IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-накрая да освободя ресурс за по-голямо парче от AR/АМ и те вече не са за купуване. То от тези май само ET остана на промоция.

    Днес май ще съм пас. Не виждам нищо за купуване (гррррр между ръцете ми мина LAKE, мамамустара!). Не ми се и продава, че са ми убавци.

    Приемам предложения. Без тех.

    ---

    А пазарът вече избяга. Не виждам очевадни промоции, като до преди 5-6 дни. Имотните, финовете, газ/нафта в небето. Добивните почти не са паднали... със сигурност има, ама следя близо двеста и от тях не виждам нещо начертано. А миналата седмица се чудех кое по-напред да взема.
    Last edited by terziеv; 11.11.2020, 17:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      За шортене ли става дума? На колко ги взе че на 266 продаде?
      Ами не. Просто много съмнителни ми станаха как се движат преди маркет-а и новините около тях които почнаха да излизат. Взех ги вчера повечето за 265-270$ .. може би средна 267-268$. Малко съм назад с тях ама предпочетох да си вържа гащите, а пък пазара няма да избяга . Ще видим кой бил крив кой прав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
        Аз напълних гащите с БАБА-та и сега на 266$ и излезнох с 40% от позицията си да изчакам да видя какво ще става.


        Гледам, че почнаха да излизат и новини колко невероятен бил деня "Singles Day" на BABA-та днес и обикновенно новините са точно на обратно .

        Гледам че и 268$ стигна на пре-маркет-а ама като цяло се мъчи доста в тези граници.
        За шортене ли става дума? На колко ги взе че на 266 продаде?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Бъди нащрек.Не ме кефи нещо пазара.
          Има мегдан при LAKE, но го изпуснах за малко. Хем беше нарисувано.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Бъди нащрек.Не ме кефи нещо пазара.
            И мен нещо не ме кефи как се движи преди отварянето. Нещо много ходи нагоре и надолу в сравнително големи граници.
            Last edited by pantaleev; 11.11.2020, 16:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
              Аз напълних гащите с БАБА-та и сега на 266$ и излезнох с 40% от позицията си да изчакам да видя какво ще става.


              Гледам, че почнаха да излизат и новини колко невероятен бил деня "Singles Day" на BABA-та днес и обикновенно новините са точно на обратно .

              Гледам че и 268$ стигна на пре-маркет-а ама като цяло се мъчи доста в тези граници.
              Бъди нащрек.Не ме кефи нещо пазара.

              Коментар


              • Вчера прекрасна спекулка се получи.За деня 1248 $ печалба кеширана.Да видим днес ще има ли пак алчняци .

                Коментар


                • Аз напълних гащите с БАБА-та и сега на 266$ и излезнох с 40% от позицията си да изчакам да видя какво ще става.


                  Гледам, че почнаха да излизат и новини колко невероятен бил деня "Singles Day" на BABA-та днес и обикновенно новините са точно на обратно .

                  Гледам че и 268$ стигна на пре-маркет-а ама като цяло се мъчи доста в тези граници.
                  Last edited by pantaleev; 11.11.2020, 15:29.

                  Коментар


                  • https://www.marketwatch.com/story/ho...wsviewer_click

                    https://www.marketwatch.com/story/as...sociated-press

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      С BABA в момента стават интересни неща. Върви премаркет с нелоши обеми на цена >261. В същото време в ХК цената е 256. Сигурно пропускам нещо, но преди не съм виждал такава разлика. Или пък китайците са някви тъпаци.
                      Не са китайците тъпите

                      Коментар


                      • С BABA в момента стават интересни неща. Върви премаркет с нелоши обеми на цена >261. В същото време в ХК цената е 256. Сигурно пропускам нещо, но преди не съм виждал такава разлика. Или пък китайците са някви тъпаци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Edва ли има много хора във форума, които да са по-добре запознати с точно тези компании, отколкото си ти самата.
                          писах ги щото някой пита кво търгувам.

                          Иначе чудесно е, че спорите, ако е заради самия спор. Реално право имат само тия с гадателските способности. Не знам тук има ли такива )))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            стига си драскал тук - писах ти 3 майла. Виж ги - намерих дойна крава.

                            Иначе вчера купих Ørsted и NKT, и днес са ми нагоре. Портфолито съм го пускала назад. BAVA също ги имам и са леко нагоре днес - пропуснах да ги продам на пика преди няколко месеца и от тогава са ми на дълбок минус. Дано от хубавите новини днес се съживят леко. Carlsberg (CARL B) също отдавна чакам да скочат и скочиха ама изпуснах пика да ги разкарам. А месеци ги чаках да мина на плюс. На много малък плюс съм от тях и ще чакам следващия пик
                            Edва ли има много хора във форума, които да са по-добре запознати с точно тези компании, отколкото си ти самата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              Какво не им харесвате на технологичните?!? Години наред растежът им е над 20-30% годишно, говоря за бизнеса им, не само за капитализацията. Предпочитам да съм съдружник в растящ бизнес, а не в намаляващ, както предлаш ти ...
                              При увеличаващо се население, не разбирам защо смяташ храни и индустрия за намаляващи бизнеси. Иначе съм съгласен, че от балоняци и лалета могат да се направят повече пари, ама ми е трудно да ги уцеля. С печеливша компания на 100 години, минала без проблем през 2008-ма и плащаща дивидент, няма нужда да си чак толкова късметлия.

                              Затова се дивя, че някой смята Eпъл за по-малко спекулативен залог от Oлин или Виза за по-сигърна от WASH.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Начи, разберете се лузърите. Едните ме обвинявате, че само компании съм препоръчвал, а не съм по стратегиите и обясненията; ти ме обвиняваш, че съм по празните приказки.

                                Признавам, че ми вдигате яко самочувствието, защото става пределно ясно какъв ми е "проблемът".

                                Пък да не говорим, че поне едно десетилетие теховете изобщо не са най-рискови.
                                стига си драскал тук - писах ти 3 майла. Виж ги - намерих дойна крава.

                                Иначе вчера купих Ørsted и NKT, и днес са ми нагоре. Портфолито съм го пускала назад. BAVA също ги имам и са леко нагоре днес - пропуснах да ги продам на пика преди няколко месеца и от тогава са ми на дълбок минус. Дано от хубавите новини днес се съживят леко. Carlsberg (CARL B) също отдавна чакам да скочат и скочиха ама изпуснах пика да ги разкарам. А месеци ги чаках да мина на плюс. На много малък плюс съм от тях и ще чакам следващия пик

                                Коментар

                                Working...
                                X