IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ми харесва тая работа...


    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Meиби да, а мейби не, просто щото му дошло времето.
    Гледам днес сефте слязло под резистънса на 0.4, вече 0.35 станало за 10г - 2г
    Ма имаме още време де, докато се сплесне съвсем и обърне корем, може би 2 или дори 3 хайка още.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Според мене сплескването на кривата на доходоносността е по-скоро индикация, че затягат прекалено бързо.
      Meиби да, а мейби не, просто щото му дошло времето.
      Гледам днес сефте слязло под резистънса на 0.4, вече 0.35 станало за 10г - 2г
      Ма имаме още време де, докато се сплесне съвсем и обърне корем, може би 2 или дори 3 хайка още.

      Коментар


      • Тези не ги знаех. А за Зоетис знам от 2013г. когато се отделиха от Пфайзер. Но тогава ми се видяха тъпа компания. Ваксини за животни...

        Много типично за spin off-ите се развиват. Първите две години буксуват, после се изстрелват нагоре.

        Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

        a za Shionogi Co Ltd?
        Last edited by Money; 15.06.2018, 17:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Какво мислите за Zoetis (ZTS)?
          a za Shionogi Co Ltd?

          Коментар


          • Какво мислите за Zoetis (ZTS)?

            Коментар


            • Long Constellation Brands (STZ) @ 230.47

              Коментар


              • Кои имаш?

                И не се колебай да даваш трейдове в реално време.

                Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Не имам други технологични запаси, но мисля, че ще расте още известно време и ще направи нови върхове.Не съм и притежавал от Тесла, което отчитам като голяма грешка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata

                  Дълъг си в Тесла ли?
                  Не имам други технологични запаси, но мисля, че ще расте още известно време и ще направи нови върхове.Не съм и притежавал от Тесла, което отчитам като голяма грешка.

                  Коментар


                  • Short Tesla 355

                    Коментар


                    • Според мене сплескването на кривата на доходоносността е по-скоро индикация, че затягат прекалено бързо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        И кат не стане , храниш прасетата.
                        С толкова вода може и те да не го ядат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Това може да се интерпретира и като ние сме data dependent. Централното банкиране е като готвенето. Слагаш малко сол в манджата забъркваш, опитваш, ако не е достатъчно солена още малко сол, ако я пресолиш добавяш вода... и така.

                          Затова Пауъл каза "и ние не знаем какво ще стане". Като дойде време ще му мислим...

                          И кат не стане , храниш прасетата.

                          Коментар


                          • Това може да се интерпретира и като ние сме data dependent. Централното банкиране е като готвенето. Слагаш малко сол в манджата забъркваш, опитваш, ако не е достатъчно солена още малко сол, ако я пресолиш добавяш вода... и така.

                            Затова Пауъл каза "и ние не знаем какво ще стане". Като дойде време ще му мислим...

                            Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Коментар


                            • По-различно е от електрониката. Като купиш електроника обикновено имаш една-две години гаранция, че криво-ляво ще работи и ще ти носи някаква полза.

                              При хедж фондовете нещата са много по-непредвидими. Можеш да скачаш от един на друг всеки две години докато загубиш 95% от парите си в рамките на 20 години.

                              (Отделно от това се чудя фондът на Ив Макс дали е още жив и ако да, дали му остават повече или по-малко от 10 месеца живот )

                              Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                              Типична черта за краен продукт от потребителската електроника , а и не само от електрониката.
                              Ползваш, докато работи или се появи нещо по готино и хвърляш стария
                              или...имаш нещо друго в предвид?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Ето колко е средната продължителност на един хедж фонд...

                                One estimate suggests hedge fund attrition rates ranged between 3.8% and 5.1% per year between 1999 and 2007 (ISFL, 2008). Other studies use the number of funds that stop reporting to the Lipper TASS database.6 According to this proxy, the average life span of a hedge fund is 40 months, with a median life of 31 months. Fewer than 15% of hedge funds last longer than 6 years, while 60% disappear with 3 years. Table 2 reports average attrition rates for different investment strategies. Directional hedge funds have the highest attrition rates, followed by multi-strategy funds.
                                Типична черта за краен продукт от потребителската електроника , а и не само от електрониката.
                                Ползваш, докато работи или се появи нещо по готино и хвърляш стария
                                или...имаш нещо друго в предвид?

                                Коментар

                                Working...
                                X