IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Мъжът ми вика да купя акции в оръжейна компания. Да знаете такива компании и дали изобщо може да се купят акции в тях? Аз се прецаках с евтините АМ вчера и май както всичко евтино накрая ще ми излязът скъпо. Никакви новини не намирам за тия. Да не са тръгнали да фалират и затова да са се затишили?
    Рейтеона, ала дебни ги по близо до 50$, локхийд също стават, ма под 300.

    https://www.finviz.com/quote.ashx?t=RTX&ty=c&ta=1&p=d

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Пък аз НЕ си купих ВАВА за 199 щото нямам пукнат долар. Ей така си го гледах и цедих лиги. Скъсах си нервите с тия акции. Не спирам да се псувам заради пропуснати ползи и лузърски транзакции - за 2 месеца сигурно 1500 лв съм пръснала по транзакции. Иначе мъжът ми е много доволен от печалбите ми. Да ми е жив и здрав да ме успокоява щото съм на ръба да се застрелям.
      в тая игра търпението му е майката. понякога търговията не се развива в посоката, в която сте очаквали. освен ако не сте купили някаква пълна боза, трябва да сте готови да я подържите известно време. особено пък ако плащате тлъстите комисионни на саксо (предполагам). а май ще е най-добре да си купете акции, които няма да ги гледате толкова и ще спите спокойно.

      Коментар


      • Мъжът ми вика да купя акции в оръжейна компания. Да знаете такива компании и дали изобщо може да се купят акции в тях? Аз се прецаках с евтините АМ вчера и май както всичко евтино накрая ще ми излязът скъпо. Никакви новини не намирам за тия. Да не са тръгнали да фалират и затова да са се затишили?

        Коментар


        • И при нвидиа само 20$ ми трябват за дабъл, найс...джейди вече ми го даде, ама днес двете с бабката ме разбиват

          Коментар


          • Пък аз НЕ си купих ВАВА за 199 щото нямам пукнат долар. Ей така си го гледах и цедих лиги. Скъсах си нервите с тия акции. Не спирам да се псувам заради пропуснати ползи и лузърски транзакции - за 2 месеца сигурно 1500 лв съм пръснала по транзакции. Иначе мъжът ми е много доволен от печалбите ми. Да ми е жив и здрав да ме успокоява щото съм на ръба да се застрелям.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              BABA на 203 (adaptive алгоритъмът на IBKR за първи път ми изкарва толкова по-добра цена. Явно има смисъл от него.)
              SO на 52,67 (тъпо малко, защото съм го купувал за дейтрейдинг на 50 и съм го продавал на 53)
              колега, какъв е тоя "умен" алгоритъм? аз купих на 200,50 през смотания etoro, дето изглежда все едно разцъквам някоя игра
              вмомента всъщност сменям брокера и разигравам едни дребни 600$, тъй че то си е един вид игра

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Трябва да излезе пазара нагоре, обикновено до към 18:00 h излизат мечо настроените(това почти всеки ден се наблюдава) и след това почват да бичат.
                Днес пазара мисля че ще е равно или малък спад ,но другата седмица ще е бича.....Така е казал господин соломон от Голдман шаш.... ще отваряме икономики и пазари...?

                Коментар


                • Трябва да излезе пазара нагоре, обикновено до към 18:00 h излизат мечо настроените(това почти всеки ден се наблюдава) и след това почват да бичат.

                  Коментар


                  • Тръмп го играе сякаш иска да си купи акции на BABA евтино. Отчетът е велик, китайците са от 22 век направо.

                    Наблъсках кеша като маймуна, защото вече ме болят очите от зяпане на графики. Никакви лимити, пазарни само. Баш като електронна игра. Вкарах една моя годишна заплата за минута две.

                    BABA на 203 (adaptive алгоритъмът на IBKR за първи път ми изкарва толкова по-добра цена. Явно има смисъл от него.)
                    SO на 52,67 (тъпо малко, защото съм го купувал за дейтрейдинг на 50 и съм го продавал на 53)

                    Една малка сума я слагам на лимитирана и надявам се приключих с борсовата търговия за известно време. Нещо не ми приема OCO поръчката, но не ми се занимава да мисля какво съм объркал.

                    Хубави празници на всички!

                    Коментар


                    • Alibaba Group Holding Co. (BABA) - Get Report posted stronger-than-expected fourth quarter earnings Friday, as China's months-long lockdown boosted online sales for Asia's most valuable tech company.

                      Alibaba said diluted non-GAAP earnings for the three months ending in March, the company's fiscal third quarter, were pegged at $1.30 per share, topping Wall Street's estimate of around 86 cents per share. Group revenues, Alibaba said, rose 22% from last year to $16.144 billion, again topping analysts' estimates of a $15.28 billion tally. Cloud computing revenues, Alibaba said, rose 58% to a record $1.725 billion.
                      Гледам падат към 5% заедно с джейди, ама това няма нищо общо с отчетите, въпреки тях дори...

                      Коментар


                      • За държане говоря. Специално SO не е висок дивидента. За друго нямам сили. Току що приключих работа и не ми се ще и днес да заседна до 11 часа на компа. AES много падна вчера, но пак изглежда надценен и не ми се занимава със зелени педалщини.

                        ---

                        Пускам да ловя BABA на 205.
                        Last edited by terziеv; 22.05.2020, 16:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ravnovesie тука пускаше едно време данни от Интерактив брокърс. До колкото си спомням, нещо от сорта на 80% от ритейл дей трейдърите не само, че не бият пазара ами и като цяло губят.


                          Тази мания на Дей трейдинг я рекламират ИП , сещайте се защо...
                          Всеки трябва да си намери оптималния период за ребалансиране на портфейла...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • SO за дей трейдинг ли? Те са по-скоро готино дивидентно ютилити за дълго държане.


                            Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Стига глупости, давайте предложения за акции с потенциал. Oт северния насдак обещаваща изглежда Alfa Laval, но не ми се занимава с ADR-и, a в SEK да търгувам съвсем нямам нерви.

                            Конкретно за NYSE се облизвам за NTR. На хартия цената е идеална за вход, ама тоз бизнес торовете ми е мътна индия. Доколко се влияе от зелените простотии.

                            Вчера яко паднаха ел. производителите. Aко SO и EXC днес мръднат още надолу, ще се набухам там. Очевидно PPL няма да е, защото дивидентаджиите са се юрнали натам и цената все скача.

                            Отделно много бих помолил pipbel за мнение, дали все още ALK е изгодна за допълване. Май бях прекалено предпазлив там.

                            Коментар


                            • Както предположих преди няколко дни, никой нормален лидер не би затворил икономиката, независимо от силата на втоаа, трета и т.н. вълна. Вчера Тръмп го заяви, че ще борят проблема при нужда, но без lockdown. Сега фокусът се прехвърля отново върху Китай и в частност Хонк Конг, където се пекат нови протести.

                              Както пишат и други, възможностите остават при еднинични акции, индексите не са на оферта, като към момента е по - скоро време да се продаде и зачака лятото.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Стига глупости, давайте предложения за акции с потенциал. Oт северния насдак обещаваща изглежда Alfa Laval, но не ми се занимава с ADR-и, a в SEK да търгувам съвсем нямам нерви.

                                Конкретно за NYSE се облизвам за NTR. На хартия цената е идеална за вход, ама тоз бизнес торовете ми е мътна индия. Доколко се влияе от зелените простотии.

                                Вчера яко паднаха ел. производителите. Aко SO и EXC днес мръднат още надолу, ще се набухам там. Очевидно PPL няма да е, защото дивидентаджиите са се юрнали натам и цената все скача.

                                Отделно много бих помолил pipbel за мнение, дали все още ALK е изгодна за допълване. Май бях прекалено предпазлив там.

                                Коментар

                                Working...
                                X