IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
    Сякаш не познаваш тукашните специалисти
    Като скочи пазара с няколко процента - "Добре, че купих онзи ден от паникьорите. Пазарът ще е нагоре, компаниите са силно подценени...."

    Като пропадне в някой въздушен джоб - "Май ще пада доста още. Добре, че скъсих вчера. Ситуацията не е розова, печалбите падат, вървим към рецесия..."

    що бе мене вчера ме гърбиха замалко да потъне кораба аз иам дълги от Октомври и не мога да излезна от тях е са кво да напраа като е такова и съм на загуба, а на къде ше ходи еба ли го мисля нагоре тва показва индикатора а дали там ше ходи ......
    за мене палажението в момента е доста грозно докат тва не се качи над 2050 тогава ще е уж по-добре .....
    нит гледам подценени надценени глупости на квадратура гледам само чарта и тва е ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
      Как така ще са зле?

      Не помниш ли преди 2 месеца какво ми обесняваше в темата за златото. Не помниш ли какви "докладчета" за приходите и печалбите постваше, когато аз ти казвах, че нещата ситематично ще се влошават!

      Как така сега изведнъж обърна палачинката? Нали ми викаше, че съм куха лейка, а ти респективно разбирач, подкрепян от "курифея" dddd!

      Следващия път преди да пишеш нещо, по-добре си виж "писанията" от близко време, че иначе ства малко смешно!
      Сякаш не познаваш тукашните специалисти
      Като скочи пазара с няколко процента - "Добре, че купих онзи ден от паникьорите. Пазарът ще е нагоре, компаниите са силно подценени...."

      Като пропадне в някой въздушен джоб - "Май ще пада доста още. Добре, че скъсих вчера. Ситуацията не е розова, печалбите падат, вървим към рецесия..."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Щом за 2016 се очакват 8% растеж на печалбите на СП500 при forward p/e под средното за последните 15 години, що пък някой и да не купува, особено ако този някой не смята, че тревогата е фалшива.

        Още малко да поспадне и ще се замисля и аз.
        8% растеж на печалбите???

        Това е една доста "консервативна" прогноза!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          СП и Насдак ми се струва че оформят вече двоен връх и ще се изсипят мощно следващите седмици - или пък няма да го направят - кой знае Печалбите на компаниите ще са зле, приходите още по-зле - а сезонът на отчетите отваря след седмица.
          Как така ще са зле?

          Не помниш ли преди 2 месеца какво ми обесняваше в темата за златото. Не помниш ли какви "докладчета" за приходите и печалбите постваше, когато аз ти казвах, че нещата ситематично ще се влошават!

          Как така сега изведнъж обърна палачинката? Нали ми викаше, че съм куха лейка, а ти респективно разбирач, подкрепян от "курифея" dddd!

          Следващия път преди да пишеш нещо, по-добре си виж "писанията" от близко време, че иначе ства малко смешно!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Щом за 2016 се очакват 8% растеж на печалбите на СП500 при forward p/e под средното за последните 15 години, що пък някой и да не купува, особено ако този някой не смята, че тревогата е фалшива.

            Още малко да поспадне и ще се замисля и аз.
            колко да падне още добре а ако не падне а си тръгне нагоре ....
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Както и да е - има достатъчно причини пазара в САЩ да пада. А няма причини да се качва - така че по-вероятно е да пада. Пък който иска да залага че ако САЩ пада нещо на друго място ще расте винаги е добре дошъл - все някой трябва и да купува
              Щом за 2016 се очакват 8% растеж на печалбите на СП500 при forward p/e под средното за последните 15 години, що пък някой и да не купува, особено ако този някой не смята, че тревогата е фалшива.

              Още малко да поспадне и ще се замисля и аз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Колкото повече чувам как трябва да се стои далеч от Бразилия толкова повече се надъхвам да купувам там
                Четох, че някои фондове трябвало да чистят портфейлите от junk до края на януари, а наскоро им свалиха рейтинга на повечето бразилски банки...Май ще се заформи перфектната буря - ако съвпадне с още няколко % повсеместен спад като вчерашния.
                Дай някакви идеи за тамошния пазар - аз съм се спрял на BBD и ITUB
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Ето: за моментът Азия се държи точно както рекох вчера.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Импе прочети "Световната икономика навлиза в 2016г с притаен дъх" и коментарите
                    най-вече.
                    и какво им е на коментарите ? глюпости както винаги то и в статията пише глюпости некви разтежи сънуват пак, а от къде ше ги вземат като половината се сърдат кат малките деца и санкции манкции, арабляците се дърпат там с иран какви разтежи какви брътвежи ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Монетов - имам чувството, че съм заобиколен само от финансови извратенци и сривлювци, които се кефят на пропаданиците.

                      Могъща атака ли бе? - Могъща атака бе... макар лятото да видяхме и по-хубави.
                      Импе прочети "Световната икономика навлиза в 2016г с притаен дъх" и коментарите
                      най-вече.

                      Коментар


                      • Логики нема, нема и да има, но пазара ще ходи нагоре и то доста нагоре или поне това показваше Осцилатора а да видиме аз съм тъй или иначе дълги вчера грозна работа ама оцелях ..... сряда FOMCa петъка NFP .....

                        Коментар


                        • Колкото повече чувам как трябва да се стои далеч от Бразилия толкова повече се надъхвам да купувам там

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Никой не купува в китай - спряха им пазара след спад от 7%. Реално пазара им работи около 1/3 от времето. Първо една спирачка, след това още една и след това развалиха купона Ако ги бяха оставили да падат свободно щяха да паднат свободно.

                              Коментар


                              • Щом някой разпродава, то друг купува - иначе нямаше да има търговия. Кой купуваше в Китай? - Други бабета ли? - Съмнително.

                                Щатите не са мръднали почти миналата година - особено Дау. Впрочем той почти не е мръднал от две години назад, без да има спад на икономиката. Насдак се е качил - но не драстически. Няма никаква причина за срив - а ако пазарът търсеше причина за траен срив, миналата година имаше цял куп такива причини, напротив - като се изчерпат мишкуняшките оправдания, ще има ръст. Освен това - след броени месеци неадекватният обонго ще бъде уволнен - още една причина за ръст, като се има предвид, че ного вероятно Щатите да имат за президент предприемач. Днес имаше двойна психологическа атака - от дръпнатооките мишкуняци и от проклетите арапи - пазарите се държаха добре, накрая щатите показаха мощ.

                                Утре ще видим. Както казах, Китай няма начин да повтори спадът от лятото - не е невъзможно, но е изключително малко вероятно, защото това значи: Шанхаецът под 2000.

                                Докато миех своите зъбки се сетих за историята на най-най-богатият Хонконговец. Бил е средна ръка човечец, дребен предприемач някакъв, който през 60-те - по време на някаква страшна борсова криза в Хонконг, просто изчакал дъното и започнал да купува акции на кило... защото вярвал в могъществото на Хонконг. После се усетили и другите, включително мишкуняците, дето му продали, ама късно.

                                Истината е, че дългосрочно погледнато: купуващите винаги прецакват продаващите, стига обект на търговията да не са някакви избушеняшки акции.

                                Аре - вече - лека нощ.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X