IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Не пущат такава информация не случайно

    Щото масовите убийци са белички. А полицята убива предимно чернокожи. В случая по обвинение, че ползвал фалшиви пари и с видео, което показва, че не е оказал съпротива...

    Неприятно, но факт. Щатите си остават силно расистка държава. Те са си традиционно такава де. Но дали масово българите не са расисти?
    Стига бе, Мишо, силно расистка държава с черен президент.. И какво значи дали българите са расисти, аз например също съм скептичен към колективния интелектуален потенциал на някои общности, но няма как да отричам, че има хиляди/че може и милони да са/ черни и цигани, които са по-стойностни хора от мен.

    Коментар


    • Не пущат такава информация не случайно

      Щото масовите убийци са белички. А полицята убива предимно чернокожи. В случая по обвинение, че ползвал фалшиви пари и с видео, което показва, че не е оказал съпротива...

      Неприятно, но факт. Щатите си остават силно расистка държава. Те са си традиционно такава де. Но дали масово българите не са расисти?

      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Май май ще си паснем и политически с тебе.
      Представят в момента тези боклуци като борци за справедливост. Че едно негро било се задушило, най вероятно по невнимание от ченгето. Сякаш няма случаи и с бели...
      А никой не задава правилните въпроси - колко ченгета биват убивани годишно от такива като тоя ?
      Как така само 6-7% от населението е отговорно за 60-70% от убийствата в страната, и не само убийства, колко бели са убити от черни сравнено с черни от бели и т.н.
      И кой всъщност има повече право на протести ? Не и тия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Май май ще си паснем и политически с тебе.
        Представят в момента тези боклуци като борци за справедливост. Че едно негро било се задушило, най вероятно по невнимание от ченгето. Сякаш няма случаи и с бели...
        А никой не задава правилните въпроси - колко ченгета биват убивани годишно от такива като тоя ?
        Как така само 6-7% от населението е отговорно за 60-70% от убийствата в страната, и не само убийства, колко бели са убити от черни сравнено с черни от бели и т.н.
        И кой всъщност има повече право на протести ? Не и тия.
        Прав си за някои неща, но и видеото, което гледах, не беше гот, с коляно върху врата на човека, независимо какъв цвят е, а те трима полицаи, можеха да го удържат спокойно и без този прийом. За тях ще има следствие, съд, присъда, не става за ден - два.

        А 99% от протестиращите са пълни лумпени, гамени и идиоти, които хич не им пука за човека, а се възползват от ситуацията, за да отприщят на воля първичното и дивашко в себе си и да безчинстват. Нещо като новите футболни "фенове" в нас, който не знаят и кой отбор подкрепят, но за чупене, бой и вандализъм са в глутницата за избиване на комплекси за малоценност. Не трябва да се допуска да палят, грабят бизнесите на честните работещи, масови арести и ако е необходимо националната гвардия да спре тази маймунщина.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Както навсякъде и при бирата неограничените пари докараха "стартъпи". Не е само това, разбира се. Бунтовете в САЩ вкараха още една променлива. Изобщо не съм убеден, че демократите няма да ги насърчат, дори с цената на пълна разруха на цели градове.
          Май май ще си паснем и политически с тебе.
          Представят в момента тези боклуци като борци за справедливост. Че едно негро било се задушило, най вероятно по невнимание от ченгето. Сякаш няма случаи и с бели...
          А никой не задава правилните въпроси - колко ченгета биват убивани годишно от такива като тоя ?
          Как така само 6-7% от населението е отговорно за 60-70% от убийствата в страната, и не само убийства, колко бели са убити от черни сравнено с черни от бели и т.н.
          И кой всъщност има повече право на протести ? Не и тия.

          Коментар


          • Както навсякъде и при бирата неограничените пари докараха "стартъпи". Не е само това, разбира се. Бунтовете в САЩ вкараха още една променлива. Изобщо не съм убеден, че демократите няма да ги насърчат, дори с цената на пълна разруха на цели градове.

            Коментар


            • Благодаря за свежите идеи и на двамата.
              Ойл газ ( изключая двата рифайнъра дето смятам да подържа по дългосрочно) и ютилита много не са ми на сърце, обаче пък забелязах цяла индустрия дето досега не съм си завирал носа. Не съм бираджия, ама си струват май проучването. Забелязвам последните 3-4 години основните играчи са се сурнали ценово къде тройно...на какво се дължи - предстои да попрочетем това онова.

              Коментар


              • Ти си от моя отбор. И аз ги мислих тези, но тогава сложих на WES, после AM. Според мен не си заслужават на тази цена. Над 40 едва ли отиде скоро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Oй на батя панамчето...
                  Вече ми бе дало дабъл началото на годината, сега - пак, ма по голяма позиция след добавките при суркането покрай меците.
                  Даже изместило гледам с няколко $ ябълката от 3то място.

                  Tdoca пак хвана баиря неговата...трябваше по голяма порция да взема на 150 чакалото

                  Какво дебнете бе момци ? Давайте идеи да ги поразгледаме уикенда...
                  ONEOK (OKE) натурален газ

                  Коментар


                  • Аз по-долу писах едни. Тук не ми дава да кача .cvs файл, затова пак набързо: OGE, WY, NTR - ако паднат още малко; VTR е кур, но отива на интересна цена. TAP - защото нямам пийни в порфейла, но ще пада още
                    GWRS - под 10
                    CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                    Европа - OMV, но още надолу ако падне

                    Истината е, че нямам стотинка. Ядох го с "Монбат" днес. Чудя се дали да не изтегля всичко от БФБ, че братята с пилетата може да са следващите.

                    Коментар


                    • Oй на батя панамчето...
                      Вече ми бе дало дабъл началото на годината, сега - пак, ма по голяма позиция след добавките при суркането покрай меците.
                      Даже изместило гледам с няколко $ ябълката от 3то място.

                      Tdoca пак хвана баиря неговата...трябваше по голяма порция да взема на 150 чакалото

                      Какво дебнете бе момци ? Давайте идеи да ги поразгледаме уикенда...

                      Коментар


                      • Айде изпущих пика на шибаната Алдейра. От лакомия. Беше зело страшна засилка ама рязко смени посоката. Ся се чудя да го разкарам ли за без пари и да купя нещо свестно или да се донабутам.
                        Не че са много пари от тоя WELL, малко бях инвестирала пробно де се вика. Ама се дразня че не дават дивидент

                        Коментар


                        • HSBC ще е още още надолу. Много опасна игра. Следи Дейвид Уеб за тези работи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Твоя воля

                            Само ще кажа, че на Сити и Лимън мръсните ризи бяха в off-balance sheet entity-а, пък това което са правили е било неразбираемо за повечето хора. То и сега като обясняваш остава мъгла дори за интелигенти хора, камо ли тогава. Затова и тези неща бяха "невидими" за редовия инвеститор. Сега банките не могат да имат такива

                            Ставаше въпрос за HSBC - как ги виждаш нещата ...цена ?
                            ... въпреки, че ги наглеждам не бързам за вход - нещата бързо могат да загрубеят
                            https://www.bnnbloomberg.ca/former-h...-law-1.1442740
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Трябва да си имала акции на 18 май, за да получиш дивидента. Изчакай няколко дни и ако няма, питай брокера.

                              Имам ABBV, но взех на 75. Мисля, че не е никак добре да се купува сега. За Т писах малко по-долу. МММ е добра, но опитай да я вземеш малко по-евтино. Другите не съм ги гледал досега. Помисли и за данъците.
                              Last edited by terziеv; 29.05.2020, 11:17.

                              Коментар


                              • За дивиденти гледам са добри и тия: T, GPC, EMR, ABBV и МММ.
                                terziev, ти кога купи WELL? Да не би моите късно да съм взела, че още нямам дивидент
                                Last edited by IvelinaJensen; 29.05.2020, 10:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X