IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а Brent crude през април е паднала до 20 dolara - сега е на 38 - може и да е на далавера ама може и отсече глави. Не бих я пипала повече въпреки че имам малко останали CFD-та за цвет, но при удобен случай ще ги махна щото там е за големи играчи и смели трейдъри като Ташунко най-малкото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      За Ролса гледай цената в Лондон
      при всички положения нещо се е случило с акцията, защото аз на 9 окт съм я купила за 228 а сега е 77. Ето ти графика от tradingview за развитието октомври месец. Виж колко е струвала около 9 октомври. За мен има сплит, но народът е решил, че е паднала
      Сори не се вижда снимката, не знам как да го направя по-видимо
      Last edited by IvelinaJensen; 29.10.2020, 12:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        По добре ако се решил да влизаш, може малко сега да не те е яд ако отскочи на горе , сложи основно чакащи поръчки примерно на 30 и на 50. Според мен спада на пазарите още не приключил , и също по време на изборите може да направии шип на долу . Така ще се закачиш на доста по ниска цена. Самолета е падащ, така че тук само спекулация и то не на всяка цена и с по малки суми.
        Благодаря ти за съвета!
        Ще го спазя, още повече, че превода с кеша още не е пристигнал към момента и съм със 107 евро "баинг пауър"

        П. П. Комисионните са малко трудни за преглъщане - 12 паунда на сделка, ама човек като има желание...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Който имаше акъл се качи на Ролса, прибра парата и слезе. Който няма акъл, не само няма собствени идеи, но и го е шубе да следва добрите идеи на другите. Гледай да не пищиш, когато Antero удари 5 и пак да пишеш, че някой лъже.

          Пак ще дойде време за Ролса. За малки суми не става, защото таксите са ми високи. С големи не ми се рискува в момента.


          И поне пишем, ангро и ти писа точно кога да разкараме акциите или да подготвим по друг начин.
          И не мисля че прогнозата която съм дал е нещо особено, това всички го очакват. Щеше да има сериозна тежест ако съм предвидил някаква по сериозна изненада.


          Todor Sabev
          Member




          21.10.2020, 18:52


          Пазара се подготвя за спускане и сериозна волатилност като това няма да е само на изборите а и седмици след тва.
          Ако се търгува трябва да е консервативно щот ще има спайкове в двете посоки като несигурноста не се знае точно до кога ще продължи. Използването на по - близки стопове при отделни акции не опция при такъв пазар.



          Last edited by Todor Sabev; 29.10.2020, 11:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

            Да взема да го пробвам днес с 500 лв.?
            Може Брансън и приятели да помогнат в тоз тежък момент.
            По добре ако се решил да влизаш, може малко сега да не те е яд ако отскочи на горе , сложи основно чакащи поръчки примерно на 30 и на 50. Според мен спада на пазарите още не приключил , и също по време на изборите може да направии шип на долу . Така ще се закачиш на доста по ниска цена. Самолета е падащ, така че тук само спекулация и то не на всяка цена и с по малки суми.
            Last edited by Todor Sabev; 29.10.2020, 11:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Ама какви излишни пари - аз всичко съм наляла и понеже съм тъпа и не продадох, сега си роня кротко сълзи над олекналия портфейл. Свекъра не знам кво праи - не го следя. Но той и само с датски играе, а те са много стиснати на дивиденти.
              Звучиш като че ли сривът е приключил и ще тръгват нагоре, но не съм сигурна - вчера Германия и Франция обявиха локдаун - кой знае пазарите как ще реагират на това. Народът шорти.
              Няма значение дали е приключил или не. Дори да падне още малко, вече има десетки невероятни компании, които се продават супер евтино. Почти всичко е сделка в момента, ако имаш заделен настрана кеш. Точно както приказваше Ташунко. Не ти говоря за спекулации, за разни технологични олигофрении или за млади компании като NIO, които тепърва имат да се доказват. Виж например какво правят PPC снощи. Или имотните, но не моловете. Индустриалните... Като дете в сладкарница се чувствам. Само STAG да беше паднал на 28. Ама държи пущината. Почти без риск десетки компании.

              добавка - нафтата също е далавера, но там си има риск.

              ---

              За Ролса гледай цената в Лондон

              ---

              А Фортум, ако падне под 16, ще влизам с марджина.
              Last edited by terziеv; 29.10.2020, 10:37.

              Коментар


              • Нещо не разбрах - ролс ройса сплит ли са правили. Че преди акциите им бяха 4 пъти по високи и очевидно в момента баш не са паднали, а реално си пътуват нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Я, Ролса паднал на 80. Нема ли да влизате да прайте пачка. До колкото виждам за кратко е паднал до 25 -30 или бъркам.
                  220 процента на горе.

                  Rolls-Royce Holdings
                  LON: RR
                  Да взема да го пробвам днес с 500 лв.?
                  Може Брансън и приятели да помогнат в тоз тежък момент.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Мммммне всички. Ако бях на теб и свекъра, баш сега почвам да бутам всички излишни пари на борсата. В стабилни дивидентни. Дори още да паднат малко, пак ще сте на двуцифрена далавера. За съжаление аз не мога да си го позволя и май ще гледам отстрани как ставате милиардери. На няколко порции всеки ден. Вече има такива, които са по-евтини от активите си. AR пак ще лансирам. AM не е за днес по обясними причини.
                    Ама какви излишни пари - аз всичко съм наляла и понеже съм тъпа и не продадох, сега си роня кротко сълзи над олекналия портфейл. Свекъра не знам кво праи - не го следя. Но той и само с датски играе, а те са много стиснати на дивиденти.
                    Звучиш като че ли сривът е приключил и ще тръгват нагоре, но не съм сигурна - вчера Германия и Франция обявиха локдаун - кой знае пазарите как ще реагират на това. Народът шорти.

                    Коментар


                    • Който имаше акъл се качи на Ролса, прибра парата и слезе. Който няма акъл, не само няма собствени идеи, но и го е шубе да следва добрите идеи на другите. Гледай да не пищиш, когато Antero удари 5 и пак да пишеш, че някой лъже.

                      Пак ще дойде време за Ролса. За малки суми не става, защото таксите са ми високи. С големи не ми се рискува в момента.

                      Коментар


                      • Я, Ролса паднал на 80. Нема ли да влизате да прайте пачка. До колкото виждам за кратко е паднал до 25 -30 или бъркам.
                        220 процента на горе.

                        Rolls-Royce Holdings
                        LON: RR


                        82,49 GBX +56,70 (219,87%

                        https://www.google.com/search?client...sclient=psy-ab
                        Last edited by Todor Sabev; 28.10.2020, 23:00.

                        Коментар


                        • Antero са жилезни. Пак добър отчет. Не че това ще спре сурването, ако утре затворят още нещо. WELL горе долу, но определено можеше и по-зле. Изобщо дяволът не е чак толкова черен... засега.
                          Last edited by terziеv; 28.10.2020, 22:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Малко рисково ми се струва, ако и да смятам, че индустриалните ще дърпат. На колко я виждаш догодина?
                            12+ към края на 2021г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                              GE (General Electric Company) мисля че вече става за купуване. Догодина напролет очаквам да се изстреля яко нагоре.
                              Малко рисково ми се струва, ако и да смятам, че индустриалните ще дърпат. На колко я виждаш догодина?

                              Коментар


                              • GE (General Electric Company) мисля че вече става за купуване. Догодина напролет очаквам да се изстреля яко нагоре.

                                Коментар

                                Working...
                                X