IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой може ли да ми се аргументира защо купих Moderna вчера. Беше импулсивна покупка и сега след дъжд качулка се опитвам да си я оправдая. Според вас има ли шанс курсът да се качи? Последните новини при всички положения не са много в тяхна полза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


      Евалата ако и 3500 падне толкова лесно, доколкото си спомням май беше на доста титуловани анали годишен сп500 таргет още преди вируса.
      Масово 3400 за годината, Goldman дадоха 3600 и много им се смяха в началото, а сега е на една ваксина разстояние. Само да тръгнат финансовите и енергийните компании и сме там бързо.

      terziеv добър жокер даде за авиолинията Мехико, мерси.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • То при този долар. $KB, ABEV... друго некитайско да споделиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Хубаво рали днес пазара, ама нещо му липсва, ширина дето му викат.
          При мен е разочарование, добре че са другите асети, ама четвърт % съм на червено от картоните, верно че по тежичките, ама само 7 от 27 хартии ми са на зелено, та не стига...
          Погледнах и скринъра, и там нещо подобно при сп500 - само 177 от 500 са на плюс.
          Днес ми се заформя добро обезщетение заради онзи ден, с лихвите
          От 27 само 4 ( медицината) ми са леко на червено, ама пък над половината са над 2%+...пък за РМ да не говорим

          Евалата ако и 3500 падне толкова лесно, доколкото си спомням май беше на доста титуловани анали годишен сп500 таргет още преди вируса.
          Бачо Ориндж е в атака напоследък, току виж и до 4к ги докарал къмто дедо Коледа....те парите не струват нищо напоследък и си идват тъдява.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Голяма игра направиха.До тук превъртяха артии за 115 милиона.То не беше продаване купуване и пак продаване.Сега малко се кротнаха .
            Доста бързо слязох от въртележката... засега изглежда, че така е по-добре. Гледал ли си по-детайлно компанията, защото на пръв поглед ще избегнат фалит. Ако това стане, най-печеливши ще са преференциалните. Само не мога да намеря сигурна информация дали са с натрупване за изминал период.

            Коментар


            • Предстоят IPO-та на Robinhood и Airbnb, които са доста актуални. Замислям се за вторите, понеже доста намалиха оценката им съобразно корона ситуацията.

              Някой участвал ли е в IPO на борсата в САЩ и ако да през коя платформа?
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Тцъ, режа ПДЧ-та. Лимити на 0,92 и 0,44. Стискам ти с палци; аз имах пари само за 1000, че дивидентопадът ми е чак на 1-ви.

                ... пак останах без една бройка в AR.
                Голяма игра направиха.До тук превъртяха артии за 115 милиона.То не беше продаване купуване и пак продаване.Сега малко се кротнаха .

                Коментар


                • Нищо, тези загуби ще ги избиеш с WASH и SO

                  Коментар


                  • Тцъ, режа ПДЧ-та. Лимити на 0,92 и 0,44. Стискам ти с палци; аз имах пари само за 1000, че дивидентопадът ми е чак на 1-ви.

                    ... пак останах без една бройка в AR.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Влязох и аз на 0,46. Иначе преди отваряне, когато не следя, а пускам поръчка и ходя по задачи, все се прецаквам. Затова този път със скобички, ако и да не ги обичам.
                      Гледаш ли играта

                      Коментар


                      • [QUOTE=pipbel;n3643484"

                        Вземи си някоя по млада/секси бавачка, да ти дигне.....производителността.[/QUOTE]

                        И тук се вижда зловредното влияние на ММТ, "вдигай сега и не мисли за после"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Меко казано, представи си в момента как "работя" с 3 годишен върху главата и 28 динозавъра върху/около лаптопа..
                          Вземи си някоя по млада/секси бавачка, да ти дигне.....производителността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Влязох и аз на 0,46. Иначе преди отваряне, когато не следя, а пускам поръчка и ходя по задачи, все се прецаквам. Затова този път със скобички, ако и да не ги обичам.
                            Супер си направил!! Вече имам 100 % ръст.Мамицата и от кога я дебна .

                            Коментар


                            • Хаха, това си е друго нещо

                              Между другото спиха при трежъритата през март до някъде бил точно защото трейдърите си били вкъщи и работели в такива "тежки" условия, хаха

                              То всъщност си е наиситна кофти да си трейдър и да не можеш да се провикнеш на хората от бекофиса

                              Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Меко казано, представи си в момента как "работя" с 3 годишен върху главата и 28 динозавъра върху/около лаптопа..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Днес съм на път да се изстрелям яко.Моята енергийна компанийка тръгна сериозно нагоре на афтърмаркета снощи.До тук е с 45% нагоре,но ако не спре импулса ще иде над 1 $ може би още днес и това ще ми донесе над 200 % доходност.Пръста ми е вече на бутона sell и 54000 артийки ще ги дам на друг . Да видим дали днес ще позная или утре ще стигнем 1$.
                                Влязох и аз на 0,46. Иначе преди отваряне, когато не следя, а пускам поръчка и ходя по задачи, все се прецаквам. Затова този път със скобички, ако и да не ги обичам.

                                Коментар

                                Working...
                                X