IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Да го д.....
    Опциите ми нали са над 20% на + вече...

    ПС Шакира пак вече е история.
    Абви никога не са били достоен конкурент на Гилиъд.

    http://www.bloomberg.com/news/articl...=yhoo.headline
    Бях заложил на 14 за Ента, но ги спряха от търговия на 16.75 и ги спасиха от мен.
    Между другото главата ми е по увряла след лятното шортене на Насдак, преди отчетите на Гугъл и Амазон.
    От утре обаче ги почвам пак.

    Малък риск през следващата седмица е Китайската комунистическа партия да обещае да ги замерва с пари през следващата петилетка. Ще го приема.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ддддд - и аз не ного разбирам - и затуй правя най-мъдрото - пазарувам секси акции на могъщи компании с добра диверсификация и просто си ги държа. Бих избягал от BMW например само ако стане нещо дизелгейташко и там. А да продам например Allianz - не виждам защо въобще някога да правя това, вместо да си купувам още по някоя бройка когато мога.
      Импе, това със секси акциите не го разбирам. По принцип харесвам жени. Жельо от неновините беше писал подробно за този проблем.
      http://www.nenovinite.com/ne/rubriki/7271/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Гилда расте заради Ента и Абви.
        Накаква идея какво да правим с тях?
        Да го д.....
        Опциите ми нали са над 20% на + вече...

        ПС Шакира пак вече е история.
        Абви никога не са били достоен конкурент на Гилиъд.

        http://www.bloomberg.com/news/articl...=yhoo.headline
        Last edited by pipbel; 22.10.2015, 22:33.

        Коментар


        • Ддддд - и аз не ного разбирам - и затуй правя най-мъдрото - пазарувам секси акции на могъщи компании с добра диверсификация и просто си ги държа. Бих избягал от BMW например само ако стане нещо дизелгейташко и там. А да продам например Allianz - не виждам защо въобще някога да правя това, вместо да си купувам още по някоя бройка когато мога.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Гилда расте заради Ента и Абви.
            Накаква идея какво да правим с тях?

            Коментар


            • Абе, днес е егати чудото, всичко в зелено и с много нагоре!
              GILD-а уби всичко детско в мен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Що ще бягаш от чуждите пазари - купи си още.
                Всяка жаба трябва да си знае гьола. Когато започваш да усещаш леко загуба на посока излизаш от пазара. Преди време бях писал, че ще го играя за рейндж 1850-2100. Да кажем, че се придържам към тактиката си. Предполагам, че пазара ще ме подмине, но не виждам от къде навън мога да направя повече пари от колкото в България и така. Отворите ли ми очите за някоя добра схема може и да се включа, но сега освен бавно да доизстискам възходящото развитие още 2-3 месеца друго не виждам. Сигурен съм, че навън има мащабни далавери, но просто не виждам нещо по-добро от колкото тук.
                Да уточня да не ме разбирате грешно аз не съм мечка навън. Ама изобщо не съм мечка. Просто не виждам смисъл да съм там а не тук. От друга страна не виждам смисъл и да бързам с изтеглянето си и процеса ще се влачи 2-3 месеца. Понеже нищо не разбирам от външни пазари съм много доволен от експериментите ми. Лека и доходна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Какво нещо е живота. Само преди месец по форума се носеше апокалиптично настроение. Хората виждаха как препускат конниците пък то какво излезе. Сякаш е доста рано да се затваря. Никъде не виждам радост и еуфория. Въпреки всичко когато някъде ми излезе таргета лекичко продавам и връщам парите на БФБ, но аз бях изкарал толкова малко навън, че ми е като статистическа грешка. С това темпо по нова година ще съм закрил 2/3 от експозициите по чуждите пазари. Айде лека и доходна.
                  Аз пък виждам еуфорство - лошите отчети се приемат с пренебрежителство дори - ето - Кока-колата (отивам да си сипя още една чаша) - излезе с недобър отчет, а акцията: пьяу - нагоре - добре че си купих оня ден часове преди отчетът.

                  Що ще бягаш от чуждите пазари - купи си още.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Марио яко подпира акциите. Хем намеква за улеснения в еврозоната, хем така ще по-трудно на Феда на вдига лихвите. Отделно пък репортуваните печалби днес не са никак зле, нищо че оборотите малко буксуват.
                    Ами мъдър човек - не като онова склеротическо бабе от ФЕД, дето хем не вдигна лихвите, хем направи такова изказване, че спихна пазарите, вместо да ги стимулира.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Какво нещо е живота. Само преди месец по форума се носеше апокалиптично настроение. Хората виждаха как препускат конниците пък то какво излезе. Сякаш е доста рано да се затваря. Никъде не виждам радост и еуфория. Въпреки всичко когато някъде ми излезе таргета лекичко продавам и връщам парите на БФБ, но аз бях изкарал толкова малко навън, че ми е като статистическа грешка. С това темпо по нова година ще съм закрил 2/3 от експозициите по чуждите пазари. Айде лека и доходна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Ей-ей-ей-ЕЙ - не така бръже нагоре - искам още да си пазарувам на тънко, бе - баси.
                        Нелош ден за нашта демокрация - над 3% в левчета...
                        Ма можеше да е много по хубав дори ако не се мишеха фармообразните...

                        Както и да е, отдавна чаках нещо подобно за едно преструктуриране дето бях намислил, деня ми даде възможност да направя 1/2 от замисленото, доволен...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ей-ей-ей-ЕЙ - не така бръже нагоре - искам още да си пазарувам на тънко, бе - баси.
                          Марио яко подпира акциите. Хем намеква за улеснения в еврозоната, хем така ще по-трудно на Феда на вдига лихвите. Отделно пък репортуваните печалби днес не са никак зле, нищо че оборотите малко буксуват.

                          Коментар


                          • Ей-ей-ей-ЕЙ - не така бръже нагоре - искам още да си пазарувам на тънко, бе - баси.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Не следя отблизо, та питай безбройните къси маймуняци де са натежали на клона...
                              Инък да му гледаш ев/ебитда от 1.8 - хубаво, ма не е да няма и по перспективни с доста по малко...
                              http://seekingalpha.com/article/3580...olvency-coming
                              Goldman купили склада за америка и създавали изкуствен дефицит, който вдигал регионалната премия. Но лондонската борса забранила това и Goldman продали склада, а CENX можело да фалира.

                              А българският Goldman се казва Златев
                              Last edited by jori; 22.10.2015, 18:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                В каква посока
                                Нагоре, иначе щях да кажа излезнах Трябва да има и игри на късмета, добре, че не го направих по-рано, оглеждах ги след спадовете, но винаги са ми били съмнителни- все ги чакат да почнат с печалбите, а те все не идват

                                Коментар

                                Working...
                                X