IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • HSBC=Money=Misho

    Знам, че имаш и дългосрочни

    Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

    Има хора с различни портфолио структури, аз пускам тук само short term, като наѝ голяма позиция за мен са отдавна co2 сертификати (eua). От 9 евро съм вътре и чакам 17 €

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HSBC Разгледай мнение
      Радвам се, че си ме послушал да вземеш VOW. Но виждам какво се заяждаш с хората, като самият ти нямаш топки да кажеш какво правиш в реално време


      Гълъбчето не е човек. Птица е. А ти не четеш. Дизелгейта го разкарах на 171 евро. Пак не четеш споделих една позиция Snap таргета цена на която е купена, и времеви хоризонт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HSBC Разгледай мнение
        Радвам се, че си ме послушал да вземеш VOW. Но виждам какво се заяждаш с хората, като самият ти нямаш топки да кажеш какво правиш в реално време


        Има хора с различни портфолио структури, аз пускам тук само short term, като наѝ голяма позиция за мен са отдавна co2 сертификати (eua). От 9 евро съм вътре и чакам 17 €

        Коментар


        • Радвам се, че си ме послушал да вземеш VOW. Но виждам какво се заяждаш с хората, като самият ти нямаш топки да кажеш какво правиш в реално време


          Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Не притежавам Тесла, и краткосрочни и средносрочни движения не ме интересуват. Обикновенно държа 2+ години. Рядко по-малко, като VW което разкарах на 171 евро, а беше в депото ми едва от 1,2 години, но въпреки това даде добра доходност. Ако ме питаш дали да скъсяваш Тесла. Отговора е от януари пари се правят да скъсаш от шортене банките в ЕС. Тази тенденция ще продължи. По-добре се фокусирай там отколкото в скъсяване на Тесла и технологичните. И на тях ще им дойде времето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

            Няма значение аз кво мисля, пазара решава. Просто си дребна душица и ме забавляваш
            Гълъбче с такова държане и лира няма да получиш, да си купиш чай. А кой е пазара? Аз ти той тя то? Нагледал съм се на експерти с деривати като тебе. Ако ми отговориш на един въпрос. Ще те призная. Защо от 2016 та година започнаха процесите с DB. Отговора е един. Това е фундамент- Можеш да ползваш нета, помощ от приятел, гадаене на кълбо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Muller, давай тука в реално време какво търгуваш. Може и на демо.

              Тесла на колко ще ходи според тебе в близките седмици? Дай прогноза някаква и времева рамка
              Не притежавам Тесла, и краткосрочни и средносрочни движения не ме интересуват. Обикновенно държа 2+ години. Рядко по-малко, като VW което разкарах на 171 евро, а беше в депото ми едва от 1,2 години, но въпреки това даде добра доходност. Ако ме питаш дали да скъсяваш Тесла. Отговора е от януари пари се правят да скъсаш от шортене банките в ЕС. Тази тенденция ще продължи. По-добре се фокусирай там отколкото в скъсяване на Тесла и технологичните. И на тях ще им дойде времето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                Пип,
                Няма достатъчно TQQQ за шортене
                Дай малко от твойте?
                Най-вероятно е за добро.

                Коментар


                • Muller, давай тука в реално време какво търгуваш. Може и на демо.

                  Тесла на колко ще ходи според тебе в близките седмици? Дай прогноза някаква и времева рамка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Гълъбче ти пак се появи. Еми скъсявай. Ама да не ти отрежат крилцата. Но дори и така да се случи, можеш да се обърнеш към мен. Ще те уредя някъде да захлебиш някоя лира. Те и Туитъра и Теслата и се точеха на къси, пък накрая гризнаха дървото.
                    Няма значение аз кво мисля, пазара решава. Просто си дребна душица и ме забавляваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                      Snap... you are my short indicator. Поне Shopify да беше казал. Палячо
                      Гълъбче ти пак се появи. Еми скъсявай. Ама да не ти отрежат крилцата. Но дори и така да се случи, можеш да се обърнеш към мен. Ще те уредя някъде да захлебиш някоя лира. Те и Туитъра и Теслата и се точеха на къси, пък накрая гризнаха дървото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Не. Имам акций от всички континенти без Африка и Антрактида де. Но последният не се слави с развит капиталов пазар. Знаеш ли какво, от няколко години текат огромни преразпределения в контрола при транзитите на енергоносителите и определени високо-доходни стоки, които винаги вървят в бартер. Капиталите от тези сделки движат фондовите борси в развитият свят захранвайки ги с пари. Разбира се централните банки и инвестиционните такива, хедж фондове седят във видимата част на системата, но те са само част от много по-дълбока машина една бормичка.Та в този ред на мисли, ако по европейските трасета не настъпят прекомерно големи усложнения тази година, които да предизвикат сложни процеси в Германия, аз мисля, че в краят на тази година ще завършиме на нови невиждани върхове. И точно обратното. Ако процесите ескалират, то тогава голямата депресия от началото на 20 ти век, ще е като разходка в пионерски лагер или за които предпочита лагер на скаутите. Следи Дакса специално две позиций там. Те са барометъра на процесите. Следващият срив ще повторя ще дойде и ще бъде предизвикан от Европа не от САЩ. Ето ти една моя позиция. WKN: A2DLMS. Хоризонт за инвестиране. до 10 години. Закупена на около 9,40 евро. Рискова инвестиция, с голям потенциал за растеж. Таргет минимум 90 евро.
                        Snap... you are my short indicator. Поне Shopify да беше казал. Палячо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                          Здравей, аз мислех че си само във физическо злато.
                          Не. Имам акций от всички континенти без Африка и Антрактида де. Но последният не се слави с развит капиталов пазар. Знаеш ли какво, от няколко години текат огромни преразпределения в контрола при транзитите на енергоносителите и определени високо-доходни стоки, които винаги вървят в бартер. Капиталите от тези сделки движат фондовите борси в развитият свят захранвайки ги с пари. Разбира се централните банки и инвестиционните такива, хедж фондове седят във видимата част на системата, но те са само част от много по-дълбока машина една бормичка.Та в този ред на мисли, ако по европейските трасета не настъпят прекомерно големи усложнения тази година, които да предизвикат сложни процеси в Германия, аз мисля, че в краят на тази година ще завършиме на нови невиждани върхове. И точно обратното. Ако процесите ескалират, то тогава голямата депресия от началото на 20 ти век, ще е като разходка в пионерски лагер или за които предпочита лагер на скаутите. Следи Дакса специално две позиций там. Те са барометъра на процесите. Следващият срив ще повторя ще дойде и ще бъде предизвикан от Европа не от САЩ. Ето ти една моя позиция. WKN: A2DLMS. Хоризонт за инвестиране. до 10 години. Закупена на около 9,40 евро. Рискова инвестиция, с голям потенциал за растеж. Таргет минимум 90 евро.

                          Коментар



                          • Goldman Sachs model now points to 4% second-quarter GDP growth

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              На ол тайм хай като си такъв голям фен си има MTUM, много доволен и препоръчвам...докато свири музиката де...
                              Иначе в частния случай ( без да съм запознат с кухнята му) - определено НЕ, мерси.
                              От мен един: molson coors. От 52 € съм вътре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Tц, свиди ми се, все още .... земи си sqqq
                                За малко стават, ама математиката им не издържа на дълго клатене.
                                Ей криете ги под щанда и ги давате на свои хора дейш

                                Коментар

                                Working...
                                X