IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    SPY Dec 2020 350.000 put

    Трябва си защитя папиросите.
    Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.
    Натиснах бутона х 17.85$

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Бравус, това е пазар в Америка - Dow ще направи +400 пункта
      И все пак има някои нюанси, на поопушения му трябваха 4г за да направи пазара нов атн, а тръмпето я свърши тая работа за 5 месеца

      Коментар


      • Бравус, това е пазар в Америка - Dow ще направи +400 пункта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

          И още няколко други дърпат довално нагоре.

          Не е лош днешния ден
          Не забравяй и нвидиа, много доволен от тях. Хем си вдигнах тая година средната с добавки, ама пак ми даде трипъл. Ябълката вече го стори, макар че днес е в почивка да си вземе въздух, нужно е, баси ралито...

          Пазара добре дърпа нагоре, ама и викса го следва , где ли ще и излезе на тая работа края...

          Коментар


          • Някой има ли мнение защо Texas Instruments (TXN) е или не е добър залог в един дългосрочен long-only equity портфейл?

            Коментар


            • GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

              И още няколко други дърпат довално нагоре.

              Не е лош днешния ден

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                SPY Dec 2020 350.000 put

                Трябва си защитя папиросите.
                Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.
                голям балон се получи особено при Наско Намаляваш ли теглото на акциите ?

                Коментар


                • terziev, добре го хвана MYL

                  Коментар


                  • Баси та.ака с НВДА днес, съвсем изтрещяха всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Ще видим дали си струваше да гоня MYL до 15,50. Ако до края на седмицата успя да го шитна на >16,10, ще е повече от добре.
                      Wish u all the luck. Ще ти трябва при тоя нарисуван шорт.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        Много ясно, че не съм уверена. Само глупак може да е на 100% сигурен когато търгува с акции. Тук всичко е лъжа и измама и е нормално човек винаги да се съмнява. Освен това проблемът при мен е, че явно нямам нерви и психика да дочакам акция да падне и да я купя. Като ми се стори, че вече прекалено много се е качила и няма шанс да падне до моята цена правя нещо друго алтернативно и импулсивно
                        Малииии щом акциите са лъжа и измама,какво да кажем за валутите Остави го тоя дей трейдинг и се ориентирай в дългосрочно инвестиране на акции с дивидент.Така ще избегнеш целият стрес, на който се подлагаш,а знаем,че стреса състарява.

                        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                        Коментар


                        • ей прошляци еврейски готови ли сте за светото причастие от 12345,6789. хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяя
                          Last edited by the architect; 01.09.2020, 23:23.

                          Коментар


                          • Ще видим дали си струваше да гоня MYL до 15,50. Ако до края на седмицата успя да го шитна на >16,10, ще е повече от добре.

                            Коментар


                            • SPY Dec 2020 350.000 put

                              Трябва си защитя папиросите.
                              Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение

                                Между другото един от меринджеите на компанията е пазарил акции за 200к преди двадесетина дни на 16,79.
                                А защо пада хартията ,чете ли?
                                Повечето фарма днес ги подпукаха. Буря в чаша вода.

                                ---

                                Бааа, досега на NYSE не ми се беше случвало да падне до моята цена и въпреки това да не се купи. Кой знае кой поред съм бил на опашката.
                                Last edited by terziеv; 01.09.2020, 21:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X