IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На HYG в момента спреда му е 607 пункта. Ако падне до 550 пункта това си прави цена от около 87 при 80 сега. Взимам едни опции на 85 и не се занимавам с глупости.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
      хммм, и аz така, ама маи имам по голем иzбор. виж HY CDX. Deutsche имат ЕТФ
      аз съм на принципа кийп ит симпъл Ако мога да изиграя едно нещо по прост начин не виждам защо да го правя сложно. CDS не ги разбирам, не мога да ги следя, така че по-добре да не се занимавам с тях

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Някой етф за хай йилд. HYG например. Аз съм дребен спекулант имам достъп само до ритейл продукти
        хммм, и аz така, ама маи имам по голем иzбор. виж HY CDX. Deutsche имат ЕТФ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          на ков далаг?
          Някой етф за хай йилд. HYG например. Аз съм дребен спекулант имам достъп само до ритейл продукти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Е не знам, аз вече се изкушавам да влеза дълъг - пък по принцип не ме интересуват такива неща. Още не смея, но ми изглежда че много бързо ще има отскок нагоре.
            на ков далаг?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              A за ЕМ как ви се струва тайминга ?
              Естествено ще им сложа и EEV хедж.

              Поляците и виетконгците ме изкушават, индийците също си продадох и гледам да възстановя щом (дано) падне повечко под 40$ scif-a...
              Това е все едно да играеш на евро/долар - няма голяма полза от никакви предвиждания.

              Коментар


              • A за ЕМ как ви се струва тайминга ?
                Естествено ще им сложа и EEV хедж.

                Поляците и виетконгците ме изкушават, индийците също си продадох и гледам да възстановя щом (дано) падне повечко под 40$ scif-a...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                  е ма не е само там.

                  малките и те по4ват, профит маржините са на пик ( което покаzва 4е сме в касен кредитен цикал преди да трагне надоле). многото сливаниа састо покаzват липсата на органи4ен растеж. кредтниа паzар остава наи важен и да игнорираме такива покаzатели е греска.

                  колкото до европа, там е обратното, имам место zа растеж таи като идвам осте е ниско ниво. там сам готов zа далги в CCC/B/BB
                  Е не знам, аз вече се изкушавам да влеза дълъг - пък по принцип не ме интересуват такива неща. Още не смея, но ми изглежда че много бързо ще има отскок нагоре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Колко е делът на петролните компании и ресурсите в HY - 10-15% за различните фондове. Дори при 50% фалити и 20% събиране на пари след фалита - което е доста песимистично това води до 600 базисни пункта обезценка.

                    Което ако не се лъжа е горе долу там където се намира в момента
                    е ма не е само там.

                    малките и те по4ват, профит маржините са на пик ( което покаzва 4е сме в касен кредитен цикал преди да трагне надоле). многото сливаниа састо покаzват липсата на органи4ен растеж. кредтниа паzар остава наи важен и да игнорираме такива покаzатели е греска.

                    колкото до европа, там е обратното, имам место zа растеж таи като идвам осте е ниско ниво. там сам готов zа далги в CCC/B/BB

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      имайте предвид, че драги ще говори в 13 часа
                      Този вече не е важен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        имайте предвид, че драги ще говори в 13 часа
                        аz сметам да обедвам по това време

                        Коментар


                        • имайте предвид, че драги ще говори в 13 часа
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            сейфти фърст, аз бях много сериозно нетно къс, сега съм по-балансиран. Имам чувството, че много маймуни са скъсили вече, а рядко е добра идея човек да стои тежко на клон, на който има много маймуни.
                            Майната им на късите, аз съм горд, че успях да се изчистя над 11000 ДАКС от дългите, че рядко ми се случва да съм прецизен Иначе и от късите поприбрах, но само интрадей ги пробвам, а така няма да изкарам нищо от евентуален крах.. Да мине ФЕД и ще ги мисля по-задълбочено, иска ми се да пълня под 10 000 ДАКС и да пробвам да ги хеджирам с къси на ЕМ, просто не смея да играя къси на HY, не съм толкова добър още

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                              това е така, ама Кредит нема каде да ходи. просто цикала на фалите сте доиде на местото си. петак гледам 4е Foresight Energy са им дали default notice (kazam му обефаме и както там се каzва да ги пусне кас)
                              Колко е делът на петролните компании и ресурсите в HY - 10-15% за различните фондове. Дори при 50% фалити и 20% събиране на пари след фалита - което е доста песимистично това води до 600 базисни пункта обезценка.

                              Което ако не се лъжа е горе долу там където се намира в момента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                сейфти фърст, аз бях много сериозно нетно къс, сега съм по-балансиран. Имам чувството, че много маймуни са скъсили вече, а рядко е добра идея човек да стои тежко на клон, на който има много маймуни.
                                това е така, ама Кредит нема каде да ходи. просто цикала на фалите сте доиде на местото си. петак гледам 4е Foresight Energy са им дали default notice (kazam му обефаме и както там се каzва да ги пусне кас)

                                Коментар

                                Working...
                                X