IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    При силно дивергирано тройно дъно с изпълнената цел - анулуира хралупата, те. тя не се брои
    Е все някога ще дочакаш нещо, но няма да е от нея
    двойно, шесторно дъно тия не важат, нит отчетите как беше постнал един, че били убави, ама всичко отиди в канала, такива гапове при валутите е голяма рядкост, а да не мине цената от там е още по-голяма рядкост .....
    На евроката фючърса ако слезне къдет тряя ше му прасна ебаси вертикала, може да се изкара сериозна пара от там, но не на спота, а ако не е той има още хиляда неща, все пак 70% от всички опции в Сащово изтичат out of the money, сметай колко стотинки са хвърлени по звмята само некой треа се наведе да ги вземе ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      В платформата на Елана ги намирам само на борсата в САЩ.
      На тези им е хубав и приятен само интерфейса, понеже е SAXO, преди бяха с не лоши условия за търговия на фючърси върху стоки, но и там вече ги няма. В една друга тема колега бе направил много хубава таблички и сравнил доста посредници, там се казваше всичко.

      Иначе днес умерен минус в САЩ, че за Европа си бе да не кажа черен, сив петък с около -3% на водещите пазари. Тръмп умело играе, но ще видим дали ще успее да постигне всичко, което иска.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Приятно впечатление ми правят рейтовете ( вентас, затворите) при тази корекция, държат се като златото/ бондовете.

        Коментар


        • Е аз съм и към Еврофинанс те са директно на ксетра
          бавно и тихо нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение

            Филип Морис ги има и на ксетра има и Алтрия които държат Америка
            В платформата на Елана ги намирам само на борсата в САЩ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
              Здравейте колеги. Досега не съм инвестирал на американския пазар, но в последно време започвам много да се замислям, тъй като съм си "харесал" Philip Morris. Виждам че най-ниската цена през последната година е около 65$. Ако акцията падне до тези нива, бих я добавил към дивидентния портфейл. Дори при тези нива е на цена/печалба от 16, което не е чак толкова надута като другите. Дивидента им също не е лош. Вие какво мислите? Как точно става плащането на данъка ако продам с капиталова печалба в бъдеще? Плащам 10% от печалбата като плосък данък към НАП на следващата година? Предварително благодаря за отговорите.
              Филип Морис ги има и на ксетра има и Алтрия които държат Америка
              бавно и тихо нагоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                Здравейте колеги. Досега не съм инвестирал на американския пазар, но в последно време започвам много да се замислям, тъй като съм си "харесал" Philip Morris. Виждам че най-ниската цена през последната година е около 65$. Ако акцията падне до тези нива, бих я добавил към дивидентния портфейл. Дори при тези нива е на цена/печалба от 16, което не е чак толкова надута като другите. Дивидента им също не е лош. Вие какво мислите? Как точно става плащането на данъка ако продам с капиталова печалба в бъдеще? Плащам 10% от печалбата като плосък данък към НАП на следващата година? Предварително благодаря за отговорите.
                https://m.economy.bg/featured/view/3..._mGXaydgaC-_8g

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  ее изплашили са се малко, като го гледам прилича на миналата година и са полека почва да взима засилка, ....



                  като еврото затвори ей тая хралупа там, влизам и с шесте крака на жълтия

                  При силно дивергирано тройно дъно с изпълнената цел - анулуира хралупата, те. тя не се брои
                  Е все някога ще дочакаш нещо, но няма да е от нея

                  Коментар


                  • Здравейте колеги. Досега не съм инвестирал на американския пазар, но в последно време започвам много да се замислям, тъй като съм си "харесал" Philip Morris. Виждам че най-ниската цена през последната година е около 65$. Ако акцията падне до тези нива, бих я добавил към дивидентния портфейл. Дори при тези нива е на цена/печалба от 16, което не е чак толкова надута като другите. Дивидента им също не е лош. Вие какво мислите? Как точно става плащането на данъка ако продам с капиталова печалба в бъдеще? Плащам 10% от печалбата като плосък данък към НАП на следващата година? Предварително благодаря за отговорите.

                    Коментар


                    • ее изплашили са се малко, като го гледам прилича на миналата година и са полека почва да взима засилка, ....



                      като еврото затвори ей тая хралупа там, влизам и с шесте крака на жълтия

                      Last edited by michaelis12; 01.08.2019, 23:48.

                      Коментар


                      • ами Човекът им обясни на ФЕД, че е уместно да свалят лихвите с 0,50%, но те не го послушаха!
                        ...и ето какъв е резултата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Вчера маркет даун / долар ъп = на кисел Тръмп.
                          Естествено не пропусна да насоли феда.
                          Ма тоя дето го назначи той си е наистина шматка, по добре да бе оставил бабето.
                          Тръмп не е назначил никой.Хората които го назначиха назначиха и Пауъл.

                          Коментар


                          • Вчера маркет даун / долар ъп = на кисел Тръмп.
                            Естествено не пропусна да насоли феда.
                            Ма тоя дето го назначи той си е наистина шматка, по добре да бе оставил бабето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HSBC Разгледай мнение
                              Добри отчети.

                              Гугъл +9%
                              Старбъкс +5.75%
                              Идеално време за скъсяване на дъртия Дау -сел от 26910 цел есента на 2021г -

                              Коментар


                              • Ще гледате ли шоуто
                                https://www.marketwatch.com/story/fe...deo-2019-07-31
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X