IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение

    А имам от тях купих ги на 12.10 дават и добър дивидент
    Стрелков, подозирах, че ти ще имаш

    Харесва ми бизнесът им и как е структуриран. Ного харесвам енергийни компании.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Другари,

      манете ги тия Гугълчета и Букчета.



      Някой има ли Engie? Доволни? Недоволни? - Мисля, че е не само могъща, но и мъдро управлявана компания - ВЕИ, но и ядрена мощ, газчица тоже. Държат и сосен дял в Suez - правят бизнес в ного-ного страни на света - могъщи са - дивидентаджийска доходност около например 4% чисто

      Вий: наблюдения - някой?
      А имам от тях купих ги на 12.10 дават и добър дивидент
      бавно и тихо нагоре

      Коментар


      • Модератора може ли да ме баннеш за постоянно. Не си знам маила.

        Коментар


        • Другари,

          манете ги тия Гугълчета и Букчета.



          Някой има ли Engie? Доволни? Недоволни? - Мисля, че е не само могъща, но и мъдро управлявана компания - ВЕИ, но и ядрена мощ, газчица тоже. Държат и сосен дял в Suez - правят бизнес в ного-ного страни на света - могъщи са - дивидентаджийска доходност около например 4% чисто

          Вий: наблюдения - някой?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • А ако Уаймо тръгнат добре може и сегашната цена на Гугъл да се окаже, че е била ниска
            Last edited by Money; 25.07.2018, 12:30.

            Коментар


            • За Гугъл конкретно очакванията не ми се виждат да са прекалено големи


              Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              така е ръстът е много висок но и съответно очакванията се покачват и в един момент ще има силно обръщане надолу. Или ти мислиш че историческите данни за пазара нямат значение имаме вторият най дълъг бичи цикъл в историята и CAPE за SP 500 от 33. В един момент музиката
              ще спре и трябва да се плати сметката няма как
              Last edited by Money; 25.07.2018, 11:55.

              Коментар


              • Пазарите грам не реагират.

                Коментар


                • https://www.cnbc.com/video/2018/07/2...ig-q2-gdp.html

                  Утре да няма учудени от Q2 GDP...
                  Освен архито разбира се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Гоулем куражлия ...а що не го предложи това на Китай ?
                    Китай е стратегически враг, при това най големия. Освен това доколкото знам не е признат нито от щатите нито от европа за напълно пазарна икономика, не без основание.
                    Не виждам нещо особено лошо в такова предложение, само в селското с/во не трябва се съгласяваме.
                    Last edited by pipbel; 25.07.2018, 11:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Не предвидих тоя ход на Доналд, а би трябвало - леко се срамувам от себе си.

                      Но-о-ого е ловък, ного !!! Велик човек !!!
                      Гоулем куражлия ...а що не го предложи това на Китай ?
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение


                        С тези 32% ръст на EPS-a не е толкова учудващо, че Гугъл вървят нагоре



                        Adjusted EPS soared 32%


                        Net income, excluding fines, soared 32% year over year to $8.27 billion. On a per-share basis, results also increased 32%, to $11.75, which demolished Wall Street's EPS consensus of $9.59.

                        Including the impact of fines, net income declined 9.3% to $3.2 billion, while EPS declined 9.4% to $4.5.

                        Поздрав за акционерите с малко фънк, Alphabet Street

                        https://youtu.be/eqtHpjKipxs
                        така е ръстът е много висок но и съответно очакванията се покачват и в един момент ще има силно обръщане надолу. Или ти мислиш че историческите данни за пазара нямат значение имаме вторият най дълъг бичи цикъл в историята и CAPE за SP 500 от 33. В един момент музиката
                        ще спре и трябва да се плати сметката няма как

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Ха сега де, да видим кой е за свободна търговия и кой е лицемер.
                          Шах и мат с пешката.
                          Не предвидих тоя ход на Доналд, а би трябвало - леко се срамувам от себе си.

                          Но-о-ого е ловък, ного !!! Велик човек !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • The European Union is coming to Washington tomorrow to negotiate a deal on Trade. I have an idea for them. Both the U.S. and the E.U. drop all Tariffs, Barriers and Subsidies! That would finally be called Free Market and Fair Trade! Hope they do it, we are ready - but they won’t!

                            17:08 ч. - 24.07.2018 г.
                            Ха сега де, да видим кой е за свободна търговия и кой е лицемер.
                            Шах и мат с пешката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              FAANGs дават криле на пазара и като гледам как надъхват анализаторите скоро ще имаме няколко компании с маркет кап от $ 1 трилион. Който хвана посоката им от рано определено направи много пара която накрая ще я вземат от масовката пасивни инвеститори.






                              С тези 32% ръст на EPS-a не е толкова учудващо, че Гугъл вървят нагоре



                              Adjusted EPS soared 32%


                              Net income, excluding fines, soared 32% year over year to $8.27 billion. On a per-share basis, results also increased 32%, to $11.75, which demolished Wall Street's EPS consensus of $9.59.

                              Including the impact of fines, net income declined 9.3% to $3.2 billion, while EPS declined 9.4% to $4.5.

                              Поздрав за акционерите с малко фънк, Alphabet Street

                              https://youtu.be/eqtHpjKipxs
                              Last edited by Money; 25.07.2018, 09:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                Биеш ли индексите примерно СиП500 с твоята стратегия
                                Не зная - не изчислявал това. Като виртуална (капиталова) доходност - тоест не зная - като дивидентаджийска - СП500 - сигурен - отнасям като куцо пилИ: домат.

                                Всъщност никога не съм си поставял за цел да бия някой индекс - както е известно: и мамунь може да стори това - но да се разраствам трайно в стратегически най-могъщи компании чрез изграждане на силни отраслови миксове, като дивидентаджийската стратегия ми е ного полезна за целта
                                Last edited by Императорът; 25.07.2018, 00:15. Причина: Мамунь.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X