IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    Извиням се, кой тикър имате предвид?
    Няма значенеи.Разбрали сме се тия които го търгуваме да не казваме.И без това от дей-трейдинга се губи . Да не набутаме някой с печалба . Като му дойде времето ще извадя разпечатка от брокера и ще разберете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Terziev гледай моята златна кокошка.Струва ми се че днес отново ще направи 80-100 % ръст.
      Извиням се, кой тикър имате предвид?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Sell @222.52





        PS. Темата отново е яко осрана с псевдо-булшит от двама конкретни екземпляра и пак не се казва какво на колко кога се купува и продава. Явно нищо не се прави, само се плямпа
        Абе свиркай си.На теб няма кой да ти каже каквото и да е Мишлев.Ти си корифей ще се оправиш сам . Ти си професор .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          terziev, не съм направил много добре, защото при boeing ръста продължава още 3-4 долара след като излязох, ама какво да се прави. иначе за по-дългосрочните перспективи би трябвало да има такива, особено догодина, когато се започне по-активно да се лети. Печалбите май никой не ги гледа, всеки вика това е национален символ, олицетворява Америка, няма да го оставят да фалира, ще наливат пари.
          Естествено, че на нигоко не му пука за печалбите. Затова е такъв кошмар за всички, които са чели "правилните" книжки. Последните десетина години доказаха категорично, че цената на акциите няма корелация със стойността на компанията. Добави към това ETF-ите, които директно наливат единствено в ултрамегагигакап тикърите с най-висока капитализация и надутите балони се надуват още повече.

          Т.е. най-добрата стратегия - наливаш пари в най-скъпите компании и гледаш как ти расте портмонето. Да не говорим, че 90% от държачите на ETF-и нямат идея какво съдържат купените от тях фондове.

          Не знам кога хората ще почнат да се питат защо изобщо работят за заплата или защо плащат данъци, когато с едно копче държавата може да си напечата колкото иска капитал.

          С други думи - бухай сичко на борсата и стискай с палци да не настъпиш някоя случайна мина.

          ---

          Според мен в настоящата ситуация не бива да се взимат за държане акции, които не дават дивидент.
          Last edited by terziеv; 28.09.2020, 20:36.

          Коментар


          • Браво

            Ти направо ги смачка мушмуроците трейдъри

            Особено гот е, че WHKS e на +12.74%



            Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Това е доста скромно, аз днес чакам всичко да се вдигне, но ще се огранича до APA, WKHS, RTLR, BE, MAXR, PLUG, BLDP
            Ексчо го̀ркия е само на +1.14 с LAKE което е едниственото, което може да му се брои за трейд в реално време
            Last edited by Money; 28.09.2020, 20:28.

            Коментар


            • Sell @222.52


              Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              А днешната идея за трейдинг е... Accenture (ACN)

              Long ACN @214.10

              PS. Темата отново е яко осрана с псевдо-булшит от двама конкретни екземпляра и пак не се казва какво на колко кога се купува и продава. Явно нищо не се прави, само се плямпа

              Коментар


              • terziev, не съм направил много добре, защото при boeing ръста продължава още 3-4 долара след като излязох, ама какво да се прави. иначе за по-дългосрочните перспективи би трябвало да има такива, особено догодина, когато се започне по-активно да се лети. Печалбите май никой не ги гледа, всеки вика това е национален символ, олицетворява Америка, няма да го оставят да фалира, ще наливат пари.
                Last edited by ПИЧ; 28.09.2020, 20:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Да да наблюдавам.Тая ще ме зарадва днес си мисля.
                  Виж OGI - току що цвърча алармата от моя рисков списък. Няма накъде да падат. Ех, как ми се ще и аз да съм без комисьон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Аз днес малко скъсих позициите, като попродадох нещичко и излязох от boeing с по 7-8 долара плюс, на книга. Може и да съм ограничил печалбите, ако утре продължи ръста, но какво да се прави ...... не съм се стърпял
                    Добре си направил, пич. Прекалено рискова, а няма чак толкова потенциал за печалба. За рискова игра в сектора има много по-добри, за консервативна - също. Обсъждахме ги назад.

                    Да не говорим, че в момента BA е точно +6,66 ... Случайнос?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Пак нещо не стават личните, мамка му. Писах ти да внимаваш, защото заради близките събития, интересът е към привилегированите.
                      Да да наблюдавам.Тая ще ме зарадва днес си мисля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        От раз ще направи 40 % само да тръгне един път.Голяма игра играят там.В лапаницата са големи с много пари.
                        Пак нещо не стават личните, мамка му. Писах ти да внимаваш, защото заради близките събития, интересът е към привилегированите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Maмка му, сърби ме. И аз мисля, че от тази цена, дето е в момента, ще лети. Няма да е двойно, ама едно 30% като нищо. Ако си взел под и 30, недей се лакоми над и 38.
                          От раз ще направи 40 % само да тръгне един път.Голяма игра играят там.В лапаницата са големи с много пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Батка ние с моя приятел Alex2511 накупихме.До края на деня ще видим дали няма да отразим по 5-6 бинки.
                            Maмка му, сърби ме. И аз мисля, че от тази цена, дето е в момента, ще лети. Няма да е двойно, ама едно 30% като нищо. Ако си взел под и 30, недей се лакоми над и 38.

                            Коментар


                            • Мъни ино то ги разцепи днес Дисниленд ряпа да яде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Голяма рулетка беше и малко ме е шубе да не си насиля късмета. A и плащам комисьон на бр. акции, което в случай на загуба идва още по кур. Много ме радва като погледна графиката как успях да продам почти на най-големия връх. Сега се радвам на 3,5% при MO и съм турнал да продава половината позиция на 40. Другите ще си ги държа, че хванах много сгодна цена.

                                ---

                                За 10 хил. акции ми е 100 гущера (200 общо) комисьона, дееба. Заслужава си само в изключителни случаи.

                                ---

                                Виж VEON - добре играе и там. Няма шанс за бързо удвояване, но и няма шанс за фалит. Ако нямах такива такси бих спекулирал редовно.
                                Батка ние с моя приятел Alex2511 накупихме.До края на деня ще видим дали няма да отразим по 5-6 бинки.

                                Коментар

                                Working...
                                X