IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Помня от миналата година - казваха че както тръгне Януари - цялата година ще е тъй..и верно май...
    ам дат каа квот такова през другите седмици ше има връщок и те така да подскача хубаво само дет аз съм в грешната посока ама кво да напраа сега ..... и добре, че съм с тея опции иначе до са да съм ударил margin call ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Кои са мишкуняците? Китайците?

      "I just think there's an underlying nervousness that we're going to see further turbulence out of China," said David Lefkowitz, senior equity strategist at UBS Wealth Management Americas. Performance in U.S. stocks depends "on willingness to believe the expansion is intact and the U.S. is going to remain relatively unaffected."

      Или саудитците?

      "I think everyone knows this isn't just about China. I think if it were, your focus would be much more specifically on China. ... It's the oil story. You don't want any important assets to be moving lower," said Quincy Krosby, market strategist at Prudential Financial.
      Мишкуняците са всички тия, дето се панират заради китайци и талибанци.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        ааа дам истерията е почнала ей го и копието ...... сега всички откачат и затварят като полудели значи сме близо .........
        Какво: копието?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Нали искаше P&G
          Купи си

          Не искам такова.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Пак ни гърбят и в Америка... проклети мишкуняци...
            Кои са мишкуняците? Китайците?

            "I just think there's an underlying nervousness that we're going to see further turbulence out of China," said David Lefkowitz, senior equity strategist at UBS Wealth Management Americas. Performance in U.S. stocks depends "on willingness to believe the expansion is intact and the U.S. is going to remain relatively unaffected."

            Или саудитците?

            "I think everyone knows this isn't just about China. I think if it were, your focus would be much more specifically on China. ... It's the oil story. You don't want any important assets to be moving lower," said Quincy Krosby, market strategist at Prudential Financial.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              ми около 1900 има само надолу ......
              Помня от миналата година - казваха че както тръгне Януари - цялата година ще е тъй..и верно май...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Пак ни гърбят и в Америка... проклети мишкуняци...
                ааа дам истерията е почнала ей го и копието ...... сега всички откачат и затварят като полудели значи сме близо .........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                  айде почвайте да пълните торбите, колко още надолу да има
                  ми около 1900 има само надолу ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Пак ни гърбят и в Америка... проклети мишкуняци...
                    Нали искаше P&G
                    Купи си

                    Коментар


                    • Пак ни гърбят и в Америка... проклети мишкуняци...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                        айде почвайте да пълните торбите, колко още надолу да има
                        50-75 точки, като за начало. Знам ли....
                        В СиП

                        Коментар


                        • айде почвайте да пълните торбите, колко още надолу да има

                          Коментар


                          • Аз още стискам от еФтината газ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Затворих UNG (6.96-8.92) , ... ред е да обръщаме петрола (през XLE)...
                              Поздравления за прибрания профит от газта, умно да ги харчиш..

                              Мислил съм по въпроса. Aко си наистина булиш и викаш дъно - не мисля че XLE има потенциал да те възнагради добре дори и да си на правилната страна.
                              Първите му 3 позиции с почти 40% тежест са надценени за мене спрямо тия нива на суровината.
                              Има и немалко рифайнъри, а тях ще ги боли ако нафтата дръпне здраво нагоре.
                              Те са по скоро като хедж когато пада олиото ( валеро са дъ бест, обичам ги )

                              За мен лично е най добра следната комбинация TGA, IRR, MLPL 4/4/2 с почти 13% дивита и малко левъридж нужен за добър профит нагоре.
                              =Лоу кост продюсър с 6% дивидент и много здрави баланси, търгува се на 0.25 TBV
                              =Чист петролен цеф с подобно, но по добро разпределение на холдингите от ХЛЕ, сосен дивидент и доста над средния за годината дисконт в момента.
                              = млп-та с щедър левъридж и дивита

                              В момента имам само TGA, но се ослушвам и за другите 2 и почват ме сърбят ръцете, ма съм седнал на тях засега...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Добре де, в дъното на всичко е една отвратителна дебела баба и малобройната и клика национални предатели... толкова ли е трудно германците да спретнат една революция и да ги избият?

                                Четох някъде, че някаква баварска бирария обявила регионален конкурс за оратори.
                                ае Импе не е виновна бабетията от нея нищо не зависи нито от оня Маймунчев всичко е интереси на тесен кръг от хора които слагат тея пумпали да изпълняват каквото им се каже ама айде темата не е за политика, заеби ги тея нещастници. Оше не е започнала истерията на борсата да пуснат още едно копие надолу и всички да пукнат ..... и като пукнат и се предадат тогава борсата обръща ..... редовния им номер
                                а дивергенцията на 4h стана мам си джейс като за катапулт ......
                                Last edited by aleks262; 08.01.2016, 22:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X