IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?
    И огромно количество пълни глупости, разказвани със сериозен глас по бизнес медии.

    Коментар


    • И ква стана тя? Запасите от бензин и мазут рязко нагоре, петрола флат, XOM една от малкото нагоре в СиП, а всички други хартии в киреча. Изненадка, а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Аз не казвам точно, че петролът ще падне, а акциите на петролните фирми.

        Електрическите самодвижещи се коли ще навлязат не защото потребителите ще спестяват разходи за гориво, а защото ще спестяват от самата кола - т.е. няма да я купуват, а ще я наемат, когато им трябва. Друга причина ще е удобството да не караш, а да правиш нещо друго.
        Разпиляваш се. До сега бяха електрически, сега станаха самодвижещи се електрички. Що пък трябва да са такива?
        Бензиновите не могат ли да са автономни? И сега има.
        И лизинги има от доста време насам. То си е наем в същността си, само че с опция за откупуване, ако искаш.
        А на водород не може ли да са? Или с ДВГ на метан? Почти без пари го докараха природния газ поне в САЩ де.
        Кое те кара да си мислиш, че можеш да виждаш в бъдещето? Ами ако технологията на батериите не се подобри съществено и не се наложат?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
          И всички обичат да го пият..
          Аз пък към Кока колата си имам Български коняк - и него всички обичат да го пият.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
            И всички обичат да го пият..
            на коя борса са ти листнати акциите да си взема малко...пък дори да не даваш дивидент(в литри)
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Голям праз, те затуй ли над 5% надоле днес...
              Тук също има увеличение на дивидента, повече потенциал за ръст и е двойно по евтино на ебитда.
              Ма отде шъ знайш като се информираш от инвестора...

              http://finviz.com/quote.ashx?t=GM
              Eто какво ще си купя утре - който е продавал 5% надолу това си е лично негова глупост. Дивидентна доходност 7%.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Да, но могъщ бранд, класа, реноме.

                Друго е да кажеш: "Е-е-е - аз пък си имам акции от Coca cola !!!"

                А и всички обичат да я пият.
                Е аз пък си имам по дъбър тройно преварен джибров бранд отлежал в дъбово буре.
                И всички обичат да го пият..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ford плаща 1 МБ извънреден дивидент.

                  http://www.investor.bg/novini/444/a/...dolara-209435/
                  Голям праз, те затуй ли над 5% надоле днес...
                  Тук също има увеличение на дивидента, повече потенциал за ръст и е двойно по евтино на ебитда.
                  Ма отде шъ знайш като се информираш от инвестора...

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=GM

                  Коментар


                  • Време за затваряне на къси от Европейски индекси, Затворен DAX, но Russell2000 го оставям засега. Ако долара започне рязко да поевтинява тогава ще е време за дълги

                    Коментар


                    • Ford плаща 1 МБ извънреден дивидент.

                      http://www.investor.bg/novini/444/a/...dolara-209435/
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • National home prices never go down.

                        Eurozone countries don’t default.

                        Saudi Arabia won’t let the price of oil crash.

                        China’s demand for raw materials is infinite.

                        и сега добре дошли в реалността
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          По голям боклук от тоя кола дирижабъл ...здраве му кажи.
                          Нерастящ картон на 18 ебитда за някакви скръндзави 3%...мне, мерси, йок
                          Да, но могъщ бранд, класа, реноме.

                          Друго е да кажеш: "Е-е-е - аз пък си имам акции от Coca cola !!!"

                          А и всички обичат да я пият.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Дори и да паднат, увлечени от пазар, падащ заради боклучави акции - нали се сещаш, че един гласуван нормален (и хипервисок при сринат пазар) дивидент, акцията моментално ще се изстреля обратно?
                            По голям боклук от тоя кола дирижабъл ...здраве му кажи.
                            Нерастящ картон на 18 ебитда за някакви скръндзави 3%...мне, мерси, йок

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ако печалбата на компанията расте или поне запазва нивата си, защо да намаляват дивидента - и то с три четвърти?
                              Аз имам пряко наблюдение върху понижените печалби и обороти на фабриките в Турция и Китай,производството спада оттам и печалбите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Кока Кола надали ще намали дивидента. И съответно акциите им няма да паднат много.
                                Дори и да паднат, увлечени от пазар, падащ заради боклучави акции - нали се сещаш, че един гласуван нормален (и хипервисок при сринат пазар) дивидент, акцията моментално ще се изстреля обратно?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X