IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
    Капиталовите пазари, са пословични с безумните си движения...
    Днес пазаар потвърди славата си!

    След невероятния антирекорд в молбите за безработица и факта, че САЩ, вече са страна номер 1 по заразени с Короната. Лебедовия етюд на безумието беше изигран, за пореден път, с отчитането на впечатляващи ръстове!

    За да си дадем сметка за това, което следва, с оглед на факта, че САЩ и Тръмп, на практика отхвърлят карантините, малко онагледяване от Ню Йорк!

    Случващото се на капиталовия пазар, на практика е абсолютен пир по време на чума!

    Скандал! COVID-19 уби медик от болница в Ню Йорк, където персоналът носи чували вместо защитно облекло СНИМКИ

    Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/skandal-covid...ews735396.html

    Ето ги и въпросните чували!




    Положението е много сериозно! И докато страните от Европа, на практика приемат пълната карантина, като единствен изход, за да не се стигне до някакви бруталии..... В САЩ не се вижда по никакъв начин, индикация за въвеждането на подобни мерки!

    Каквито и програми да обещава ФЕД, ако не се вземат мерки и страната пламне с над 1 милион болни до 3 седмици, просто не знам каква ще е ситуацията там!

    За мен ако някой е успял да хване кинжалите и към момента, да е на печалба, не знам дали няма да съжалява ако не излезне от позиция, следващата седмица! Ако не замразят държавата, просто не си представям какво чудо трябва да се случи, за да не тръгне масово....
    Германия и Англия отказваха карантините, но в крайна сметка клекнаха! Според мен САЩ, по един или друг начин, също ще бъдат принудени да въведат пълна карантина! Вече са страна номер 1 по брой заразени!

    п.п.

    Случващото се сега, много наподобява случващото се от миналата седмица, когато пазара от +10% на 13 март/петък, в последствие доведе до спадове през новата седмица и до достигането на абсолютни дъна!
    Пазара калкулира програмата на Фед абсолютно нормално е да направи тези движения, но за нов връх не мисля, че може да говориме. Пазара трябва да се готви да калкулира масови фалити. Не мисля, че ще имат реален проблем с бактерията освен че на нейна база ще преразпределят капитала при тях си.Ще поизчистят доста компании коиито и без това трябва да бъдат изчистени и така. Тоест естествения подбор ще е в сферата на капитала, а не в популацията на населението.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Най доброто 3-дневно рали от 1933 г. /според Bloomberg/
      Много готино!

      Коментар


      • Капиталовите пазари, са пословични с безумните си движения...
        Днес пазаар потвърди славата си!

        След невероятния антирекорд в молбите за безработица и факта, че САЩ, вече са страна номер 1 по заразени с Короната. Лебедовия етюд на безумието беше изигран, за пореден път, с отчитането на впечатляващи ръстове!

        За да си дадем сметка за това, което следва, с оглед на факта, че САЩ и Тръмп, на практика отхвърлят карантините, малко онагледяване от Ню Йорк!

        Случващото се на капиталовия пазар, на практика е абсолютен пир по време на чума!

        Скандал! COVID-19 уби медик от болница в Ню Йорк, където персоналът носи чували вместо защитно облекло СНИМКИ

        Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/skandal-covid...ews735396.html

        Ето ги и въпросните чували!




        Положението е много сериозно! И докато страните от Европа, на практика приемат пълната карантина, като единствен изход, за да не се стигне до някакви бруталии..... В САЩ не се вижда по никакъв начин, индикация за въвеждането на подобни мерки!

        Каквито и програми да обещава ФЕД, ако не се вземат мерки и страната пламне с над 1 милион болни до 3 седмици, просто не знам каква ще е ситуацията там!

        За мен ако някой е успял да хване кинжалите и към момента, да е на печалба, не знам дали няма да съжалява ако не излезне от позиция, следващата седмица! Ако не замразят държавата, просто не си представям какво чудо трябва да се случи, за да не тръгне масово....
        Германия и Англия отказваха карантините, но в крайна сметка клекнаха! Според мен САЩ, по един или друг начин, също ще бъдат принудени да въведат пълна карантина! Вече са страна номер 1 по брой заразени!

        п.п.

        Случващото се сега, много наподобява случващото се от миналата седмица, когато пазара от +10% на 13 март/петък, в последствие доведе до спадове през новата седмица и до достигането на абсолютни дъна!
        Last edited by Mike Florida; 27.03.2020, 00:12.

        Коментар


        • Най доброто 3-дневно рали от 1933 г. /според Bloomberg/

          Коментар


          • Howard Marks hasn't seen the bottom, but he's not waiting

            “What this tells me is that optimism still hasn’t been entirely eradicated and replaced by capitulation. Typically, the bottom is reached only when optimism is nowhere to be found,” Marks wrote in a memo sent to clients, also released on Wednesday.

            Коментар


            • Не иска да връща Пазарът все наопаки на анализаторите, преди 10 дни колко всичко е ОК казваха, да се купува, днес пък отскочило твърде много, още лоши новини имали да се акумулират, продават някои ключови акции, по - долу ще ги взимат, а то си трупа процентите. Може би около 2400 да е било дъното, което си бе втора спирка от върха. Случаите на короната се увеличават в цял свят, но се вкарва навсякъде невероятно количество пари, което говори за сериозността на проблема. Ще изтряска пак надолу, въпропсът е кога...утре САЩ официално ще са държавата с най - много регистрирани случаи в света, с края на пролетната ваканция и страшно многото пътувания в страната, бързо минават 100 000 и ще видим NYSE, а и не след много ще изядат трилионите, независимо дали са 2-4-6 или повече.

              Както и да е, САЩ ще се оправи, за България и нашата икономика е страшно, ако не се върнем бързо към работа, защото ще се раздадат едни пари безцелно, вместо да се защитят и подпомогнат ключови отрасли и предприятия при нужда, ще ги дават на камериерки в празни хотели...нашите пари с лека ръка и размах. Ако нямат капацитет да измислят условията, това не е черешовата борса, да копират практиките и условията за отпускане на водещите икономики, като стеснят размерът спрямо нашите условия и бюджет. В САЩ 7 дни някъде дъвкаха проекта и претърпя доста положително развитие до финалната си фаза спрямо първоначалното предложение. Да препишеш от отличниците е просто, без особени усилия, знае го всеки ученик, дори и да се учи дистанционно.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Скъсих SP500 от 2603. Ще ме е много шубе да го оставя така а още по шубе да купувам утре някои европейски акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                  секаш не знаете, че лошите новини са добри за пазара, защото това означава още печатане
                  така е от години
                  Шанхайкомпозит само че по щатски. AMERIKA FIRST Ще има рейндж скоро. Нека президента Тръмп бди над Вас-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    FED а започна като японците да купува акции, Индексите са като ракети..... чакам към 25 000 да започна да скъсявам. Абсолютен балон. Ще му мислиме като света стане като Зимбабве дето всички ще сме минимум милярдери. Отново най-богатите се облагодеталстват и отново за нормалните хора нищо...
                    О да или по скоро към 24000 може би само да го кротнат мъничко. Искам Мед на 3000 долара, ама не я пускат гадта. По принцип са доста далече от японците някъде към четири пъти и притежават световната валута. Квадралион трябва Квадралион. Какви са тези трилони мижави.

                    Коментар


                    • секаш не знаете, че лошите новини са добри за пазара, защото това означава още печатане
                      така е от години

                      Коментар


                      • много оптимисти .. много нещо ...... според мен на 100% DAW пак ще падне под 19к така че умната ... yahoo finance - пазаря растял щото имало много молби за безработни ... къде му е позитивното на това не знам 3 млн души да са без работа ...

                        Коментар


                        • защо безработицата е брутална и невиждана в историята на сащ , пък индексите така катерят .

                          или той просто пазаря храносмила даните . ихихиххих. така ще си отидете с тоя фондамент дето ви казват да пишете за него

                          Коментар


                          • Айде на доле, че нещо стана голем оптимизма.

                            Коментар


                            • General Dynamics гледам на p/e 11 с дивидент от 3.6%

                              Днес са нагоре с 9% и пак изглеждат на сметка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                И аз си помислих същото. Ама викам, хайде да не ги дразня "старите".




                                За AXP днес трябва да си доволен.
                                Щом не сте уплашени, значи още нямаме мечи пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X