IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "That said, valuations will reach a tipping point and the masking of fundamental weakness will be exposed."- https://realinvestmentadvice.com/the-roach-motel/

    Коментар


    • Имам натрапчивото чувство ,че ge може да е следващия енрон.

      Коментар


      • Oпределено кефи пърформанса на трипълите спрямо бенчмарка си. Все едно сосен дивидент получава човек, избиват си по височките такси без проблем.

        YTD
        SPXL + 51.2 % Spy 14.86 x 3= 44.6%
        TQQQ 102.14 qqq 27.94 x 3 = 83.8 %
        EDC 113.46 eem 31 x 3 = 93
        TMF 14.76 tlt 4.44 x 3 = 13.32

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение
          Направих някои преструктурирания в портфейла и имам нова акция с най-голяма тежест в него - IRadimed.

          Настоящата цена е висока - търгува се на около 22 пъти печалбата. Въпреки това има няколко причини да ги харесвам:

          .......

          Целият анализ съм го написал тук.
          Компанията продължава да се развива много добре. Резултатите за тримесечието показват ръст на основния бизнес с около 5%, като това е распектиращо предвид факта, че повечето медицински отделения вече са изразходили бюджета за тази година и планират следващата. Хубаво е, че средната цена на една помпа също се повишава.

          Най-важното събитие обаче, е свързано с одобрение на регулатора за новия ЯМР монитор. Предимствата му пред настоящите продукти на пазара са значителни и очаквам в следващите 2 години той да удвои приходите на дружеството. Освен това, още нови продукти ще се пускат следващите години, затова си държа позицията засега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            тук в хамериканско погрома от 23К ли ще почне или ще го бутат до 25.000?
            Остави тая работа. Кажи кога Фолксфаген ще отидат на 200 евро. Писна ми да се мотаят в този рейндж вече повече от година.
            Ferry, ще се получат нещата с VOW. Трябва само търпение. Някой са по-умни, други са по бързи, а трети сме просто по-търпеливи .

            Коментар


            • Niki5 ако беше тука съм сигурен, че щеше да направи добри пари от Мател (MAT) тия дни. Типичен трейд като за неговия стил.

              Коментар


              • The End of Accounting - тази книга била готина.

                https://www.amazon.co.uk/Accounting-.../dp/1119191092

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Голям страх ги тресе посредниците и дистрибуторите че амазоните ще им изядат фарма хляба.
                  wba, cah, mck, abc, cvs, exrx etc - всички сосно на червено напоследък...
                  Специално за дистрибуторите, две неща не ми харесаха. CEO-то на McKesson наскоро си е продал всичко опции изтичащи до януари 2019-а. Нетните му приходи са над 60 млн.

                  В по-дългосрочен план, според мен за да е силен и максимално ефикасен един дистрибутор, той следва да се намира между два фрагментирани пазара. На този пазар, Walgreens и CVS разполагат с голям дял. Като се добавят и големите вериги като Walmart и Kroger, ритейлърите ми се струва че притежават значителна сила. Въпреки това, на правилната цена дистрибуторите е възможно да станат атрактивни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                    Ако това те тревожи не съм апокалиптик за акциите. Дори смятам ( грешно или не) че сме едва в началния период на irrational exuberance, .
                    Май май...

                    Коментар


                    • Long Visa @109.03

                      Добавям още малко, че да мога да спя спокойно. Напоследък се изтормозих, че количеството е малко в сравнение с увереността ми, че е добра дългосрочна инвестиция.

                      Докато другите хвърлят Визата, за да вземат Гугъл и Амазон.

                      Коментар


                      • Голям страх ги тресе посредниците и дистрибуторите че амазоните ще им изядат фарма хляба.
                        wba, cah, mck, abc, cvs, exrx etc - всички сосно на червено напоследък...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Някакви храбри ТА експерти няма ли да влязат къси на НАСДАК за утре
                          Аз може и да влезна за няколко пункта. В понеделник хванах 6 пункта на сп500 къси, в сряда влезнах по рано дълги и като цяло бях -2 пункта. Утре е петък все пак края на месеца, ако видя сигнал на чарта ми които ми чертае на 1 пункт графиката може да влезна смело

                          Коментар


                          • Някакви храбри ТА експерти няма ли да влязат къси на НАСДАК за утре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                              дано се завърнат.
                              Дано, но не ми се вярва. Хубави времена бяха. И ravnovesie беше по-активен тогава. Ставаше дискусия в NYSE.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                                Според мене Ив е тук сред нас под друго име. Но няма да си признае.

                                А Ники го изгонихме за съжаление. Един професионален трейдър имахме и го отказахме. Това е положението.
                                дано се завърнат.

                                Коментар

                                Working...
                                X