IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

    С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.
    Я - вярно: Тесличката - пьяу: нагоре - яко - да. За мен това е чисто съвсем спекулативна акция - значи не е за моята морда лъжица. Някакво брокерченце ме врънкаше по мобата да купувам теслички декември, ама не можа да ме зариби. Ти бе казал преди, че е ного вероятно големите в браншът да изчакат Тесличките да направят иновациите и после да им опапат бизнесът - и ето: четем как BMW се готвят да наврязат могъщо на едва стартиращият пазар на електромобили, хибриди и безпилотни коли:

    http://www.investor.bg/novini/444/a/...omobil-212603/

    Иначе високотехнологически компании ного не обичам - там някак по-мътно ми е да оценя фундаментът - виртуални работи... чичо Уорън е прав.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Стопове...

      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Изпълнен на по-лоша цена ....
      Имате ли такива случай ?
      Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

      Стоповете са за форекс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?
        Изпълнен на по-лоша цена ....
        Имате ли такива случай ?
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • При текущо ниво на пазара...

          Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          -60%
          При текущо ниво на пазара...заедно с отворените ми все още позиции съм 24 и нещо процента +

          При това не на 100 К средства...сиреч ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.

          Коментар


          • Еййй

            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.
            Еййй обаче да не се пошегува човек...и веднаха реагирате...т.т.т.т.....

            Коментар


            • Шегувам се...

              Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              -60%
              Шегувам се...какво да му кажа )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
                Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?

                Коментар


                • В никакъв случай

                  Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                  В никакъв случай според мен.

                  Аз ги продадох първо защото са взети между другото и не ги разбирам много....
                  и второ FCX от 5.5 на 9.87 и PBR от 3.21 на 5.29 за няма и 4 седмици е достатъчно..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                    Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...

                    При гап е ясно и падане над 5% с междинен акцион но при нормална търговия....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                      и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                      Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                      Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Споделил съм го вече...

                        на - 60 % съм
                        Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Споделил съм го вече...

                          на - 60 % съм
                          -60%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Продадох FCX и PBR
                            и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Савлиха тех сектора...

                              Савлиха тех сектора...с минимални обеми....за да го купят с големи.

                              Ей така се играе...щото най големите пишман инвеститори много го обичат тех сектора....и сега много ги е страх....и малко да ги побутнеш....и са готови да си дадат кинтите доброволно.


                              сега е -0.7 % насдак...ако не затваряха къси в биотехнологиите....щеше дае -1.7%
                              Last edited by Iv_max; 07.03.2016, 20:55.

                              Коментар


                              • Обаче...Тесла какво чудо е...

                                Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

                                С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X