IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    За който искаше оръжия - https://www.borsaitaliana.it/borsa/a...5.html?lang=en

    Не е на NYSE, но пък е страшна далавера. Жалко, че нямам никакви евраци. Според мен ще удари 8 до края на годината.
    От кой ръкав ги вадиш тия зайчета....хеликоптери и електроника ли правят ?
    Страната на произход нещо не ми се нрави особено обаче..тепърва проблеми
    Last edited by pipbel; 27.05.2020, 10:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Ще си изям ушите, дето бях толкова предпазлив с младежите от Аляска.
      И аз , ама за TUI ..мноооого се чудих на 3 евро
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • За който искаше оръжия - https://www.borsaitaliana.it/borsa/a...5.html?lang=en

        Не е на NYSE, но пък е страшна далавера. Жалко, че нямам никакви евраци. Според мен ще удари 8 до края на годината.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Те точно от това ме е страх - https://seekingalpha.com/article/434...mment-85365844

          Китайците да не прее... долара и да останем с пръст в ... Гайките вече ги внасяме от Китай.
          Китайците са пътници. След безпрецедентния и нагъл блицкриг, който извършиха е време да им се обяви тотална война. Доларът ще остане хегемон, но идващите събития вероятно ще предизвикат корекция на борсата. Янките се справиха перфектно до момента-

          Коментар


          • И това го има. Както казах, само един от сигналите е. Ако те е шубе за AM, сега е моментът да го разкараш. +5% e досега. Аз лично ще държа.

            По-важният въпрос обаче, като гледам днес пазарите, е кой ще работи, щом всички станем милионери от борсата. Просто е нереално какво става в момента. Сума народ осигури и внуците.

            Фондовете купуват като невидели. В случая вървят една крачка след дребните риби и увличат още по дребни. Докъде ли ще ни занесе тренда.
            Last edited by terziеv; 26.05.2020, 22:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Шефовете в компаниите са длъжни да декларират, когато купуват/продават акции на собствената си компания. Когато някой вътрешен купува, вероятно очаква повишение. Не е нещо напълно сигурно, но все пак е индикатор.
              Струва ми се, че използват тия анонсирания на вътрешни покупко/продажби с цел да объркват хората. Помня на Vestas вътрешен човек си продаваше акциите за 590 кр. Реших че явно ще падат и избърах да продам и моите. Беше преди 2 седмици. От тогава акциите на Vestas са все нагоре и стигнаха 680 кр. Подведоха ме ме много мазно. Аз иначе си бях планувала да растат още много ама им се вързах като последния глупак. Когато чета по-малко и действам по интуиция сякаш по-добре ми се получават нещата. Много мислене ме води до грешки

              Коментар


              • Ще си изям ушите, дето бях толкова предпазлив с младежите от Аляска.

                Коментар


                • Еха, те круизите фърчат повече от авионите бе...

                  Коментар


                  • Те точно от това ме е страх - https://seekingalpha.com/article/434...mment-85365844

                    Китайците да не прее... долара и да останем с пръст в ... Гайките вече ги внасяме от Китай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      terziev, сори за невежеството ама какво би следвало да означава това изкупуване на собствени акции за курса на акциите и за самите компании. Доколкото схванах може да довече до временно покачване на курса на акциите им, което обаче да не е дългосрочно. Може ли да ми го изтълкуваш като за невежи.
                      Шефовете в компаниите са длъжни да декларират, когато купуват/продават акции на собствената си компания. Когато някой вътрешен купува, вероятно очаква повишение. Не е нещо напълно сигурно, но все пак е индикатор.

                      Коментар


                      • terziev, сори за невежеството ама какво би следвало да означава това изкупуване на собствени акции за курса на акциите и за самите компании. Доколкото схванах може да довече до временно покачване на курса на акциите им, което обаче да не е дългосрочно. Може ли да ми го изтълкуваш като за невежи.
                        Last edited by IvelinaJensen; 26.05.2020, 16:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ако бъде преизбран ще стане доста съмнителна тезата за дългосрочното държане на американски акции.

                          А краткосрочният ефект може и да е нагоре и надолу. Дано да е нагоре, че да можем да се отървем от американските акции на добра цена.


                          Ако мистър Тръмп спечели, много се надявам Дау да изкърти психологическия таван от 30 000.
                          Много ме кефи прическата му, а и на него му отива ролята на американски президент. Наглед безпардонен шоумен, обича да се шегува с чуждестранните политици. Но по сериозните въпроси подхожда сериозно.
                          Примерно в Сирия при ескалацията на конфликта, когато човечеството беше на прага на 3-та световна война, не се бави дълго, и взе решение за изтегляне на военните сили...
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Fortum-a досега +3.50%. Определенио смазва Iberdrola в съпоставителен план. В премаркета WELL удари 50, а AM 4.45. Кака се ожени.

                            ALK и STOR да не говорим. pipbel, защо направо не почнеш да пишеш статиите в инвестора?
                            Last edited by terziеv; 26.05.2020, 15:58.

                            Коментар


                            • вижте какво казва Марадона:

                              Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                              Атака на 30 000 до 2-3 месеца

                              Нищо чудно да се случи, айде да е след 7-8 месеца

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Ако бъде преизбран ще стане доста съмнителна тезата за дългосрочното държане на американски акции.

                                А краткосрочният ефект може и да е нагоре и надолу. Дано да е нагоре, че да можем да се отървем от американските акции на добра цена.


                                To пък щото с Джо деменцията един мелтъп ни чака....
                                Най добре се отървавай още преди изборите щом си рекъл така.

                                Коментар

                                Working...
                                X