IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ташунко със сапа , погледни SOLOW - уарънтите на SOLO. Според мен са уникални за спекулация. Аз държа малко дългосрочно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      В тоя пазар ако не ти стиска по-добре да се не хващаш. Мисли се краткосрочно според мен и се трейдва. Иначе не виждам смисъл.

      Ташунко, петрола как го виждаш за трейдинг?
      Хич не го харесвам да ти кажа.Не бих търгувал с него.На тоя етап ми се вижда хлъзгав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Аз също не съм съгласен с много от идеите им, но са като пазарен ветропоказател на тези милиони нови инвеститори, които мислят малко ирационално за нас, но избират едни и същи акции и съответно им вдигат цените.
        Може и да е така, въпреки че аз не мисля, че борсовата търговия някога в историята е била рационална. Но съвсем сериозно, би ли дал няколко рационални идеи за инвестиции?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Terziev, имаш прекалено високо мнение за мен. Само ще ти кажа, че още не съм си върнала загубите и пропуснатите ползи от първоначалната каръщина с NIO.
          От къде се осведомявате за последните борсови новини? Аз гледам само тия дето излизат в tradingview, ама те бая закъсняват
          Нямам чак толкова високо мнение, спокс. Радвам ти се, че си от малкото пишещи тук, които пишат по темата и провокираш дискусии по темата - борсова търговия на борсите в САЩ. Докато "челите много" се интересуват от езика на жестовете и "инвестиране" по снимка на изпълнителния директор. Малко остава и ще почнат да си разменят рецепти. В останалото време се обяснява как не може, защо не може и по-добре да се откаже човек. Всичко друго, но не и как да стане.

          За NIO няма какво да го говорим вече, тема е на десетки постове и всичко беше казано. За съжаление спамаджиите няма да се кротнат, ако и да удрят греда след греда. Те и Кандито ще гледат отдолу и ще обясняват как не може да се печели.

          ---

          Иначе за днес. Дилемата е дали да чакам RTX да падне още малко и да отворя позиция; да допълня някой ток (SO например) или бирите ABEV; или най-накрая да взема чисто газова - AR. Имам ресурс само за едно. Приемам идеи. Бих искал нещо с потенциал, извън високите технологии.

          Добавка - пропуснах добивните - TRQ... мисля, че може да падне още, но ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Вие и двамата сте невероятни смешници

            Аз също не съм съгласен с много от идеите им, но са като пазарен ветропоказател на тези милиони нови инвеститори, които мислят малко ирационално за нас, но избират едни и същи акции и съответно им вдигат цените.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Вие и двамата сте невероятни смешници

              Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Абсолютно сериозно ти казвам, че ако беше чел и следвал идеите на Ивелина внимателно, щеше да си бая по-напред. Не те знам с колко търгуваш и откъде го вадиш подобно самочувствие, като едва ли имаш нейната доходност. И то не е проблемът в самочувствието, а че подобен пост не казва абсолютно нищо. Нито съветваш в какво да се инвестира, нито казваш къде са ни грешките, нито дори какво точно да се чете.

              Коментар


              • Само дето не мога да съм сигурна на 100% кои позиции са печеливши. NIO ми харесват като цяло ама са китайски и ги пипам със страх. Освен това много реагират на анализаторски анонси, които според мен почти винаги са с манипулативна цел. Примерно харесал е и иска да си купи NIO по-евтинко и пуска оценка, че реалната им стойност е доста по-ниска от настоящия курс. Стадото се втурва да продава и пичът се обзавежда с евини акции. Или пък решил да продава и пуска оценка уж курсът им бил подценен. NIO скача и челякът си изтрейдва трейдинга. Колкото и да вярваш в компания, няма как да си сигурен, че нещо изведнъж няма да се сговняса. Да не говорим за безумните реакции на пазара на поредната новина. Трябва да си глупак за да не се възползваш от моментната волатилност.

                Terziev, имаш прекалено високо мнение за мен. Само ще ти кажа, че още не съм си върнала загубите и пропуснатите ползи от първоначалната каръщина с NIO.
                От къде се осведомявате за последните борсови новини? Аз гледам само тия дето излизат в tradingview, ама те бая закъсняват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                  Иве, най-старото правило в тоя занаят е да държиш печелившите позиции максимално дълго и да закриваш губещите със STOP LOSS order.
                  Вместо да си губиш времето по форуми отдели повечко време на четене.
                  Абсолютно сериозно ти казвам, че ако беше чел и следвал идеите на Ивелина внимателно, щеше да си бая по-напред. Не те знам с колко търгуваш и откъде го вадиш подобно самочувствие, като едва ли имаш нейната доходност. И то не е проблемът в самочувствието, а че подобен пост не казва абсолютно нищо. Нито съветваш в какво да се инвестира, нито казваш къде са ни грешките, нито дори какво точно да се чете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Аз SE ги продадох прекалено рано, още на 148 и ме е яд разбира се. Надявам се да паднат и пак да си ги купя въпреки че от тогава паднаха няколко пъти ама ми беше малко - чаках за още. И разбира се няма да дочакам.
                    DJI се съмнявам да минат плюс

                    П.С. Това, което се случва с NIO е просто нереално. Да продам най-растящата акция на цялата борса тамън като тръгна нагоре.
                    А AMD що откинаха? И за тях не виждам новини
                    Иве, най-старото правило в тоя занаят е да държиш печелившите позиции максимално дълго и да закриваш губещите със STOP LOSS order.
                    Вместо да си губиш времето по форуми отдели повечко време на четене.

                    Коментар


                    • По-лесно е да пуснеш в темата 100 тикъра и после да се похвалиш с няколкото, които растат отколкото реално да изиграеш нещо

                      Стотинки на NIO на $7, продавам на $11 щото ме е шубе вече, ама всъщност чакайте -- таванът е на $16, ама всъщност няма таван


                      Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Ами послушай себе и ги купи де

                      Нафтата е добра за трейдинг май

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Аз следях MELI, но просто нямам пари за всичко. Освен това не им разбирам съвсем играта и ме беше малко шубе.
                        В тоя пазар ако не ти стиска по-добре да се не хващаш. Мисли се краткосрочно според мен и се трейдва. Иначе не виждам смисъл.

                        Ташунко, петрола как го виждаш за трейдинг?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          И са силни не само мадърланд, ами и цяла Азия ( само в Индия ги спъват, по политпричини), а това си е половината население. Растеж бол.
                          За SE ме е яд, изпуснах влака, мониторирах ги по 1 време, после забравих и те парабола естествено...също лидер в Азия.
                          Аз следях MELI, но просто нямам пари за всичко. Освен това не им разбирам съвсем играта и ме беше малко шубе.

                          Коментар


                          • Аз SE ги продадох прекалено рано, още на 148 и ме е яд разбира се. Надявам се да паднат и пак да си ги купя въпреки че от тогава паднаха няколко пъти ама ми беше малко - чаках за още. И разбира се няма да дочакам.
                            DJI се съмнявам да минат плюс

                            П.С. Това, което се случва с NIO е просто нереално. Да продам най-растящата акция на цялата борса тамън като тръгна нагоре.
                            А AMD що откинаха? И за тях не виждам новини
                            Last edited by IvelinaJensen; 25.08.2020, 22:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              pipbel , знаеше ли, че корейците удържат 20% от дивидентите? КБ до каква цена мислиш да го държиш?
                              Нямам такива намерения в обозримо бъдеще.
                              Не само че ми е единствена банка, а и експозицията ми към ЕМ от 7% си е направо смехотворна сравнимо с някои батковци, напр. РД.

                              Дръпнатите са само нагоре, там е потреблението.
                              И са силни не само мадърланд, ами и цяла Азия ( само в Индия ги спъват, по политпричини), а това си е половината население. Растеж бол.
                              За SE ме е яд, изпуснах влака, мониторирах ги по 1 време, после забравих и те парабола естествено...също лидер в Азия.

                              Коментар


                              • Dow ще се излезе на плюс и тази сесия, както върви, бавничко и полека пълзи

                                Коментар

                                Working...
                                X