IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте колеги. Досега не съм инвестирал на американския пазар, но в последно време започвам много да се замислям, тъй като съм си "харесал" Philip Morris. Виждам че най-ниската цена през последната година е около 65$. Ако акцията падне до тези нива, бих я добавил към дивидентния портфейл. Дори при тези нива е на цена/печалба от 16, което не е чак толкова надута като другите. Дивидента им също не е лош. Вие какво мислите? Как точно става плащането на данъка ако продам с капиталова печалба в бъдеще? Плащам 10% от печалбата като плосък данък към НАП на следващата година? Предварително благодаря за отговорите.

    Коментар


    • ее изплашили са се малко, като го гледам прилича на миналата година и са полека почва да взима засилка, ....



      като еврото затвори ей тая хралупа там, влизам и с шесте крака на жълтия

      Last edited by michaelis12; 01.08.2019, 23:48.

      Коментар


      • ами Човекът им обясни на ФЕД, че е уместно да свалят лихвите с 0,50%, но те не го послушаха!
        ...и ето какъв е резултата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Вчера маркет даун / долар ъп = на кисел Тръмп.
          Естествено не пропусна да насоли феда.
          Ма тоя дето го назначи той си е наистина шматка, по добре да бе оставил бабето.
          Тръмп не е назначил никой.Хората които го назначиха назначиха и Пауъл.

          Коментар


          • Вчера маркет даун / долар ъп = на кисел Тръмп.
            Естествено не пропусна да насоли феда.
            Ма тоя дето го назначи той си е наистина шматка, по добре да бе оставил бабето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HSBC Разгледай мнение
              Добри отчети.

              Гугъл +9%
              Старбъкс +5.75%
              Идеално време за скъсяване на дъртия Дау -сел от 26910 цел есента на 2021г -

              Коментар


              • Ще гледате ли шоуто
                https://www.marketwatch.com/story/fe...deo-2019-07-31
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Добри отчети.

                  Гугъл +9%
                  Старбъкс +5.75%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    И на мене множко ми се види. И в най мечия вариант идните години ме съмнясва да се скине под 1850.
                    аз някъде ми се чини макс още веднъж нещо на 3020/3050 и после къде 2700 първа спирка там е първия съпорт ше има подскок, после малко нагоре нещо 2850 горе доле и евентуално в края на годината ако не чак догодина живот и здраве Март дъното къде 2100/2200 макс ако отиде на 1600 треа да са нападнали Иран, Чайната и Русланд едновременно ....
                    Та мисълта ми беше като се изсули на 2200 тек тогава ше се заемат с тия лихви сега мисля ньет, борсата е в небесата чий да го дървят ако са ги свалят ? До 3500 мноо ме съмнява да ходи
                    Last edited by michaelis12; 24.07.2019, 13:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      не е ли малко много ве Котър ? то и тва ше дое ама малко по късно мислим .... Иначе ските съм ги намазал отдавна само Paypala ме ебава да им се невиди .... ама и той ше слезе нема къде да оди
                      И на мене множко ми се види. И в най мечия вариант идните години ме съмнясва да се скине под 1850.
                      Last edited by pipbel; 24.07.2019, 13:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Аз пък очяквам от 3200 да започне корекция за 1600 тоест 50% по пързалката , намазвай ските
                        не е ли малко много ве Котър ? то и тва ше дое ама малко по късно мислим .... Иначе ските съм ги намазал отдавна само Paypala ме ебава да им се невиди .... ама и той ше слезе нема къде да оди
                        Last edited by michaelis12; 24.07.2019, 11:31.

                        Коментар


                        • Аз пък очяквам от 3200 да започне корекция за 1600 тоест 50% по пързалката , намазвай ските
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Това е очаквания вариант ,но чипа е сменен коледното рали стана ски слаум .
                            Очакван спокоен август и корекция едва ли
                            всичко може, затова съм влезнал за Октомври че ще е под 2950 барем слезне до тогава .... ако ли не ше го мислим есента. Ти внимавай с IBEX35 че нещо не е много ок и той

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              тия не работат по поръчка, са ше го юрнат да си помисли дори цветарката на Гошо Кирков че е нагоре после може с грозен гап от 100 точки надоле и без да спира, така са нагласили AIто ....
                              Това е очаквания вариант ,но чипа е сменен коледното рали стана ски слаум .
                              Очакван спокоен август и корекция едва ли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Е, нека падне, де. Всички това чакаме сега... Заредили кеша чакаме на гюме и не пада...

                                тия не работат по поръчка, са ше го юрнат да си помисли дори цветарката на Гошо Кирков че е нагоре после може с грозен гап от 100 точки надоле и без да спира, така са нагласили AIто ....

                                Коментар

                                Working...
                                X