IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

    Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.
    всеки се учи докато е жив .......... който си помисли, че знае всичко бързо се занулява

    =============

    ти да не се разсърди на онова "Яскеляйнен"? .......... това е един много добър вратар от финландия който дълги години пазеше в англия ........... знам, че не си много по футбола и затова правя това уточнение

    https://en.wikipedia.org/wiki/Jussi_...skel%C3%A4inen

    харесвах как пазеше Яскеляйнен ......... така както харесвам и твоите коментари ......... нищо лично!!!
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

      Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.
      всеки се учи докато е жив .......... който си помисли, че знае всичко бързо се занулява

      =============

      ти да не се разсърди на онова "Яскеляйнен"? .......... това е един много добър вратар от финландия който дълги години пазеше в англия ........... знам, че не си много по футбола и затова правя това уточнение

      https://en.wikipedia.org/wiki/Jussi_...skel%C3%A4inen

      харесвах как пазеше Яскеляйнен ......... така както харесвам и твоите коментари ......... нищо лично!!!
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        какъв шорт, какъв кеш, бе, Яскелайнен? ............. война, хиперинфлация, пари като шума
        Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

          Vstoxx, short Autos, short btp, short retail, short cement. Long cash
          какъв шорт, какъв кеш, бе, Яскелайнен? ............. война, хиперинфлация, пари като шума
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            ти лично как би се подготвил при лошо стечение на обстоятелствата? ........... в смисъл на какви активи би заложил? ........ как би се прегрупирал?

            за злато е ясно .......... в проценти как ще разпределиш портфейла?
            Vstoxx, short Autos, short btp, short retail, short cement. Long cash

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Все пак казвам, че най-вероятно няма да има ТСВ. И като споменавам 1939г. и политическия риск, мисля че подходящо да направя такова уточнението, т.е. че няма да има

              Дсъщност ВСВ не се е отразила лошо на дългосрочно инвестиращите в американски акции. Сега обаче нещата се пропукват политически точно в САЩ и на мене ми светват червени лампички. Но не мисля, че ще стане нещо радикално в непосредствено бъдеще

              ти лично как би се подготвил при лошо стечение на обстоятелствата? ........... в смисъл на какви активи би заложил? ........ как би се прегрупирал?

              за злато е ясно .......... в проценти как ще разпределиш портфейла?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Все пак казвам, че най-вероятно няма да има ТСВ. И като споменавам 1939г. и политическия риск, мисля че подходящо да направя такова уточнението, т.е. че няма да има

                Дсъщност ВСВ не се е отразила лошо на дългосрочно инвестиращите в американски акции. Сега обаче нещата се пропукват политически точно в САЩ и на мене ми светват червени лампички. Но не мисля, че ще стане нещо радикално в непосредствено бъдеще

                Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                от доста време не бях чел за очаквания за ТСВ ........ направо ме изумяваш...

                Коментар


                • Аз пък съм нито бик нито мечка, а прасе. Просто ме кефи да се въргалям в тази волатилност и да грухтя. Deal of the day: long baozun at 32.20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    А всъщност това, за което най-много се чудя сега е дали тезата за дългосрочното инвестиране наистина е валидна, предвид политическите рискове. Според мене политическият риск в момента е по-толям отколкото е бил през 1939г.

                    Не че смятам, че ще задължително има трета световна война, най-вероятно не, но бъдещето може да се окаже доста различно от миналото
                    от доста време не бях чел за очаквания за ТСВ ........ направо ме изумяваш...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Но също и не очаквам да има огромен срив, както доста хора от форума смятаха до скоро (и вероятно още мислят така)

                      Коментар


                      • Зависи какво имаш предвид под бик. Бик съм в смисъл, че държа акции. Но това не значи, че съм много голям оптимист за следващите две години

                        А всъщност това, за което най-много се чудя сега е дали тезата за дългосрочното инвестиране наистина е валидна, предвид политическите рискове. Според мене политическият риск в момента е по-голям отколкото е бил през 1939г. Не че смятам, че задължително ще има трета световна война, най-вероятно не, но бъдещето може да се окаже доста различно от миналото

                        Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Ти бик или мечка си в момента ?
                        Last edited by Money; 12.11.2018, 20:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                          Here’s Silvia Dall’Angelo at Hermes Investment Management:

                          “A constrained president Trump might focus more forcefully on his trade agenda, an area where he enjoys wider freedom to implement policies without Congress approval. Hence, the risk of an escalation of trade tensions with China will linger.”
                          Ти бик или мечка си в момента ?

                          Коментар




                          • Here’s Silvia Dall’Angelo at Hermes Investment Management:

                            “A constrained president Trump might focus more forcefully on his trade agenda, an area where he enjoys wider freedom to implement policies without Congress approval. Hence, the risk of an escalation of trade tensions with China will linger.”

                            Коментар


                            • ай честито петролът падна под 60 на 59 до кренвирша ми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                пипимиши
                                обаче сега като дигне от 59 малко нагоре и тия по битивиту и политици и мъникенки ще се развикат веднага - петролът дига по борсити , така че дигами цинити по бинзинустанциити . хяхяхяхяяхяхяххяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                                така е

                                петролЪ пада, но бендзина твърдо нье падъ
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X