IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    netflix busted him. i am long
    sold the Apples

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
      Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
      Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
      Начини за добър вход има много.
      Ето ти един.
      Представи си, че ги купиш днес.
      И тя след това почне да пада. Не бързай да купуваш.
      Ако продулжи да пада, ще решиш, че е нечестно да е толкова евтина. Не бързай.
      По някое време ще почне да пада така, че ще ти прилошее, ако се вживееш, че я притежаваш. Не бързай да купуваш.
      Чак когато ти стане напълно безразлично, какво ще става с нея, може би е момента.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Коя точно от следните цифри не си видял, че смяташ, че са ок ...
        Book/sh 6.56 P/B 36.97 EPS next Y 2114.30%
        Тая акция съм я сложил в списък наречен "суетата-любимия грях на сатаната"
        Гледах ги числата, но някак си не мога да сложа знак равно между тесла и тВитер (част от моя списък "суетата-любимия грях на сатаната"), те затова ми се искаше да чуя и други мнения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
          Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
          Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
          Коя точно от следните цифри не си видял, че смяташ, че са ок ...
          Book/sh 6.56 P/B 36.97 EPS next Y 2114.30%
          Тая акция съм я сложил в списък наречен "суетата-любимия грях на сатаната"
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            Ми мнооо убава кола, ама арабите и ебааа века с тоя бензин, те много често го праат тоя номер, щом нещо излезе и айде цените на доле та шистаци та чудесии, ел коли моли - всичко в канала ....
            Мани ги колите, на мен са ми по-интересни домашните им батерии. Според мен това има дори по-голяма перспектива от колите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
              Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
              Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.
              Ми мнооо убава кола, ама арабите и ебааа века с тоя бензин, те много често го праат тоя номер, щом нещо излезе и айде цените на доле та шистаци та чудесии, ел коли моли - всичко в канала ....

              Коментар


              • Пичове, някой следи ли TSLA по-внимателно?
                Продължават да набиват пари в новата кола + заводи за батерии. Нетната загуба расте, резервите вече са близо до 1 млрд.
                Га е добър момент за влизане? Мъск ме кефи и дългосрочно мисля, че позицията има сериозна перспектива, обаче от друга страна намаляват таргета за продадени коли за 2016 до 1600-1800 от 2000 + хакванията ... не знам.

                Коментар


                • Ох как ме изкушава това бяло сладко злато....облизвам се като котарак и се пляскам през ръката да не натиска бутона...
                  Едно кръгло такова число 25$ за SGG...дали няма да закръгли по добре на 20....

                  http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=SB&p=m1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Интуиция има човека, какви кристални кълбета ...
                    Ми то на всеки кой гледа чарта интуицията тва му говори, ама и тея дет дърпат конците и те имат интуиция също, че и лостовете са в тях ...... докато те не решат тва да падне, значи няма да падне до тогава и аз ги чакам от 2012 да паднат ама ей на не рачат да падат, ем кво да напрайм са, квот такова .....

                    треа да стане нещо да изпуснат контрола и лостовете кат през 2008 и да скиваш ква засилка ше вземе тва ..........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ако видиш нещо в кристалното кълбо кажи да заложим и обувките си ......
                      Интуиция има човека, какви кристални кълбета ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                        кога според вас ще е корекцията на фондовия пазар и с колко.
                        аз лично мисля че ще имаме 30-тина % корекция на сп500 ,обаче след като качи 15% от предишните върхове.
                        ако видиш нещо в кристалното кълбо кажи да заложим и обувките си ......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          На какво се базират предположенията ти?
                          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...86%D0%B8%D1%8F
                          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                            кога според вас ще е корекцията на фондовия пазар и с колко.
                            аз лично мисля че ще имаме 30-тина % корекция на сп500 ,обаче след като качи 15% от предишните върхове.
                            На какво се базират предположенията ти?

                            Коментар


                            • кога според вас ще е корекцията на фондовия пазар и с колко.
                              аз лично мисля че ще имаме 30-тина % корекция на сп500 ,обаче след като качи 15% от предишните върхове.
                              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                Сложи ги по 200 млн $ - ей ти едни 18 млрд за Боинг и Еърбъс на година х 5 години ...
                                Pip ли ги разбираше самолетите

                                http://www.statista.com/statistics/2...craft-by-type/

                                http://www.statista.com/statistics/2...craft-by-type/
                                не знам кво ше купуват Иран и кво ше става, ама некви руски военни кораби отиват натам .......

                                What Will Russian Navy Ships Do at Iranian Port?
                                http://sputniknews.com/russia/20150808/1025539039.html

                                да стоят там да пазят случайно при покупките на тея бойнг мойнг да не им се отплесне пръста на смръдливите американци и да го обърнат на война ..... че ше ядат кютек май ....

                                Коментар

                                Working...
                                X