IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Младежи, дайте по едно мнение кой метал е по-подценен в момента среброто или платината?
    Според мен по-добро за купуване сега е платината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      BZQ взе ли си...
      Не обичам да купувам точно когато нещо прави връх

      Смятам, че в Бразилия следващите месеци ще има раздвижване и заради олимпиядата и заради други фактори.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpmuk Разгледай мнение
        Ооо....колко хубаво обърна петрола. Тъкмо бях решил че днес ще е зелен
        Отскочи, първи опит за атака на 30 неуспешен, да видим нататък...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Взех си и Vale, вече имам 4 бразилски позиции, но ми се иска да ги направя поне 7-8.
          BZQ взе ли си...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            аре па ти стига ве ходи там у другата стая да въртите чекръка и плочите с другите ..... и да си пилите едно и също
            Ти си бил много запознат с руската икономика. Що не земе да теглиш малко кредитчерта и да ги набиеш там в светлото бъдеще. Ще си милярдер след некоя друга година, кво цъкаш форекси морекси. Или си само на приказки на които не му стиска

            Коментар


            • Взех си и Vale, вече имам 4 бразилски позиции, но ми се иска да ги направя поне 7-8.

              Коментар


              • Чаршафосаните сигурно вече уринират черна слуз и скоро ще почнат да се бесят на собствените си чаршафи.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • интересен е въпроса ще видим ли цена под 30$ за барел до края на сесията
                  през кои позиции мислите да отиграете евентуално възстановяване на цената?!?
                  аз се чудя между PBR,VALE,SDRL или TGA
                  а вие колеги???
                  Last edited by absd; 12.01.2016, 18:45.
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpmuk Разгледай мнение
                    Ооо....колко хубаво обърна петрола. Тъкмо бях решил че днес ще е зелен
                    Брей тоз петрол не може намери дъно и това е

                    Коментар


                    • Ооо....колко хубаво обърна петрола. Тъкмо бях решил че днес ще е зелен

                      Коментар


                      • SELLнете ве слушайте Жей Пи Морганот и ше успеете с новините по еврейските телевизии и скапанярщини ..........
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Глупавата черна слуз продължава да затъва. Азия: тоже пак затъва. Най-ного Япония - най има накъде да пада. Ние може да се ядосваме за пазарите, ама Чаршафосаните сигурно им се пекат кокенца на анусите яко.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                            Мисля ,че равновесния беше споменал за това преди няколко дни -
                            http://www.marketwatch.com/story/bea...st=lbeforebell
                            --------Bearish J.P Morgan says sell stocks on any rally --------

                            да да точно така sell и после да избушат кочината, кой ги е послушал тея и онея Саксонците слънце не е видел и тоя път нема ги слушам ...... дивергенциите станаха много грозни аз не бих шортил кой е смел да шорти .....

                            Коментар


                            • Мисля ,че равновесния беше споменал за това преди няколко дни -
                              http://www.marketwatch.com/story/bea...st=lbeforebell

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                Ти си като Елин Пелин батко, мнооо голем ама мнооо ......


                                По-скоро в случаят нещо между военен кореспондент и между отракан футболен коментатор.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X