IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Абе - защо Боинг се срива? Да не са паднали четири Боинга едновременно по света или просто "пазарът е решил така"?
    SEC ше им разследват счетводните практики.

    Коментар


    • Абе - защо Боинг се срива? Да не са паднали четири Боинга едновременно по света или просто "пазарът е решил така"?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Освен това творчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране.
        E те тука изби рибата !
        +++++++++++++++++++++++++++++++

        Коментар


        • BAC става все "по-атрактивна" ...пада с темпото на DB
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Импе, нежеланието на даден човек да се образова е за негова сметка. Освен това теорчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране. На моменти ми приличаш на чукчата който не бил читател а писател. Определено има какво да нсучиш от човек, който има няколко милиона пъти повече пари от теб.
            Не и като знам как ги е спечелил. Аз се уча от хора като Бъфет, не от такива мръсни спекуланти, дето са готови за няколко милиона да сринат цели икономики.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              ДДДД - ще прочета с удоволствие само новината за мъчителната смърт на тоя подчовек.
              Импе, нежеланието на даден човек да се образова е за негова сметка. Освен това теорчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране. На моменти ми приличаш на чукчата който не бил читател а писател. Определено има какво да нсучиш от човек, който има няколко милиона пъти повече пари от теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                По скоро здравословна нормализация, отваряща все по добри и по добри възможности.

                А ако ползваме Импето за лакмус все още сме на етап denial
                Ха-ха! И аз съм на ниво denial все още

                Колко ли още надолу има

                Коментар


                • Някой чакат флаш краш и още 10% надолу .
                  За златото и долара позна.
                  http://www.investing.com/analysis/st...-market-383832

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Импе, прочети малко за теориите на Сорос за рефлексивността. Ще ти бъде много полезно.
                    ДДДД - ще прочета с удоволствие само новината за мъчителната смърт на тоя подчовек.


                    Пипов - здравословна, за да си напазаруваш, ама ако гръмне някоя бамка ще видиш: здравословна.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Реалните рискове вече ги има и те са причинени от самият спад. В началото на реални рискове НЯМАШЕ.
                      Импе, прочети малко за теориите на Сорос за рефлексивността. Ще ти бъде много полезно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Няма манипулация.
                        По скоро здравословна нормализация, отваряща все по добри и по добри възможности.

                        А ако ползваме Импето за лакмус все още сме на етап denial

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Пазарът не е хипер рационален. А също и някои играчи нямат друг избор освен да продават, било защото са под ликвиден натиск, било по друга причина. Плюс малко психология, плюс и все пак това, че има и реални рискове.
                          Реалните рискове вече ги има и те са причинени от самият спад. В началото на реални рискове НЯМАШЕ. Всички тия дрънканици за петролът и Китай си бяха точно това: дрънканици.

                          Манипулация - щом няма - защо 90% от анализаторите дават на 80% грешни прогнози за компаниите - и то все надолу, а после са "изненадани"?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                            Няма манипулация.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              С такива "прогнози" нищо чудно, че пазарите падат. Не ти ли прави впечатление, че "анализаторите" по 5-6 пъти на ден са "изненадани" от поредният "неочаквано добър" отчет на някоя от големите компании? Поредните са PepsiCo и Cisco. Явно според "анализаторите" светът вече трябваше да е свършил и те не могат да се начудят как още сме живи.

                              После ще ни се смеят (на някои от нас туканка) че сме вярвали в теории на конспирациите. Все едно на някой мач мръсните садии да дават фалове, засади, корнери, тъчове 90% полза на единия отбор и после да се сърдят, че ги мислят за пристрастни и корумпирани.

                              Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                              Пазарът не е хипер рационален. А също и някои играчи нямат друг избор освен да продават, било защото са под ликвиден натиск, било по друга причина. Плюс малко психология, плюс и все пак това, че има и реални рискове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                                Оставям на теб да определиш в коя точка е пазара в момента.

                                В стадия на паниката, драги - очевидно е.

                                Виж анализът на френската Социалистическа бамка - ръст на печалбата 20%, акцията пада с 12%, щото резулатите били "разочароващи".




                                Монти: + 698 214.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X