IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Ликвидността в предварителната търговия е много ниска и дори сравнително малки покупки движат доста цената. Сиреч сделките имат голям price impact
    Чак пък...в сравнение с нашта си сергия с мед да ги мажеш

    Коментар


    • Ликвидността в предварителната търговия е много ниска и дори сравнително малки покупки движат доста цената. Сиреч сделките имат голям price impact

      Коментар


      • тази предварителна търговия е много подвеждаща. Почти винаги при нея скача курса и после се срива както тъкмо стана със SE. AMD балона дали се спука? Много бързо. Знаех си че щерката ще ме набута с лузърски сделки. Не ми е детето виновно разбира се - аз си нямам акъл или по-точно късмет. Да продам Apple и да купя AMD. Първото не спря да хвърчи, а второто отече и се не виде. Иде ми да се гръмна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          сънувах, че NIO пада много днес. Да видим дали съм врачка
          За сега не си, в предварителната търговия е нагоре с 3% ама да видим...

          Коментар


          • сънувах, че NIO пада много днес. Да видим дали съм врачка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Пре-маркет информация за индекси https://www.cnbc.com/pre-markets/, надежден източник ли е това ?
              По принцип да. Все пак имай предвид, че инфото там идва с малко забавяне, но иначе CNBC е надежден източник на пазарна информация

              Коментар


              • Пре-маркет информация за индекси https://www.cnbc.com/pre-markets/, надежден източник ли е това ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.
                  Хаха Я кажи сега за рогатия, кристалната топка, магии, това онова, остави тая търговия

                  Коментар


                  • Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.

                    Коментар


                    • Добър Вечер. Извинявам се че не е по тази тема ,но къде има тема или група където мога да почета и да обменя информация за Опшъни.
                      Благодаря.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        като толкова те кефи NIO защо си се заинатил под 10 да го купиш?
                        NIO е добра компания, имат ноухау и държавна подкрепа, но нямат печалби и някакъв фундаментален риск има. Дори валутен, защото продават в Китай. Последното обаче е и едно от най-важните предимства. До края на годината мисля, че ще цената ще мине 20. Определил съм (за себе си), че при този риск ще вляза при +100% потенциална възвръщаемост. Накратко - NIO за мен не е напълно спекулативна покупка. Ako искаш такава, опитай с KNDI. Taм за ден можеш докара 30-40%... в някоя посока.

                        Най-вероятно обаче изпускам NIO влака. Както очевидно изпуснах и газовия. От много тънки сметки.

                        ---

                        Всички китайки днес надолу, но соларите, които дебна от месец - в небето. Пуснали някъв дизруптив продукт, йе.
                        Last edited by terziеv; 07.08.2020, 19:23.

                        Коментар


                        • Дзверих се в златото цел ден ми беше на лек плюс и накрая не ми издържа психиката и го продадох на минус. Мислех, че ми носи късмет ама пак се излъгах. Пускам да ловя евтина нафта и бегам на басейна, че изтрещех от простотии и нерви. А тук е 30 градуса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?
                            Е, с'а... аз не казвам, че утре ще се срине. Може първо да мине през 16 и тогава да отиде на 6-7. Споко, дръж нервите

                            Плюс т'ва не казвам и кога ще станат тези неща във времето

                            Коментар


                            • Уху! Видяхте ли Home Dpeot к'ва яка Дау компания е

                              Нов all time high

                              Коментар


                              • Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?

                                Коментар

                                Working...
                                X