IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    На мене ми е чудно какво е мнението на хората, на които WASH им беше любима акция и взеха на $33 с идеята за бързи големи печалби

    За SOLO ми е интересно същото нещо, там даже е още по-зле положението

    И за още един куп други подобни
    Чак сега почвам да разбирам селебрититата, като се оплакват от по-нахални фенове. Ще ти отговоря, но само защото съм разнежен от снощните печалби и ти съчувствам за твоите загуби. И на мен ми се е случвало, разбирам те.

    WASH продължава да си е една от най-стабилните американски финове. Тук съм дългосрочно, никакви стопове не съм слагал. В момента съм на мъненка печалба, без дори да броим идващият дивидент. Ще допълвам при спад, но и в момента не е никак лошо за вход. Другите подобни от списъка ми са Arrow и Oppenheimer, но там сега е бая височко. За твоя неистова радост съм малко назад при WFC. А, за да те направя напълно щастлифт ще ти призная, че ET-то ми полюби маменцето, хиляди съм назад там, а на всичкото отгоре не мога да го продам зарад данъците. Ще се наложи да го търпя тоз близо 20% дивидент и това е. ET-то ми е една от първите купени акции на NYSE изобщо и не е като да не понаучих едно друго оттогава.

    SOLO е чисто спекулативна мини позиция. Там не съм в акции, а в уарънти с падеж 2024-та. Дал съм му да прибира печалбата при скок 80%.

    Мислех да ти напиша и рецепта за баклава, че за мисленето отиват бая въглехидрати, ама ще го оставя за другия път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Обикновено като конвертирам в JPEG и излиза доста по-едро. PNG го прави ситно. Ти сигурно също си на мак?
      И на мен ми мина през ума, че може от мака да е. Ама не ми се пробва на Windows.

      Аз продължавам да чакам залози за earnins на STOR и ADM, щото на едните отчетите излизат днес, а на другите други ден. За кво ми е тоя форум, ако няма прогнози. То коментари на вече случилото се и аз си го мога, ама кел файда.

      Коментар


      • На мене ми е чудно какво е мнението на хората, на които WASH им беше любима акция и взеха на $33 с идеята за бързи големи печалби

        За SOLO ми е интересно същото нещо, там даже е още по-зле положението

        И за още един куп други подобни

        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Чудно ми е какво е мнението на хората, които преди два три месеца казаха, че са излезли от пазара и чакаха спадове.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          PNG e. В какво трябва да е за да се чете? Пробвам JPG

          Помогна малко ама пак не е добре.
          Ето линк
          https://www.globenewswire.com/news-r...-to-Conta.html
          Обикновено като конвертирам в JPEG и излиза доста по-едро. PNG го прави ситно. Ти сигурно също си на мак?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Maй се ще се плъзгаме към ниво под 26 000 за Dow, какво ще кажете ?
            Посоката е само нагоре, всякакъв спад ще е момента аберация. Това в абсолютни стойности. Пък и не зяпай DJ, не е най-точният индикатор. Меко казано. Чудно ми е какво е мнението на хората, които преди два три месеца казаха, че са излезли от пазара и чакаха спадове.

            Миналата седмица открих, че залог в нещо като VIXY е по-нискорисков от късите фондове. Това ако смяташ, че ще има сериозен спад до края на годината.

            Коментар


            • Maй се ще се плъзгаме към ниво под 26 000 за Dow, какво ще кажете ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Да, има го тоя проблем

                В JPEG ли е?
                PNG e. В какво трябва да е за да се чете? Пробвам JPG

                Помогна малко ама пак не е добре.
                Ето линк
                https://www.globenewswire.com/news-r...-to-Conta.html
                Last edited by IvelinaJensen; 29.07.2020, 10:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?
                  Ксерокс може и те един ден да направят +250% ама след като първо паднат с още 90%

                  Интересно, че Стив Джобс е смятал, че Ксерокс са могли потенциално да бъдат толкова успешни, колкото Майкрософт и Епъл взети заедно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Видяхте ли това. Излиза в Trading View в Headlines. Не мога да разбера защо се прикачва като миниатюра. Как да го постна в нормален размер? Приканват пострадалите с Intel да се оплачат. Чудя се дали да се възползвам. Дали пък не е само за американци
                    Да, има го тоя проблем

                    В JPEG ли е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?
                      https://us.glbnews.com/07-2020/52780959249837/

                      Чак пък 200-300% движение днес...но явно се е харесало на пазарните участници новината.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?

                        Коментар


                        • Видяхте ли това. Излиза в Trading View в Headlines. Не мога да разбера защо се прикачва като миниатюра. Как да го постна в нормален размер? Приканват пострадалите с Intel да се оплачат. Чудя се дали да се възползвам. Дали пък не е само за американци
                          Last edited by IvelinaJensen; 28.07.2020, 23:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
                            1. Японска компания за 2. ксерокси и 3. фотоапарати

                            Ясно, че умирга и по трите направления... След трийсетина години обаче. Ще продава патенти, ще се гърчи... Финансово е много стабилна обаче и ще подскочи. Още малко да падне де.

                            ---

                            Как да е. Уж съм бая нагоре, а реално този $ ме размазва направо. Сърбят ме ръцете за руската борса, ма пусто шубе.

                            ---

                            https://seekingalpha.com/article/434...-in-next-xerox

                            Тук един разправя, че 10 бона вложени в Ксерокс 70-те, дори с всички дивиденти реинвестирани, днес пак са си 10 бона. Е да де, ама ако си държал като теле. Ако си продавал, когато е трябвало, си много напред.
                            Last edited by terziеv; 28.07.2020, 22:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
                              Току виж си направил +100% за три седмици с Канон

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Тези дни разгледайте Канон. Зарад рязането на дивидента може да падне още малко и тогава е за яко налазване,
                                За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X