си го взема пак на 10. Кой евал евал... Пък си представям, ако Ивелина се пусне на MBS пазара, как ще продължавате да ѝ обяснявате, че 12%/годишно са добър резултат.

                Ивелина, не се занимавай с ипотеки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Пак ги гледам Nasdaq и Dow се раздалечават. Явно трябва Nasdaq да стане 15 000 за да може Dow да стане 29 К
                  Защо те вълнува толкова това? Някакъв convergence arbitrage ли правиш? Ама то няма такъв закон, че ще има конвергенция. Напротив даже

                  Коментар


                  • Пак ги гледам Nasdaq и Dow се раздалечават. Явно трябва Nasdaq да стане 15 000 за да може Dow да стане 29 К

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Гаранция е заради това. Доказателство е, че последния месец съм на минус -0,32%. Но пък да отчетем и другата подробност, че почти всички акции са ми в американски долари, които купувах преди големия срив последните седмици.
                      Сигурен съм, че ще продължиш да правиш по +50% всяко тримесечие от тук нататък

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                        Глей сега такъв ръст на пазарите за толкова кратко време, може вече никога да не видш през живота си, така че това не е от твоите умения. Та тия проценти почти всички са ги направили в този времеви период.
                        Гаранция е заради това. Доказателство е, че последния месец съм на минус -0,32%. Но пък да отчетем и другата подробност, че почти всички акции са ми в американски долари, които купувах преди големия срив последните седмици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Не знам, ама аз на моменти имах доста високи проценти печалба. На 3 пъти за тия малко повече от 4 месеца ми показваше 57% и съм имала средно по 2 акции в тия пикове, които са ми били над 80% печалба. Ако бях продала тия 3 пъти, както интуицията ми подсказваше, но лакомията и страха да се не мина ми замъгляваше съзнанието, до тоя момент, пак повтарям за 4 месеца, щях да съм на поне 80% печалба. Ако пък не бях продавала и купувала безразборно предполагам щях да съм стигнала 100%. В момента ми показва 50,64% и това след всичките непростими грешки,които направих (отчитам факта, че бях облагодетелствана да вляза слуайно точно когато всичко беше беше на дъното и единствената посока беше нагоре). Ето ме - реален образ - няма лъжа няма измама. Щом профан и карък като мен е постигнал подобно нещо, защо смяташ че обигран трейдър не би могъл без особени затруднения да си докарва средно по 7% месечно.
                          Глей сега такъв ръст на пазарите за толкова кратко време, може вече никога да не видш през живота си, така че това не е от твоите умения. Та тия проценти почти всички са ги направили в този времеви период.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Since 1991, farmland has produced a positive return every year, generating an average annual return of 11.5%, according to the USDA.

                            https://www.fool.com/millionacres/re...estors-guide/#

                            Ако горната доходност ви е даже много, защото си губите времето с борсата? Сериозен е въпросът.
                            Като гледам FPI и LAND не правят по 11%
                            Директни покупки малко трудно
                            Или краудфъндинг платформи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Миии... аз му казвам, че средногодишно 12% в дългосрочен план си е супер, той ми говори за 2019 когато S&P 500 се дигна с 28.3%

                              Т.е. тези активните даже са underperform-нали индекса, но са били Дау Джонс... голяма работа

                              За мене обаче е по-интересно да се види как са се представили за периода октомври 2017 - декември 2019. Защото аз тогава имах към 55% нагоре на целия портфейл Съмнявам се и 1% от активните да се имали тази успеваемост
                              Не знам, ама аз на моменти имах доста високи проценти печалба. На 3 пъти за тия малко повече от 4 месеца ми показваше 57% и съм имала средно по 2 акции в тия пикове, които са ми били над 80% печалба. Ако бях продала тия 3 пъти, както интуицията ми подсказваше, но лакомията и страха да се не мина ми замъгляваше съзнанието, до тоя момент, пак повтарям за 4 месеца, щях да съм на поне 80% печалба. Ако пък не бях продавала и купувала безразборно предполагам щях да съм стигнала 100%. В момента ми показва 50,64% и това след всичките непростими грешки,които направих (отчитам факта, че бях облагодетелствана да вляза слуайно точно когато всичко беше беше на дъното и единствената посока беше нагоре). Ето ме - реален образ - няма лъжа няма измама. Щом профан и карък като мен е постигнал подобно нещо, защо смяташ че обигран трейдър не би могъл без особени затруднения да си докарва средно по 7% месечно.

                              Коментар


                              • Since 1991, farmland has produced a positive return every year, generating an average annual return of 11.5%, according to the USDA.

                                https://www.fool.com/millionacres/re...estors-guide/#

                                Ако горната доходност ви е даже много, защото си губите времето с борсата? Сериозен е въпросът.

                                Коментар

                                Working...
                                X