IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предполагам, ще има още червено. Не вярвам това да е краят. Би било странно.

    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    E хайди де, направихте си чупката нагоре, поне още 2-3% на червенко...

    Home Depot днес ни радва с добър отчет и акции нагоре с 2%

    Коментар


    • E хайди де, направихте си чупката нагоре, поне още 2-3% на червенко...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Gilead добре върви нагоре с едни +5%. Явно очакванията са, че напредват с ваксината.



        Няма да влизам агресивно. Нещата може да станат и доста по-зле.

        А така те искам в моя отбор. Със Спинозно лекарство ще пребориме китайската чума. Пък и ако устискаме и дивидент ще ни дадат скоро.

        Коментар


        • Едно полезно блогче за фенове на анализ на отечти


          https://www.footnotesanalyst.com

          Коментар


          • Ой мали, баш най големите ми гордости най много бой отнесоха при отварянето - ябълката, макард и мсофт гонеха къде 5%, а нвидиа почти 7% бе стигнала...повече от дръпнатите дори. Повъзстановиха вече малко, ма да видим....
            Медицинските и рейтовете по прилично се представят досега.

            Коментар


            • Gilead добре върви нагоре с едни +5%. Явно очакванията са, че напредват с ваксината.



              Няма да влизам агресивно. Нещата може да станат и доста по-зле.

              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Мисля че сега е удачно да влезеш с 20-30 процента от това което си приготвил да вкараш по време на тази корекция, Пазара е волатилен при резки спадове може да отскочи докато се чудиш и да купиш по - скъпо. И после пак да падне.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Още малко да паднат. Майкрософт е вече 9% надолу от върха, ако гледаме пре-маркета. Мисля за малка позиция ако отиде на -15%, пък ако падне още може да взема още.
                Мисля че сега е удачно да влезеш с 20-30 процента от това което си приготвил да вкараш по време на тази корекция, Пазара е волатилен при резки спадове може да отскочи докато се чудиш и да купиш по - скъпо. И после пак да падне.

                Коментар


                • Още малко да паднат. Майкрософт е вече 9% надолу от върха, ако гледаме пре-маркета. Мисля за малка позиция ако отиде на -15%, пък ако падне още може да взема още.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.
                    Плитко бе, нека се гмурнат повечко спайчо и наско, поне едно 8-10% пък тогава ще му мислим кое, не мирише още на кръв, раничко е.
                    Гледайки цифричките примаркет се надявам да не инкасирам повече от 40% от спада, айде 50 да е макс (без да слагам кеша в сметките), в картони/индекси съм 62%,15 в трежърита и 23 в жълто.
                    Петъка бях доволен, - 0.36% срещу >1 на сипчо, моя - 0.45, а малкия дори - 0.18.
                    Имам чувството че синковеца с нискорисковия си жълтопеперудест портфейл ще ни сложи всички в джоба тая година...за няма 2 месеца вече бие сип500 почти двойно 3.6 срещу 6.96% за него, довечера още повече се чака.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.
                      Докато пазарът отиграе този риск, може вече да сме в големия спор за националните данъци върху цифровата икономика.
                      Не те ли притеснява, че ще се застъпят и може да няма прозорец между тях?

                      Коментар


                      • При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.
                          Нормално, в мрежата се появяват все повече панически видеа и снимки от опосканите италиански супермаркети...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            И аз това мислих да кажа като спомена за чашка

                            Мисля че даже и по онзи въпрос може да намерим общ език. Май и двамата сме фенове на адаша Мишо Блумбърга (когото либера..те се опитват до очернят)

                            Е, фен е много силно речено, просто смятах че е най малкото зло за уса и пазарите на фона на останалите кандидатшматки.
                            Обаче шансовете му вече са минимални..гледайки как го спукаха от бой ( без бой ) на дебата преди няколко дни, неадекватен си изглеждаше.
                            Ако по някакво чудо вземе номинацията - няма шанс и срещу ДТ с неговата всеизвестна по голяма от на крокодил уста

                            Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.
                            Мдаа, позабави се тая корекция, ма няма отърване.

                            Коментар


                            • Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.

                              Коментар


                              • И аз това мислих да кажа като спомена за чашка

                                Мисля че даже и по онзи въпрос може да намерим общ език. Май и двамата сме фенове на адаша Мишо Блумбърга (когото либера..те се опитват до очернят)

                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                                Aбе сигурен съм че с тебе бихме си изкарали добре на чашка.
                                Е по някое време да е интересно може се захапем за едно друго ( ти си знайш за какво ), ма няма се плашиш, не налитам на бой като си пийна.

                                Коментар

                                Working...
                                X