IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

    Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
    Какво ще ни препоръчаш да си напазаруваме от Шанхай ?
    Там ми е по-мътно и от руския пазар .
    Аз определено го чакам под 3 000 .... ако ли не - ще ходим у Бразилия (BBD, ITUB)
    Харесал съм си само HSBC (около 30-32 $) - не, че е китайска ама е добре е вързана към тамошния пазар
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
      Тепърва, ще гледаш какво става!
      Нищо няма да стане.

      Ще паднат с около 4% европейските и ще възстановят.

      Тия перверзии ги правят китайците - ама Шанхаецът няма ного мегдан да пада - както имаше такъв лятото. В моментът имам изключително мощно Дежа ву - но за нещастие с ограничен времеви обхват - затова говоря със здрав разум, а не с прогностическа дарба.

      Е, пуснах за продан малко Мишоци все пак.
      Last edited by Императорът; 04.01.2016, 10:20.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

        Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
        Тепърва, ще гледаш какво става!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
          Не предвидил това ли, Монетов?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
            Аз специално днес съм КЪСО! Но прогнозата е не само днес!

            Поне до 1700-1600.

            Коментар


            • Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

              Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                Всичко е прелюдия към рецесията!

                Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                Както се казва: Ти да видиш...
                мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                  Даже притесняващо - някакви прави черти :

                  http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                  Да не са спрели търговията тия негодници?

                  Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                  Всичко е прелюдия към рецесията!

                  Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                  Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                  Както се казва: Ти да видиш...

                  Коментар


                  • Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                    Даже притесняващо - някакви прави черти :

                    http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                    Да не са спрели търговията тия негодници?

                    Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • И докато си бъбрим ние с вас тука фючърсите на петрола утрепаха рибата през нощта ......
                      Нормално Иран и Камилария се сдърпали нещо скъсали дипломатическите отнишения, а те са износители на ......... ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

                        за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
                        П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
                        Еми нема начин, ако уцелиш точното дъно си ударил 6-ца от Тотото, ама никой незнае точно къде е освен големите дет фалират държавите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL
                          между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

                          за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
                          П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
                          Last edited by absd; 03.01.2016, 23:24.
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            тези хамериканци не мога да ги мисля....важното е ние да хванем дъното доколкото е възможно
                            дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL

                            P.S.
                            тука тоя чарт също е бая интересен и се вижда един мазен GAP през 2002 на около 25$ може и до там да отиде знам ли ги, но гапа трябва да се запълни

                            http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=CL&p=m1
                            Last edited by michaelis12; 03.01.2016, 23:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                              да ти кажа честно за отваряне на позиция си е добра възможност настоящата цена....но според мен ще има още път надолу нещо около 24-28 $ и тъпкане на това ниво дълго и напоително преди да обърнем палачинката

                              П.С. да те питам ако си хванал дадена цена като дъно при петрола и си сигурен в нея(до колкото е възможно)през кои позиции би го отиграл..като потенциал за ръст при обръщане на тренда
                              .
                              няма сигурно тука аз чакам да излезна от SPX позициите и после купувам RSX те тея са вързани с петрола, ако той скочи и те скачат неминуемо с него. До 2 години това ше се вдигне айде да не е на 100 ама ше се вдигне и то бая както и рублата с петрола, който джитка форекс да зяпа рублата и норвежката крона ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                тези хамериканци не мога да ги мисля....важното е ние да хванем дъното доколкото е възможно
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X