IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

    Тука си движим според графика.Консолидация в тесни граници 3-4-5 месеца или нови върхове Q1 2019





    Да не си мисли някой ,че ще остават и най-големите шматки продали дъното като polki и киро смока,и помислили си че идва апокалипсиса ,да спечелят ?
    Ще има лашкане напред назад да им вземат парите и след 2-3г може и да видим големия ПУК,но само и единствено когато всички тея дебили мислят за нови върхове.
    Агент 007, лашкане ясно че ще има но по вероятно времето да е по малко от 2 години до дъно. Лихвите бързо се качват, QT все повече ще тежи, а данните ще започнат по осезаемо да се влошават от Q4 и покрай търговските конфликти. Аз лично не вярвам да има нов връх на СП 500 в този цикъл но да видим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
      За хората който могат да "четат" подобни неща.Затваряне днес под 2585 инвалидизира.


      Тука си движим според графика.Консолидация в тесни граници 3-4-5 месеца или нови върхове Q1 2019





      Да не си мисли някой ,че ще остават и най-големите шматки продали дъното като polki и киро смока,и помислили си че идва апокалипсиса ,да спечелят ?
      Ще има лашкане напред назад да им вземат парите и след 2-3г може и да видим големия ПУК,но само и единствено когато всички тея дебили мислят за нови върхове.
      Last edited by kurta007; 31.10.2018, 17:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        пипи и миши . от къде тоя оптимизъм на насдака.


        ааааааааааааааа от 6666 било ясно та чак до 6789
        Aрхи, да не си станал суеверник бе, разбираемо е де .....ма голям праз от това 666, няма се шашкаш толкова.

        Пък и като стана дума за аверчетата ти еврейчетата - нали знаеш кое им е едно от любимите числа
        Докараха ли го до 777, докараха го, и пак може, според зависи...

        Коментар


        • пипи и миши . от къде тоя оптимизъм на насдака.


          ааааааааааааааа от 6666 било ясно та чак до 6789

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Nasdaq 100 е вече надолу около 14% от върхът което за по малко от месец си е брутално.
            както е казал марк твен (писателя) ---> "най-лошият месец за покупки е октомври"

            другите лоши месеци за покупки през следващите 11 месеца, смятам, че знаете кои са
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              лошо лошо пипи и миши . а как купувахме сипа за 3000 защото с тръмп и без тръмп отивало на 3000. евала на такива трейдъри
              Ти батя си на дългите не го учи, знае си го тоя занят.
              Ето поста ми от 8 окт малко преди да ми чукнат стопа вечерта, следващите 2 дена и spxl + mtum се кешнаха.
              Може да се върнеш и края на януари да провериш как се продава на върха 1-2 дена преди корекцията на рси над 80.

              И кеша не е да е малко, може да видиш на 12 сеп малко преди да натоваря кафенце и шугър как споделям че посърбява...

              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Петък шипа на tqqq замалко да ми забърше първия -15% стоп на 62.3, да видим тая седмица.
              Понякога нарочно ти ги чукат, пък после гони михаля по баиря ( закон на мърфи) да си ги възстановяваш.
              При spxl и моментума е по спокойно засега, макар там стоповете да са по плитки заради по слабата вола.
              Та наша милост не я мисли.
              Аз за тебе се чудя де си от петилетка само на късо как издаянваш да не си фалирал още с тия бомби под дирника си.
              Само 2 варианта има - или си на демо ( няма лошо, учи се,тренирай) или си гений, ма що ли не е много за верване това последното

              ПС А сипчо почти ( без 2%) стигна 3те килца и все още има шанс да ги покори.
              Както писах наскоро за мен до голяма степен това ще зависи и от междинните избори идната седмица.
              Вържат ли му обаче ръцете на оранжевия - силно бих се усъмнил за нови върхове.

              Коментар


              • я виж ти пипи и миши къде подпрял сипа . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяя




                Коментар


                • Big swings Nasdaq 100 е вече надолу около 14% от върхът което за по малко от месец си е брутално. Да видим как ще го разиграят сценария но мисля че вървим към по дълъг низходящ тренд който ще продължи и 2019-та. Масово се влезе да се купува корекцията което засега се оказва грешна стратегия.





                  Коментар


                  • лошо лошо пипи и миши . а как купувахме сипа за 3000 защото с тръмп и без тръмп отивало на 3000. евала на такива трейдъри

                    Коментар


                    • Абе какво става с тоя Дау Жонс, пак на минус. Аз в началото на сесията успях да разтоваря малко, но не достатъчно, пак откина на червено...

                      Коментар


                      • мишеееееееее

                        знам че купи обаче ни чакат днес утре нови дъна на насдакът .много фърчахте днес в небесата бичаци . какво стана с оптимизъмът. нещо и не пишетет а едно време само как пишехте

                        Коментар


                        • М-да, това е най-яко напомпаната по изкуствен начин икономика за момента

                          Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          the situation in China! more than 45% of loans are bad says this chinese billionaire who for sure knows what happens behind the scenes


                          China's Double Economy (w/ Miles Kwok) | The Kyle Bass Interview

                          https://www.youtube.com/watch?v=5Fdsj46X84o

                          https://twitter.com/Jkylebass/status/1051256440353169408




                          Коментар


                          • the situation in China! more than 45% of loans are bad says this chinese billionaire who for sure knows what happens behind the scenes


                            China's Double Economy (w/ Miles Kwok) | The Kyle Bass Interview

                            https://www.youtube.com/watch?v=5Fdsj46X84o

                            https://twitter.com/Jkylebass/status/1051256440353169408





                            Коментар


                            • Ми аз имам чувството, че ти не я беше прочел. Статията не ти казва, че на 60% от американците доходът е паднал през последните 30г. Което не е и верно

                              Че разликата бедни/богати се увеличава - в това едва ли има спор. Мисля, че и най-върлият републиканец не би го отрекъл


                              Въпросът е защо американците, които са минали през много по-големи трудности в миналото, традицонно са си гласували за мейнстрийм партии, а сега гласуват за нещо, което е противно на самата същност на щатите

                              Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                              Затова има цяла статия – четеш мислиш и си правиш изводите!

                              GAPа бедни/богати се увеличава, което води до недоволство на мнозинството нямащи срещу малцинството имащи! Една от основните причини за настъпването на популизма.

                              Ето ти за INCOME-a:
                              [ATTACH=CONFIG]n3397287[/ATTACH]

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                ЕД, това си го поствал два пъти, мисля. Бих го нарекъл лека форма на стъкмистика

                                А и мисля, че трябва да правиш разлика между income и wealth. Специално картинката, която постваш показва Net Wealth Share by Income Percentile, и честно казано дори не ми е съвсем ясно какво показва... Защото ако показва Net Wealth Share, процентите на давете групи симирани трябва да са 100% пък те не са...

                                А и въпросът е по-различен...


                                Затова има цяла статия – четеш мислиш и си правиш изводите!

                                GAPа бедни/богати се увеличава, което води до недоволство на мнозинството нямащи срещу малцинството имащи! Една от основните причини за настъпването на популизма.

                                Ето ти за INCOME-a:
                                Click image for larger version

Name:	Income.png
Views:	1
Size:	1.4 КБ
ID:	3397287

                                Коментар

                                Working...
                                X