IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Голяма работа са туй журналята..а що ще стане като virus accelerates in 48 other states...

    ccl +10%
    и аз нещо не вдявам цялата работа ..... това че намаляват day on day случаите (включително и смъртните) не значи че вируса си е заминал или ще си затръгва, просто му се намаля скоростта на разпространение т.е. ще отнеме малко по дълго време за да стигне до бройката Х (съответно У % от населението). то това беше и цялата идея на тоя social distancing - фундаментално промяна няма, но пазара хвърчи все едно изнамерихме цяра....

    тука по=опитните ще кажат дали не е просто игра за волатилност.... нагоре-надолу ......
    и/или се търси да направи още един лег надолу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


      ccl +10%
      +27 вече стигна,

      Mдаа, белите фереджета... сторена добавка та да ги закръгля на 9ка.

      А дедо добавя скъпо и после продава двойно по евтино...загубил е форма. Ще ме накара да разкарам брк-то му де открих позиция наскоро, дорде е още на зеленко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
        класически бичи капан
        разтоварих ABBV и разни други шитове, дето бях накупил предния месец
        Възможно, но и твърде много стимули се изсипаха върху пазара, отиграват се много позитивни очаквания за бързо възстановяване на икономиката.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • класически бичи капан
          разтоварих ABBV и разни други шитове, дето бях накупил предния месец

          Коментар


          • Гледайте хората как живеят в по-малките градове, как да се разпространи 'короната', как па някой не е изпляскал един 8 етажен блок .
            Click image for larger version

Name:	houses.jpg
Views:	1
Size:	76.3 КБ
ID:	3575351

            Коментар


            • Ако погледнем положително на нещата - икономическите стимули и ликвидност наливана от ЦБ и правителства е безпрецедентна, така че ще видим колко дълбока и продължителна ще е тази рецесия.

              Коментар


              • Очакван спад на БВП за щатите (BofA):

                Click image for larger version

Name:	GDP drop.jpg
Views:	1
Size:	31.9 КБ
ID:	3575344



                И малко перспектива в исторически план:


                Click image for larger version

Name:	History_GDP drop.jpg
Views:	1
Size:	47.2 КБ
ID:	3575345

                Коментар


                • Тази рецесия няма да се размине толкова бързо и толкова лесно колкото ни се иска

                  The ECRI’s US Weekly Leading Index - The index, which is a composite of high frequency data points, including: money supply data, stock prices, an industrial markets price index developed by the organization, mortgage applications, bond quality spread, bond yields, and initial jobless claims.

                  Click image for larger version

Name:	ECRI INDX.jpg
Views:	1
Size:	47.8 КБ
ID:	3575338




                  ECRI commented on the WLI in a recent post:
                  “A recession’s severity is measured by its depth, diffusion and duration, or what we call the 3Ds. In terms of depth, this recession looks extreme, and will likely be the deepest in living memory. It’s also exceptionally widespread in terms of industries affected, so in terms of diffusion, as well, it’s a severe recession…Historically, the vigor of a recovery – at least in its first year – has been proportional to the depth of the preceding recession. But this time around, a sustained “V” shaped recovery is improbable.
                  “Sure, it might start with a little bit of a “V” as existing businesses get employees back to work. But so many small and medium size firms are going out of business that it might actually require rebuilding rather than restarting business relationships to really get things going. In any case, people may not be so eager to get out there to restaurants and entertainment venues and mingle – not until they feel safe. That could take a while, and will hamper the services side of the economy.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    С коя ще добиваш ?

                    ПС Бе тия круизи и авиота де хукнаха бе, още съм на 1ва взятка само...
                    Една със залежи от всичко. Ама май няма да я дочакаме на сносна цена, а на сегашната истински удар не може да се направи виж на 3-3,50 пълня якоооооо . Да не си взел луфтвафе? Иначе пилето ми е интересно имам от много време на 20 дойче марки взето ама така и не го разиграха както ми се иска. Цял пилчарник
                    Last edited by Muller; 06.04.2020, 16:43.

                    Коментар


                    • U.S. Stocks Set to Gain as Virus Slows in Some Areas
                      Голяма работа са туй журналята..а що ще стане като virus accelerates in 48 other states...

                      ccl +10%
                      Last edited by pipbel; 06.04.2020, 16:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                        пък една добивна ме чака.
                        С коя ще добиваш ?

                        ПС Бе тия круизи и авиота де хукнаха бе, още съм на 1ва взятка само...
                        Last edited by pipbel; 06.04.2020, 16:18.

                        Коментар


                        • Кефче, 8-9% гледам примаркет за новата RTX. Петък сефте се търгуваше след мърджъра та открих сметка. Доста паднаха и юнайтид и рейтеона та бая ефтинки изглеждаха.
                          В тоя сектор не бях стъпвал досега.
                          Трябваше май повечко да взема м...му.
                          Last edited by pipbel; 06.04.2020, 16:13.

                          Коментар


                          • Ауууу направихме троен връх в евраци на GILD мисля да продам и да оставиме спасяването на човечеството на Вас. Не е много но от сърце. Ще има за едно празнество със салфетки когато се отворят заведенията. пък една добивна ме чака.

                            Коментар


                            • Ами обмислям нещо подобно, но по простичко, с ребалансирания през определен период

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                A SPY
                                Интересува те стратегията ми как се представя или общия пърформънс на портфейла ? Това са различни неща. А и един портфейл може да включва много стратегии и инструменти, вкл.и противоположни...хеджиращи, лостови, моментумни, фишинг и т.н.
                                А и стратегиите се менят...едно е какво съм мислил преди 1-2-3г и планирал за края на цикъла, друго е в откровен мечи пазар като сега, когато е времето човек да прояви повече алчност....но не и прекалена, преди изборите. А знам ли пък след месец два да кажем какъв акъл ще ми дойде...

                                Kъм момента да, бия го с всички сектори на портфейла си, дори и с вкл.кеш.
                                Как да ти дам за 5г след като в началото на 2017г правих основна реформа на пф и 30% от общото е на малкия ми син, при него е тип златна пеперуда.
                                Ма мога за 3г период да кажем. Например към 31 Ян. преди последните големи мечи хора пф на малкия е било на 92% от пърформанса на спай, сега е на +11% спрямо него, съответно моята част без кеша с 2% повече от него, в момента 10 отгоре, с кеша - съответно 9% по зле от спай, сега 6 повече.

                                Коментар

                                Working...
                                X