IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

    Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле
    Аз ги използвам както използвам инвестора за български акции. Да се види настроението. Иначе като качество на коментарите е горе долу същата работа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.
      От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

      Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

        Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
        .......................


        Опенхаймер

        Коментар


        • Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

          Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
          .......................


          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Брент по евтин от WT

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?
              Стана туй, че мишкуняците пак изцвъкаха купчина миниатюрни жалки и вонящи дарадонки, проклетидаса... макар че ако утре сабаале успея да си купя няколко Фордчета на 11.2 кинта, ще кажа: "Благодаря ви, мишкуняци !!!"
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?
                И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.

                Коментар


                • И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Аз не казвам точно, че петролът ще падне, а акциите на петролните фирми.

                    Електрическите самодвижещи се коли ще навлязат не защото потребителите ще спестяват разходи за гориво, а защото ще спестяват от самата кола - т.е. няма да я купуват, а ще я наемат, когато им трябва. Друга причина ще е удобството да не караш, а да правиш нещо друго.
                    Разпиляваш се. До сега бяха електрически, сега станаха самодвижещи се електрички. Що пък трябва да са такива?
                    Бензиновите не могат ли да са автономни? И сега има.
                    И лизинги има от доста време насам. То си е наем в същността си, само че с опция за откупуване, ако искаш.
                    А на водород не може ли да са? Или с ДВГ на метан? Почти без пари го докараха природния газ поне в САЩ де.
                    Кое те кара да си мислиш, че можеш да виждаш в бъдещето? Ами ако технологията на батериите не се подобри съществено и не се наложат?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
                      И всички обичат да го пият..
                      Аз пък към Кока колата си имам Български коняк - и него всички обичат да го пият.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
                        И всички обичат да го пият..
                        на коя борса са ти листнати акциите да си взема малко...пък дори да не даваш дивидент(в литри)
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Голям праз, те затуй ли над 5% надоле днес...
                          Тук също има увеличение на дивидента, повече потенциал за ръст и е двойно по евтино на ебитда.
                          Ма отде шъ знайш като се информираш от инвестора...

                          http://finviz.com/quote.ashx?t=GM
                          Eто какво ще си купя утре - който е продавал 5% надолу това си е лично негова глупост. Дивидентна доходност 7%.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Да, но могъщ бранд, класа, реноме.

                            Друго е да кажеш: "Е-е-е - аз пък си имам акции от Coca cola !!!"

                            А и всички обичат да я пият.
                            Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
                            И всички обичат да го пият..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ford плаща 1 МБ извънреден дивидент.

                              http://www.investor.bg/novini/444/a/...dolara-209435/
                              Голям праз, те затуй ли над 5% надоле днес...
                              Тук също има увеличение на дивидента, повече потенциал за ръст и е двойно по евтино на ебитда.
                              Ма отде шъ знайш като се информираш от инвестора...

                              http://finviz.com/quote.ashx?t=GM

                              Коментар


                              • Време за затваряне на къси от Европейски индекси, Затворен DAX, но Russell2000 го оставям засега. Ако долара започне рязко да поевтинява тогава ще е време за дълги

                                Коментар

                                Working...
                                X