IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    леле пуснах да видим Комсомолская Правда (CNN) от години и някаква плеймейтка в бяло изпада в ужаст кат обясняяше колко е зле палажението кат индекса паднал с 2% .... вече рецесии, край ше мрем сите, Швабия в канала, край с икономиката и, излизам на терасата да запаля един фитил и всичко си е по-старо му грее слънце всичко 6 и никой не е умрел .... Майко тия в CNN колко са зле самите те си немат идея ....
    Тия са много зле журналистите. Докато разберат, че това не е икономиката в платформите и ние просто си играем на Кънтър Страйк, тя играта ще свърши.

    Коментар


    • леле пуснах да видим Комсомолская Правда (CNN) от години и някаква плеймейтка в бяло изпада в ужаст кат обясняяше колко е зле палажението кат индекса паднал с 2% .... вече рецесии, край ше мрем сите, Швабия в канала, край с икономиката и, излизам на терасата да запаля един фитил и всичко си е по-старо му грее слънце всичко 6 и никой не е умрел .... Майко тия в CNN колко са зле самите те си немат идея ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Също интересно:

        Toп 100: Koи пyблични ĸoмпaнии пocĸъпнaxa нaй-мнoгo зa гoдинa? Класацията е световна, като САЩ присъства с над 50 % от класираните компании. Още по-интересна е контратезата на Талеб: Насим Талеб: Трябва да унищожим Google и Facebook, преди те да ни унищожат
        Прайлно, гадове ньедни да се смърцафляцат, за туй и ги избягвам еле па втората ....

        Коментар


        • Също интересно:

          Toп 100: Koи пyблични ĸoмпaнии пocĸъпнaxa нaй-мнoгo зa гoдинa? Класацията е световна, като САЩ присъства с над 50 % от класираните компании. Още по-интересна е контратезата на Талеб: Насим Талеб: Трябва да унищожим Google и Facebook, преди те да ни унищожат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            10-Year Treasury yield 1.65
            2-Year Treasury yield 1.64

            10y-2y = 0,01 Ептен се сплеснА

            PS Няколко часа по късно вече 10г (1.58) - 2г ( 1.60) = минус 0.02
            А деня едва почва..
            Вярно отбелязваш!
            Ето и кратко описание на систематизиран исторически опит:
            Сигнал за рецесия: Кривата на доходността в САЩ се обърна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Ни на едното, ни на другото имаме характеристики.
              То хубаво това с катеренето, ама не виждам катализатори за един последен мелтъп еръпшън както си му е класиката преди да дойдат меците.
              Освен ако дедо Дони не е скрил някое бяло зайче в ръкава, ама не ще още да го вади че зер бол време до изборите.
              Пък и църно зайче/лебедче може да му е приготвил някой "доброжелател", не е да липсват бол такива.
              ама то нема катализатори ве мой, я глей тука колко стриктно си спазват хората кое и къде треа да хои, после нагласят новините според графиката, Тромпета бил остайл митата, на китаецо му е застанал на криво днеска или руския разлял цистерна с бензин за тва се дигнало / паднало нещо си ....

              Ако се довлачи там до жълтичкото 2970 добавка на шорта и пързалка, кво треа да гледам още у новините кат идват след кат е свършил мача вече ? че и с некви ебаси плоските обяснения за плеймейтката Васка как си сложила винтили на циците ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Значи има къде да връща на горе още.

                Разбира се тази обратна корелация понякога не сработва . особено в разгара на ултра бичи и ултра мечи пазар
                Ни на едното, ни на другото имаме характеристики.
                То хубаво това с катеренето, ама не виждам катализатори за един последен мелтъп еръпшън както си му е класиката преди да дойдат меците.
                Освен ако дедо Дони не е скрил някое бяло зайче в ръкава, ама не ще още да го вади че зер бол време до изборите.
                Пък и църно зайче/лебедче може да му е приготвил някой "доброжелател", не е да липсват бол такива.

                Коментар


                • 10-Year Treasury yield 1.65
                  2-Year Treasury yield 1.64

                  10y-2y = 0,01 Ептен се сплеснА

                  PS Няколко часа по късно вече 10г (1.58) - 2г ( 1.60) = минус 0.02
                  А деня едва почва..
                  Last edited by pipbel; 14.08.2019, 15:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Е, РД си го знаем отколе че е голям чайна фен...

                    Аз от там имам само бабата и джейди.
                    Някакви други идеи ?
                    Само хАмериканци. Другите много пребити

                    Коментар


                    • buy Southwestern Energy Company (SWN) 1.80 гоним 10% .. продаваме над 2 долара ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                        Е, РД си го знаем отколе че е голям чайна фен...

                        Аз от там имам само бабата и джейди.
                        Някакви други идеи ?
                        Last edited by pipbel; 13.08.2019, 19:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                          Златото и бондовете не те ли теглят нагоре?
                          Ooo, теглят си харно тая година и още как...
                          Ма лекото ми тюхкане бе за кеша ( а той е повече от горните 2 заедно) - все пак ми е малко криво гледайки как на малкия типчетата само тая година 7% са му снесли, а моя гол кеш - нъцки.

                          Коментар


                          • Impact of China’s Growth on the World Economy

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Като за добра алтернатива на кеша - красота !

                              https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TIP

                              От друга страна - как да не го е яд човек че само кешовата порция на малкия е такава, а моя си седи чисто гол и мухлясва.Имам малко в шай, ма не е същото като тези. Всъщност преди време се бях замислил и аз за типчетата, ама се отказах, по спомен май заради ликвидността...и сега не ми се струва достатъчна за такъв голям пазар.
                              Златото и бондовете не те ли теглят нагоре?

                              Коментар


                              • Като за добра алтернатива на кеша - красота !

                                https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TIP

                                От друга страна - как да не го е яд човек че само кешовата порция на малкия е такава, а моя си седи чисто гол и мухлясва.Имам малко в шай, ма не е същото като тези. Всъщност преди време се бях замислил и аз за типчетата, ама се отказах, по спомен май заради ликвидността...и сега не ми се струва достатъчна за такъв голям пазар.

                                Коментар

                                Working...
                                X