IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега макс е 5706 на наско после надолу до 5678

    Коментар


    • яяяяяяяяяяяяя беийби великолепното 5678 пак е тук и то колко красиво . хяхяхяхяхяхяхях

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Каръков тоз спорт не за теб от 19 000 си къс а глей къде е днес кви печалби ,кво прецакване тез и долните гащи ти взеха
        Този хем е на демо хем и на wi fi затова се губи така
        Ти мани тва ама той днес е къс и на Еврото от 1,10345 уж бомбата ги сваляла пък тя скочи нагоре до другата бомба(демо)
        От тоя ще направиме стабилно кинти ми се струва.

        Как мога да се абонирам за мненията му и да ги получавам като известие на телефона ми. Някой модератор админ с коментар?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          къс петрол от 49,544 на дневна
          мише скиваш ли ко напрайх петрола мишееееееееее. а ти какво направи !!!!хяхяхяхяхяхях

          прибирам и излизам на джогинк

          Коментар


          • обаче много интересно . събарям яната от бомбата на 4н дигам еврака а еврейските индекси продължават да се праят че нищо няма

            ходете до магазина и се заредете с два три хляба . вземете си и малко кеш. ще настане тотална катастрофа . предупреждавам ви

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Каръков тоз спорт не за теб от 19 000 си къс а глей къде е днес кви печалби ,кво прецакване тез и долните гащи ти взеха
              Този хем е на демо хем и на wi fi затова се губи така
              кой знае на колко хора им взеха парите шорт шорт и после по долни гащи

              Коментар


              • евреите днес имат една последна цел преди якото падане от 5678


                и тя е синята на майкъла на 5728 после евреи и мишоциииииииииииииии. хяхяхяхяхяхяхях
                Last edited by the architect; 16.05.2017, 20:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                  точно по тези причини които изброи а и напоследък цената им падна и си казах защо не
                  а днес конкретно имате ли идея, защо така зле се представят?
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    оп евреите си направиха сега бомбичка на 20986,13 и я докоснаха . аз прибирам . малко но от сърце . най якото е че съм прецакал евреите
                    Каръков тоз спорт не за теб от 19 000 си къс а глей къде е днес кви печалби ,кво прецакване тез и долните гащи ти взеха
                    Този хем е на демо хем и на wi fi затова се губи така
                    Last edited by lobos; 16.05.2017, 19:45.

                    Коментар


                    • оп евреите си направиха сега бомбичка на 20986,13 и я докоснаха . аз прибирам . малко но от сърце . най якото е че съм прецакал евреите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        хубаво че затворих на бомбата на 5707 че глей мише твойте шефове еврейски как избичиха . хяхяхяхяхя

                        късо от бомбата 21004
                        Тва те нямаше 1-2 седмици и в форума всичко беше нормално още се появи и осра всичко, лупкай демото и си трай ,и аз чакам корекция ама ти си Карък и щом се нагласи на къси и па ти взеха парите трай си поне

                        Коментар


                        • хубаво че затворих на бомбата на 5707 че глей мише твойте шефове еврейски как избичиха . хяхяхяхяхя

                          късо от бомбата 21004 странннннно тия евреи как я нагласиха там
                          Last edited by the architect; 16.05.2017, 18:58.

                          Коментар


                          • къс насдак от бомбата мишочета .

                            миши на твойте шефчета еврейчата любимият им номер е да си оставят гапчета на връхчето . обаче мишииии мишииииии идваааааааа. хяхяхяхяхяхяхяяяяяя
                            Last edited by the architect; 16.05.2017, 18:16.

                            Коментар


                            • точно по тези причини които изброи а и напоследък цената им падна и си казах защо не
                              бавно и тихо нагоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                                ами вече купих 50 бр. и мисля да допълвам постепенно докато стигна 200 бр.
                                По принцип изглеждат като добра компания за взимане, когато изпитват трудности. Управляват портфейл от брандове и до сега десетилетия наред са показвали, че си разбират занаята. Плащат и добър дивидент, който се очаква да продължи да расте.

                                Ти защо ги харесваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X