IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
    Всичко е прелюдия към рецесията!

    Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

    Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

    Както се казва: Ти да видиш...
    мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

      Даже притесняващо - някакви прави черти :

      http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

      Да не са спрели търговията тия негодници?

      Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
      Всичко е прелюдия към рецесията!

      Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

      Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

      Както се казва: Ти да видиш...

      Коментар


      • Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

        Даже притесняващо - някакви прави черти :

        http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

        Да не са спрели търговията тия негодници?

        Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • И докато си бъбрим ние с вас тука фючърсите на петрола утрепаха рибата през нощта ......
          Нормално Иран и Камилария се сдърпали нещо скъсали дипломатическите отнишения, а те са износители на ......... ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

            за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
            П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
            Еми нема начин, ако уцелиш точното дъно си ударил 6-ца от Тотото, ама никой незнае точно къде е освен големите дет фалират държавите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL
              между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

              за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
              П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
              Last edited by absd; 03.01.2016, 23:24.
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                тези хамериканци не мога да ги мисля....важното е ние да хванем дъното доколкото е възможно
                дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL

                P.S.
                тука тоя чарт също е бая интересен и се вижда един мазен GAP през 2002 на около 25$ може и до там да отиде знам ли ги, но гапа трябва да се запълни

                http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=CL&p=m1
                Last edited by michaelis12; 03.01.2016, 23:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  да ти кажа честно за отваряне на позиция си е добра възможност настоящата цена....но според мен ще има още път надолу нещо около 24-28 $ и тъпкане на това ниво дълго и напоително преди да обърнем палачинката

                  П.С. да те питам ако си хванал дадена цена като дъно при петрола и си сигурен в нея(до колкото е възможно)през кои позиции би го отиграл..като потенциал за ръст при обръщане на тренда
                  .
                  няма сигурно тука аз чакам да излезна от SPX позициите и после купувам RSX те тея са вързани с петрола, ако той скочи и те скачат неминуемо с него. До 2 години това ше се вдигне айде да не е на 100 ама ше се вдигне и то бая както и рублата с петрола, който джитка форекс да зяпа рублата и норвежката крона ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    тези хамериканци не мога да ги мисля....важното е ние да хванем дъното доколкото е възможно
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      тва ако го знам ше си разбия касичката барабар с кредит и ше сложа all win на петрола .... ше поемат не се стягай сега е момента да се купува то на 0 няма да отиде - гаранте !
                      да ти кажа честно за отваряне на позиция си е добра възможност настоящата цена....но според мен ще има още път надолу нещо около 24-28 $ и тъпкане на това ниво дълго и напоително преди да обърнем палачинката


                      П.С. да те питам ако си хванал дадена цена като дъно при петрола и си сигурен в нея(до колкото е възможно)през кои позиции би го отиграл..като потенциал за ръст при обръщане на тренда
                      .
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • незнам вие кво виждате в еврейската пропагандна телевизия на Блумбъргови аз виждам на чарта кво става ......
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          тва ако го знам ше си разбия касичката барабар с кредит и ше сложа all win на петрола .... ше поемат не се стягай сега е момента да се купува то на 0 няма да отиде - гаранте !
                          http://www.bloomberg.com/news/articl...-bottom-in-oil

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            те добре ще поемат нагоре ама КОГА
                            тва ако го знам ше си разбия касичката барабар с кредит и ше сложа all win на петрола .... ше поемат не се стягай сега е момента да се купува то на 0 няма да отиде - гаранте !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              мдааамм гледам, че точно за петрола има пост ей го и моя по тая статия ....

                              http://www.indexmundi.com/energy.aspx

                              https://www.iea.org/oilmarketreport/omrpublic/

                              и според репорта на тея интернационални стъкмистики, нема намаление на търсенето, а напротив увеличение от 90 на 96 млн. барела на ден точно колко е и предлагането ..... и цените на петрола ще поемат нагоре .....
                              те добре ще поемат нагоре ама КОГА
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • мдааамм гледам, че точно за петрола има пост ей го и моя по тая статия ....

                                http://www.indexmundi.com/energy.aspx

                                https://www.iea.org/oilmarketreport/omrpublic/

                                и според репорта на тея интернационални стъкмистики, нема намаление на търсенето, а напротив увеличение от 90 на 96 млн. барела на ден точно колко е и предлагането ..... и цените на петрола ще поемат нагоре .....

                                Коментар

                                Working...
                                X