IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    ще ще само да го хванем иначе движението ше си заслужава - гаранте само да не фалират тея идиоти са баш на края че ше увиснем като прани гащи
    +1
    скоро не съм се смял така от сърце
    поздрави
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      съгласен съм с теб
      чакане му е майката....пък дано да видим и ръст че това движение само надолу вече втръсна на всички
      ще ще само да го хванем иначе движението ше си заслужава - гаранте само да не фалират тея идиоти са баш на края че ше увиснем като прани гащи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        съгласен съм с теб
        чакане му е майката....пък дано да видим и ръст че това движение само надолу вече втръсна на всички
        Заложил съм на поне едно качване с 10-15 % на индексите .... с цел да излъжат продалите..да се върнат на маркета отново ..
        Не знам с какво ще ги излъжат ,но ще го направят...най малкото заради изборите в щатите и положението с Англия....
        Нали знаете какво ще стане ако борсите падат докато англичаните гласуват пролетта , туземците нахлуват и сирия се бият ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          Нема момци това SDRLa както е дърво така ше стане най-голямата ракета, само бензина да скочи и глейте кво става ..... и аз мисля да се набутам малко с тях
          съгласен съм с теб
          чакане му е майката....пък дано да видим и ръст че това движение само надолу вече втръсна на всички
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            http://ir.eia.gov/ngs/ngs.html
            http://www.eia.gov/electricity/whole...atgas-2016.xls
            Според данните контрактите за доставка през февруари 2016 са значително повече като обем в сравнение с януари 2016. Това би трябвало да означава, че ако не появи Баба Марта тия дни в Детройт обемите при следващата инвентаризация ще бъдат повече от "очакваното" надолу а UNG ще прескочи 7 $ .Моята прогноза е за 10-15% в.следващите две седмици ....След кратка размисъл влязох на 6.65 ....
            Друг следи ли позицията или само се правите на маймуни
            Аз следя, щот съм си маймун, като започвам да купувам винаги под 1.95, до където го откарат.
            В момента ме отнасят като прани гащи. На няколко пъти последните 5-6 месеца правя пари, но никога не е късно да станеш за резил.

            Това UNG не му ли е много голяма амортизацията? Не съм го гледал, само във фючърси ли инвестира? Зимните фючърси са с разлика 3%

            Коментар


            • Нема момци това SDRLa както е дърво така ше стане най-голямата ракета, само бензина да скочи и глейте кво става ..... и аз мисля да се набутам малко с тях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                специалисти има ли мнения за SDRL има ли преебани да са си купили или такива които тепърва ше се нахендрят като мене
                Признавам си - имам от тия ... Оставил съм ги да отлежават докато не излязат на зелено ...вероятно до към 2018
                Това е най-голямото дърво което съм хапвал ...
                Тука се играе двойно или нищо ...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  специалисти има ли мнения за SDRL има ли преебани да са си купили или такива които тепърва ше се нахендрят като мене
                  това го следя от доста време....добре катери при скок на олиото....само дето не се вижда дънцето там все още
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    http://ir.eia.gov/ngs/ngs.html
                    http://www.eia.gov/electricity/whole...atgas-2016.xls
                    Според данните контрактите за доставка през февруари 2016 са значително повече като обем в сравнение с януари 2016. Това би трябвало да означава, че ако не появи Баба Марта тия дни в Детройт обемите при следващата инвентаризация ще бъдат повече от "очакваното" надолу а UNG ще прескочи 7 $ .Моята прогноза е за 10-15% в.следващите две седмици ....След кратка размисъл влязох на 6.65 ....
                    Друг следи ли позицията или само се правите на маймуни
                    +1
                    добре си направил-най-добре се пазарува на двойно дъно(поне според графиката)
                    успех
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • специалисти има ли мнения за SDRL има ли преебани да са си купили или такива които тепърва ше се нахендрят като мене

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Това умря, онова умря - а кое остана живо !?!? ))
                        Живият труп!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                          Китай ги чака дълъг упадък и стагнация и сигурно демократична революция.
                          БРИКСа умря скоропостижно
                          Това умря, онова умря - а кое остана живо !?!? ))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • http://ir.eia.gov/ngs/ngs.html
                            http://www.eia.gov/electricity/whole...atgas-2016.xls
                            Според данните контрактите за доставка през февруари 2016 са значително повече като обем в сравнение с януари 2016. Това би трябвало да означава, че ако не появи Баба Марта тия дни в Детройт обемите при следващата инвентаризация ще бъдат повече от "очакваното" надолу а UNG ще прескочи 7 $ .Моята прогноза е за 10-15% в.следващите две седмици ....След кратка размисъл влязох на 6.65 ....
                            Друг следи ли позицията или само се правите на маймуни
                            Last edited by Protokol; 20.02.2016, 20:11.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              пишеш идиотщини...
                              както винаги , Намаляването на ръста на китай от 8 на 7 изправи света пред финансова криза и над 10 европейски и американски банки и застрахователи пред фалит...
                              Неидиотщини, драги - казва се синофобия.

                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Държави с ред и дисциплина?? Като Русия ли?
                                Аз им викам феодални държави - единствено произвола на феодалите наричани олигарси или партийни секретари има значение, плебса не го ебава никой.
                                БРИКС-а е мъртъв вече ако не си забелязал, в него има само 2 реални икономики - Индия и Китай, и като гледам от тях само Индия има потенциал за в бъдеще. Напоследък да са се снимали заедно лидерите им? Май май зарязаха театрото, а?
                                Според теб къде има повече ред и дисциплина - в Германия ли - където орда озверели арапи могат да блудстват и да се гаврят с немски жени и момичета и немските полицаи да ги гледат отстрани с ръце в анусите - или в Русия? За феодалите - защо ли в нашата "демократическа" държава хората в Галиче, под властта на феодалът Ценко Чоков, се чувстват по-сигурни, отколкото в с. Мечка например?
                                Самият факт, че Русия обяви официална, че повече няма да се съобразява с т.нар. "съд" в Страсбург, показва, че е държава с ред, дисциплина и закони, които важат за ВСИЧКИ - а не разни мръсномургави индивиди да имат само права и никакви задължения.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X