IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг
    Абе хубавко е една такава да удари гнездото на осите...уупс, уахабити ли им викаха...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Да, бе - аз: виновен, а не - мишкуняците и дръпнатооките и чаршафосаните.


      Проклетидаса.
      Да ги видим чайна бабетата доколко ще докарат утре индексо като нямат вече спирачки...а и вече 3000 го пробиха..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг
        През тия 70 години не е имало и една без война.... не че отричам, че е добре да си имаш Бомба, жалко, че ние си нямаме... но не е това, не е това.

        Пробвай пак.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

          Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле
          Да, бе - аз: виновен, а не - мишкуняците и дръпнатооките и чаршафосаните.


          Проклетидаса.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Тоя е измислил Бомба.



            Хайде, ТИ си от хората, които би трябвало да отговорят... оставям ви го за домашно.
            Дал е възможност световната икономика да се развива без голяма война вече 70 години. Определено е направил повече за световната икономика от който и да било друг

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Опенхаймер
              Тоя е измислил Бомба.



              Хайде, ТИ си от хората, които би трябвало да отговорят... оставям ви го за домашно.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

                Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле
                Аз ги използвам както използвам инвестора за български акции. Да се види настроението. Иначе като качество на коментарите е горе долу същата работа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.
                  От месеци не съм ги пускал по телевизията, май избягвам и да ги чета вече. Ще се придържаме явно само към отчетите и графиките за напред.

                  Импе, стига си подскачал, казах ти да си стискаш жълтото и да си свиркаш. Откакто ни нагази темата през лятото взе да става все по- зле и по- зле

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

                    Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
                    .......................


                    Опенхаймер

                    Коментар


                    • Като заговорих за Форд - тестови въпрос на който учениците ми знаят отговорът:

                      Кои са двамата създатели на съвременната икономика? Единият е Форд, а другият е?
                      .......................


                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Брент по евтин от WT

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                          И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?
                          Стана туй, че мишкуняците пак изцвъкаха купчина миниатюрни жалки и вонящи дарадонки, проклетидаса... макар че ако утре сабаале успея да си купя няколко Фордчета на 11.2 кинта, ще кажа: "Благодаря ви, мишкуняци !!!"
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?
                            И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.

                            Коментар


                            • И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Аз не казвам точно, че петролът ще падне, а акциите на петролните фирми.

                                Електрическите самодвижещи се коли ще навлязат не защото потребителите ще спестяват разходи за гориво, а защото ще спестяват от самата кола - т.е. няма да я купуват, а ще я наемат, когато им трябва. Друга причина ще е удобството да не караш, а да правиш нещо друго.
                                Разпиляваш се. До сега бяха електрически, сега станаха самодвижещи се електрички. Що пък трябва да са такива?
                                Бензиновите не могат ли да са автономни? И сега има.
                                И лизинги има от доста време насам. То си е наем в същността си, само че с опция за откупуване, ако искаш.
                                А на водород не може ли да са? Или с ДВГ на метан? Почти без пари го докараха природния газ поне в САЩ де.
                                Кое те кара да си мислиш, че можеш да виждаш в бъдещето? Ами ако технологията на батериите не се подобри съществено и не се наложат?

                                Коментар

                                Working...
                                X