IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    писал съм,колко тенекийка имам
    освен да плащам годишен наем на сейф,друга файдица не усещам
    ще ме уморите
    с две думи..плащам затова,че държа тенекийка
    Ив-макс право рече - все едно плащаш за застраховка. Дано сейфът ти е на сигурно място.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ти си противоестествен тип.

      Добре де - ако видиш солидно кюлче златце или блестяща купчинка монети, няма ли да започнеш да се подхилкваш щастливо, да се поизпотиш поне мъничко от корените на косата, няма ли очичките ти да се поококорят, а пръстите да започнат да правят неволни сграбчващи движения?

      Златцето не е тенекийка.
      Ама ти само на злато ли така реагираш? А като видиш пачки долари/евра/франкове, вероятно отминаваш с безразличие и сещаш за тях едва като тръгнеш да палиш печката?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ти си противоестествен тип.

        Добре де - ако видиш солидно кюлче златце или блестяща купчинка монети, няма ли да започнеш да се подхилкваш щастливо, да се поизпотиш поне мъничко от корените на косата, няма ли очичките ти да се поококорят, а пръстите да започнат да правят неволни сграбчващи движения?

        Златцето не е тенекийка.
        писал съм,колко тенекийка имам
        освен да плащам годишен наем на сейф,друга файдица не усещам
        ще ме уморите
        с две думи..плащам затова,че държа тенекийка
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Нали затуй все по-усърдно говорят за ББД.

          Нека раздават пари на хората, докато все още не е казало всичко: "Бум" - другите ще харчат тия подарени пари за глупости, аз често-често ще отскачам до Тавексът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • И Рей Далио очаква продължителен период на „pushing on a string“

            Той прогнозира, че в крайна сметка на централните банки ще им се наложи да преминат към така наречената от него "монетарна политика - 3", при която намаляването на лихвите е първата стъпка, „quantitative easing“ -програмите – втората, а третата вече ще представлява директни мерки за финансиране на правителствени разходи, чрез „печатането“ на електронни пари, които Милтън Фридман нарича „хеликоптерни“. (Прякорът на предишния председател на Федералния резерв неслучайно беше „Бен Хеликоптера“) Казано с по-прости думи, централните банки ще започнат да раздават пари директно на домакинствата.

            http://www.varchevbrokers.com/%D0%B8...5%D1%80%D0%B8/
            Казано с по-прости думи, централните банки ще започнат да раздават пари директно на домакинствата.
            ураа победихме край на бедносттавече сме в раяискам яхта и любовници
            молим?айде нема нужда

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              И да си мърмори:

              My preciousssssss!!!!

              Е, това би било прекалено.

              Достатъчно е да каже: "Ау-у-у-у-у !!!"

              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ти си противоестествен тип.

                Добре де - ако видиш солидно кюлче златце или блестяща купчинка монети, няма ли да започнеш да се подхилкваш щастливо, да се поизпотиш поне мъничко от корените на косата, няма ли очичките ти да се поококорят, а пръстите да започнат да правят неволни сграбчващи движения?

                Златцето не е тенекийка.
                И да си мърмори:

                My preciousssssss!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  привет
                  на месечна и на мен ми се привиждат някви картинки,но не търгувам тенекийката а и не разбирам тия,които влагат пари в нея.. еле дългосрочно
                  Ти си противоестествен тип.

                  Добре де - ако видиш солидно кюлче златце или блестяща купчинка монети, няма ли да започнеш да се подхилкваш щастливо, да се поизпотиш поне мъничко от корените на косата, няма ли очичките ти да се поококорят, а пръстите да започнат да правят неволни сграбчващи движения?

                  Златцето не е тенекийка.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    Кой ще намаля, то след 10 г никой няма да е ползва тази суровина. Те даже увеличяват като за последно .
                    Да, бе, Котараков. Колкото по-евтина е слузта, с толкова по-голямо безотговорство ще се ползва като гориво. А иначе за химия, фармация и т.н. това е безценна и трудно заменима суровина.

                    Тия мръсни арапи са луди - сами ще си отрежат главите, ама няма да се споразумеят, особено иранците, накрая Русия ще трябва да ги заплаши с Бомбите, за да ги вкара в пътя. Слуз на цена под 30 кинта: опасност от фалити на голяма част на добивните компании, а туй никой го не ще. Иначе засега съм ного доволен (сигур и Равновесиев), че слузта се срива сериозно, а пазарите - сравнително скромно - един вид корекция след няколко дни растеж, плахо мишкуняшко кеширане. Ако седмицата завърши със спад на петролът до около 28 кинта, но пазарите успеят да финишират дори с малък ръст, то можем да кажем, че около средносрочно биковете ще си отмъстят на мишкуняците.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Привет Анди, на всякъде съм... Дебна кога нарисува нещо добро за хващане се закачам
                      привет
                      на месечна и на мен ми се привиждат някви картинки,но не търгувам тенекийката а и не разбирам тия,които влагат пари в нея.. еле дългосрочно
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                        Gold baby: newmont, Goldcorp,barrick
                        Браво, Ники! И аз си стискам Нюмонта все още, ама продадох половината към $22.. пуста лаломия Дано върне към 20, че да попълним пак,ама за сега няма никви изгледи като гледам.

                        Коментар


                        • Привет Анди, на всякъде съм... Дебна кога нарисува нещо добро за хващане се закачам
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                            А бе равновесов, все се каня да те питам... Бе преди имаше един друг скъсител на ламарината "схемата" се казваше... Той изчезна нещо... Та да не би това да си той, с нов ник?
                            Схемата продаваше златото на 1900..1800..всички се смяхме.аз включително
                            нищо общо няма с Равния,което е пределно ясно

                            п.п Котар..здрасти.да не станал златар.де ти е обема
                            чети добре,какво пише Равния и не го учи какво е злато и колко стува
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Да 50% това е бъдещето.Не напразно всички се урентираха на там дори и ябълката.Колкото до маниполациите щатите вече нищо немогат да маниполират, с исключение моментно. Балъците фалираха до 2010 на пазара има само акули
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                                Става много интересно ,саудитците няма да намалят производството
                                Ами откъде накъде ТЕ ще намалят производството, а пък останалите ще помпад до дупка ??
                                Така и с Иранския министър преди дни, Аз вика съм съгласен да участвам в схема за увеличаване цената на петрола, ама не можем да намалим производството, имаме да наваксаме с толкова години санкции

                                Standart&Poor's put to SA rating A-, which is just four rungs above non-investment grade “junk”, възможно ли е да намали продукцията......
                                „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                                Коментар

                                Working...
                                X