IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    пипи и миши . от къде тоя оптимизъм на насдака.


    ааааааааааааааа от 6666 било ясно та чак до 6789
    Aрхи, да не си станал суеверник бе, разбираемо е де .....ма голям праз от това 666, няма се шашкаш толкова.

    Пък и като стана дума за аверчетата ти еврейчетата - нали знаеш кое им е едно от любимите числа
    Докараха ли го до 777, докараха го, и пак може, според зависи...

    Коментар


    • пипи и миши . от къде тоя оптимизъм на насдака.


      ааааааааааааааа от 6666 било ясно та чак до 6789

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Nasdaq 100 е вече надолу около 14% от върхът което за по малко от месец си е брутално.
        както е казал марк твен (писателя) ---> "най-лошият месец за покупки е октомври"

        другите лоши месеци за покупки през следващите 11 месеца, смятам, че знаете кои са
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          лошо лошо пипи и миши . а как купувахме сипа за 3000 защото с тръмп и без тръмп отивало на 3000. евала на такива трейдъри
          Ти батя си на дългите не го учи, знае си го тоя занят.
          Ето поста ми от 8 окт малко преди да ми чукнат стопа вечерта, следващите 2 дена и spxl + mtum се кешнаха.
          Може да се върнеш и края на януари да провериш как се продава на върха 1-2 дена преди корекцията на рси над 80.

          И кеша не е да е малко, може да видиш на 12 сеп малко преди да натоваря кафенце и шугър как споделям че посърбява...

          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Петък шипа на tqqq замалко да ми забърше първия -15% стоп на 62.3, да видим тая седмица.
          Понякога нарочно ти ги чукат, пък после гони михаля по баиря ( закон на мърфи) да си ги възстановяваш.
          При spxl и моментума е по спокойно засега, макар там стоповете да са по плитки заради по слабата вола.
          Та наша милост не я мисли.
          Аз за тебе се чудя де си от петилетка само на късо как издаянваш да не си фалирал още с тия бомби под дирника си.
          Само 2 варианта има - или си на демо ( няма лошо, учи се,тренирай) или си гений, ма що ли не е много за верване това последното

          ПС А сипчо почти ( без 2%) стигна 3те килца и все още има шанс да ги покори.
          Както писах наскоро за мен до голяма степен това ще зависи и от междинните избори идната седмица.
          Вържат ли му обаче ръцете на оранжевия - силно бих се усъмнил за нови върхове.

          Коментар


          • я виж ти пипи и миши къде подпрял сипа . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяя




            Коментар


            • Big swings Nasdaq 100 е вече надолу около 14% от върхът което за по малко от месец си е брутално. Да видим как ще го разиграят сценария но мисля че вървим към по дълъг низходящ тренд който ще продължи и 2019-та. Масово се влезе да се купува корекцията което засега се оказва грешна стратегия.





              Коментар


              • лошо лошо пипи и миши . а как купувахме сипа за 3000 защото с тръмп и без тръмп отивало на 3000. евала на такива трейдъри

                Коментар


                • Абе какво става с тоя Дау Жонс, пак на минус. Аз в началото на сесията успях да разтоваря малко, но не достатъчно, пак откина на червено...

                  Коментар


                  • мишеееееееее

                    знам че купи обаче ни чакат днес утре нови дъна на насдакът .много фърчахте днес в небесата бичаци . какво стана с оптимизъмът. нещо и не пишетет а едно време само как пишехте

                    Коментар


                    • М-да, това е най-яко напомпаната по изкуствен начин икономика за момента

                      Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      the situation in China! more than 45% of loans are bad says this chinese billionaire who for sure knows what happens behind the scenes


                      China's Double Economy (w/ Miles Kwok) | The Kyle Bass Interview

                      https://www.youtube.com/watch?v=5Fdsj46X84o

                      https://twitter.com/Jkylebass/status/1051256440353169408




                      Коментар


                      • the situation in China! more than 45% of loans are bad says this chinese billionaire who for sure knows what happens behind the scenes


                        China's Double Economy (w/ Miles Kwok) | The Kyle Bass Interview

                        https://www.youtube.com/watch?v=5Fdsj46X84o

                        https://twitter.com/Jkylebass/status/1051256440353169408





                        Коментар


                        • Ми аз имам чувството, че ти не я беше прочел. Статията не ти казва, че на 60% от американците доходът е паднал през последните 30г. Което не е и верно

                          Че разликата бедни/богати се увеличава - в това едва ли има спор. Мисля, че и най-върлият републиканец не би го отрекъл


                          Въпросът е защо американците, които са минали през много по-големи трудности в миналото, традицонно са си гласували за мейнстрийм партии, а сега гласуват за нещо, което е противно на самата същност на щатите

                          Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                          Затова има цяла статия – четеш мислиш и си правиш изводите!

                          GAPа бедни/богати се увеличава, което води до недоволство на мнозинството нямащи срещу малцинството имащи! Една от основните причини за настъпването на популизма.

                          Ето ти за INCOME-a:
                          [ATTACH=CONFIG]n3397287[/ATTACH]

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            ЕД, това си го поствал два пъти, мисля. Бих го нарекъл лека форма на стъкмистика

                            А и мисля, че трябва да правиш разлика между income и wealth. Специално картинката, която постваш показва Net Wealth Share by Income Percentile, и честно казано дори не ми е съвсем ясно какво показва... Защото ако показва Net Wealth Share, процентите на давете групи симирани трябва да са 100% пък те не са...

                            А и въпросът е по-различен...


                            Затова има цяла статия – четеш мислиш и си правиш изводите!

                            GAPа бедни/богати се увеличава, което води до недоволство на мнозинството нямащи срещу малцинството имащи! Една от основните причини за настъпването на популизма.

                            Ето ти за INCOME-a:
                            Click image for larger version

Name:	Income.png
Views:	1
Size:	1.4 КБ
ID:	3397287

                            Коментар


                            • пипи и миши едно поздравче с по едно кросче от мен днес .




                              Коментар


                              • ЕД, това си го поствал два пъти, мисля. Бих го нарекъл лека форма на стъкмистика

                                А и мисля, че трябва да правиш разлика между income и wealth. Специално картинката, която постваш показва Net Wealth Share by Income Percentile, и честно казано дори не ми е съвсем ясно какво показва... Защото ако показва Net Wealth Share, процентите на давете групи симирани трябва да са 100% пък те не са...

                                А и въпросът е по-различен...

                                Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                                Net income може и да се увеличава, но е непропорционално. Bridgewater бяха пускали анализ в който се вижда че топ 40% расте, а bottom 60% спада: [ATTACH=CONFIG]n3397134[/ATTACH]


                                То затова и расте недоволството и респективно популизма в почти всички общества! ЦЯлата статия е ТУК.

                                Коментар

                                Working...
                                X